Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yaşayan GV250 kullanıcısı var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşayan GV250 kullanıcısı var mı?
    Var var ;p ne yapıyorsunuz Ahmet ise girince yoklugu hemen fark edildi Mesut tatilden donmuş Ugur ise başladığına gore hafta sonu birseyler yapabilirs saka bir yana havalar soğumaya başladı bakalım kıs nasil geçecek ilk is lastik degisimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugur ise başladığına gore hafta sonu birseyler yapabilirs

Motorcu adama hava şartları işlemez. Kar hariç Hiç olmadı bir kasa bira alıp Ahmet'e gideriz.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nabersiniz beyler forum tabiki de durgun olur arkadaş..
    Ahmet işe başladı
    Mesut Zaten arada bir giriyo
    Can buralarda
    Bende bu hafta geç gidiyorum işe (yarın son o ayrı )
    Ahmet Gitti Forum Bitti Dermişim

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu arada bugun rıdvanın doğum günüymüş..
    Nice Mutlu Yıllara Rıdvan (uzman tekniker ) tekerin Düz basmaya devam etsin emi
    kutlarız bir ara
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nice Mutlu Yıllara Rıdvan (uzman tekniker ) tekerin Düz basmaya devam etsin emi
    kutlarız bir ara
    Sağol da teker düz basınca zevki çıkmıyor. Zaten arada bir virajlarda psikopatlaşıyorum bir gün beni bariyerlerden toplayacaksınız

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol da teker düz basınca zevki çıkmıyor. Zaten arada bir virajlarda psikopatlaşıyorum bir gün beni bariyerlerden toplayacaksınız
    sana kolay kolay birşey olmaz
    bu arada az önce bu power led muhabbetini okudum (arjantinli tamer abinin açtığı konu ) gayet güzel ve kullanışlı gibi görünüyor..değermi acaba onu düşünüyorum..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    kac yasina girdiysen okadar sise bira kap gel ridvan;oD beyyyyleeerrrrr tek uzinli gunum bugun ve hava da super gibi toplanip motorlari nasi daha guzel yapabilitiz istisarelerine baslayalim, iki de bira cakalim, ridvan voyka enerji patlatsin allaaaannn saykosu ;oD iyice saykolasmaya basladim diyo bide, haberi yokki benim ona sayko kod adli dosya acip "40 tekrarla beyin kontrolu" deneylerime dahil ettigimden... sag bastan say, mazeret kabul edilmez... arş arş! dokerim bak ustunuze uzum suyunu

;oD

---------- Post added at 11:47 ---------- Previous post was at 10:53 ----------

laynnnn uyansaniza tembel tenekeler

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Uyanigiz benim düğün olayım var malesef eşlik edecek durumum yok bu arada benim yeni aldığım Aku dün gene Mars basmadı konjektor değişecek gibi duruyor bakalım ne yapacağız motorun akuyu şarja koydum motorcuda bekliyorum Rıdvan hocama soru konjektor çıkışı bizim motorda 12.80 normal mıdır az mıdır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Uyanigiz benim düğün olayım var malesef eşlik edecek durumum yok bu arada benim yeni aldığım Aku dün gene Mars basmadı konjektor değişecek gibi duruyor bakalım ne yapacağız motorun akuyu şarja koydum motorcuda bekliyorum Rıdvan hocama soru konjektor çıkışı bizim motorda 12.80 normal mıdır az mıdır
    Motor boşta 5.000 devirdeyken 13,5-15.0 volt arasında olması gerekiyor.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Tamam bu deger on far acıkken mı yoksa var kapalı iken mı ? Benim far kapalı 13.80 far açık 12.80 motorcu der konjektor arızası dogrumudur degilmidir Rıdvan teknik başkonsoloslum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tamam bu deger on far acıkken mı yoksa var kapalı iken mı ? Benim far kapalı 13.80 far açık 12.80 motorcu der konjektor arızası dogrumudur degilmidir Rıdvan teknik başkonsoloslum
    Ölçüm her zaman yüksüz yapılır. Yani her şey kapalıyken.

Vaktin varsa gel konjektör testi yapalım.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    slm arkadaslar muhabbetınıze fransız kalıyorum yaff.gezılerınızden bahsedıyorsunuz cıkın gelın marasa dogru meydan gv250 cı gorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar muhabbetınıze fransız kalıyorum yaff.gezılerınızden bahsedıyorsunuz cıkın gelın marasa dogru meydan gv250 cı gorsun
    Ben de isterim gelelim oraya, hatta oradan Hatay'a ziyaret yapalım. Cuma akşamından çıkıp Pazar akşamına kadar gezelim ama sadece yol kısmı için 500 TL civarı bir bütçe gerekiyor. Yani şimdilik hayal. Ama önümüzdeki yaz kaşınıp da bir şeylere borçlanmazsam yıllık iznimi yollarda geçirecem. Nasıl olsa işe gidince dinlenirim

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Vaktim olsa atlar gelirim aksam bir arkadasın düğünü var ona gidecegim baska zamana şimdilik akuyu şarj ettim yola devam bakalım bir daha olacak mı yarın bir merkez servise uğramayı düşünüyorum

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...

rıdvan kardeşim geç kaldım ama geçmiş doğum günün kutlu olsun...sevdiklerin ile birlikte nice mutlu ve sayısız doğum günleri kutlaman dileğiyle..

herkese kazasız belasız sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Vaktim olsa atlar gelirim aksam bir arkadasın düğünü var ona gidecegim baska zamana şimdilik akuyu şarj ettim yola devam bakalım bir daha olacak mı yarın bir merkez servise uğramayı düşünüyorum
    Sen oradan önce bana bir uğra, servislerde bile olmayan test yöntemleri mevcut Ciddiyim, önce bir test edelim olmazsa değiştirirsin.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...

rıdvan kardeşim geç kaldım ama geçmiş doğum günün kutlu olsun...sevdiklerin ile birlikte nice mutlu ve sayısız doğum günleri kutlaman dileğiyle..

herkese kazasız belasız sürüşler..
    Teşekkürler. Doğum günü pek bir şey ifade etmiyor benim için ama içki tüketmek için bahane oluyor. Bu sefer onu da yapamadık. Diş ağrısı için kullandığım apranax fort + alkol uçuruyormuş. Denemeyi düşünsem de yemedi

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyiki yememiş dostum çünkü apranax+alkol alıp kalp krizi geçiren biri ile karşılaşmıştım..doğum günü kutlayacağım derken son doğum günü olmasın mazallah..allah korusun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Rıdvan bende unutumusum cepten girerken Nice mutlu yıllar alkolizime devam

Bu arada ben akumu sarj ettirdim kullanıyorum bakalım ne zaman yolda kalacağım Bu ustalardan bir hayır yok rıdvan usta bu işi çözer perşembe aletlerini alda gel ölçüm yapacagız
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rıdvan bende unutumusum cepten girerken Nice mutlu yıllar alkolizime devam

Bu arada ben akumu sarj ettirdim kullanıyorum bakalım ne zaman yolda kalacağım Bu ustalardan bir hayır yok rıdvan usta bu işi çözer perşembe aletlerini alda gel ölçüm yapacagız
    Sağol. Alkol fazla uçurabilir beni şu sıralar Motora da bakalım.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    ridvan, gecmis dogum gunun kutlu olsun.

forumdan attigin mesaji daha bugun gordum, artik hersey icin cok gec

cumartesi avcilar tarafina geldim, sana ulasamayinca da motopark'a gittim. sag sinyalimdeki sorun icin. sag on sinyal hic yanmiyor, sag arka sinyal de surekli olarak yaniyor. ama bu sorun bazen oluyor bazen olmuyor. sansa servise gittigimde sag sinyal duzgun bi sekilde calisti. servise durumu anlattim, bi iki baktilar, tamamdir hallettik dediler. sonra dondum eve, sorun aynen devam ediyor tum kararliligiyla

neyse, persembe gunu benim akuye falan da bi bakalim hazir alet edevat varken

bu arada nerde olacak bulusma, taaa fizanda olmasin, soyle taksim-besiktas gibi merkezi, herkese yakin bi yerde olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler