Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Evet beklenen istenen video

http://www.dailymotion.com/video/xl5...eryembe_travel

http://www.dailymotion.com/video/xl5...eryembe_travel" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    üşengeç herif önce yan çektiğin resimleri bi döndür ;oD bu ne itinasızlıktır böyle... bu numaralarla kameramanlıktan yırtacağını sanıyorsan yanılıyorsun seni pislik ;oD o beyaz saçı tekmelicem adamım

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

video görünmüyor... ayrıntılar bölümünü tekrar kaydetmeyi dene bende de böyle bişiler olmuştu...

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:12 ----------

uzaktan katılım ;oDD kop kop

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üşengeç herif önce yan çektiğin resimleri bi döndür ;oD bu ne itinasızlıktır böyle... bu numaralarla kameramanlıktan yırtacağını sanıyorsan yanılıyorsun seni pislik ;oD o beyaz saçı tekmelicem adamım

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

video görünmüyor... ayrıntılar bölümünü tekrar kaydetmeyi dene bende de böyle bişiler olmuştu...

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:12 ----------

uzaktan katılım ;oDD kop kop
    memnuniyetsiz video ben tıkıyorum calışıyor sen göremiyormusun gel tekmele sabah geldiğinde neden tekmelemedin

fotolarıda cevrdim attım ama sonradan tekrar dönmüş ekranı yan cevir
    S&T kanuni Gv 250

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahah süpermiş heleki en son yazdıklarına koptum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    son yazılar mı? zaten yazıdan başka ne vardı ki

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    son yazılar mı? zaten yazıdan başka ne vardı ki
    Ya zaten kısa çektik bir daha kini daha detaylı yaparız dur daha sende seninki kısa film gibiydi 20 dk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Teknik destek 7/24 yol yardım 0532 ....

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Evet beklenen istenen video

http://www.dailymotion.com/video/xl5...eryembe_travel

http://www.dailymotion.com/video/xl5...eryembe_travel" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    iyi geceler herkese...walla can çok güzel bir video olmuş,videonun çok güzel olmasının sebebi de en sonda beni de unutmadığınızı farketmem oldu.inanın duygulandım yeminlen haa...
    teşekkürler ve herkese iyi geceler...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videonun çok güzel olmasının sebebi de en sonda beni de unutmadığınızı farketmem oldu.inanın duygulandım yeminlen haa...
    ayıpsın paşam ya, sen buralarda olmasan da aklımızdasın reis

Merhaba arkadaşlar.
    Bu hafta sonu ilk "uzun" yolumu yaptım :D .Hem de eşimle beraber. Şile'ye gittik. Tabi motor ile trafiğin acemisi olduğum için benim için oldukça yorucu oldu. Stres yapıyor insan. Halbuki 5-10 motor birden olsa ne kadar rahat olurdu
    Yolculuk ortalama 1 saat gibi sürdü. kamyonların bayırdan inerkenki aynadaki görüntüsü arabada da fenaydı motorda daha da fena.. Adamlar deli gibi gidiyor. Rüzgar çok fazlaydı. Motor cüsseli olduğundan denge anlamında pek bir sıkıntı yaşamadım. Ama ön camımda olmadığından oldukça rahatsız ediciydi. Genelde eşim pek hissetmedi tabi
    Arada sırtıma yaklaşarak sırtımın üşümesini!!! engelledi ...
    Onun dışında çok keyifli idi.
    Tabi beni rahatsız eden şeyler yok diyemiyorum. Motor ile hala yabancıyız. Sürekli yol boyunca sesini dinliyorum. Balataları değiştirdikten sonra bir sürtünme sesi başladı. Yeni balatadandır dedim. ama 300km oldu hala devam ediyor. Motor'un boyalı olduğunu tahmin ediyorum. kazası var galiba ama nedir bilgim yok. Tabi motorsiklete her binenin olması gerektiği gibi pimpirikleniyorum. Ama kime gidip adamakıllı kontrol ettirebilirim bilmiyorum. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    sevgiler
    Gürkan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Bu hafta sonu ilk "uzun" yolumu yaptım :D .Hem de eşimle beraber. Şile'ye gittik. Tabi motor ile trafiğin acemisi olduğum için benim için oldukça yorucu oldu. Stres yapıyor insan. Halbuki 5-10 motor birden olsa ne kadar rahat olurdu
    Yolculuk ortalama 1 saat gibi sürdü. kamyonların bayırdan inerkenki aynadaki görüntüsü arabada da fenaydı motorda daha da fena.. Adamlar deli gibi gidiyor. Rüzgar çok fazlaydı. Motor cüsseli olduğundan denge anlamında pek bir sıkıntı yaşamadım. Ama ön camımda olmadığından oldukça rahatsız ediciydi. Genelde eşim pek hissetmedi tabi
    Arada sırtıma yaklaşarak sırtımın üşümesini!!! engelledi ...
    Onun dışında çok keyifli idi.
    Tabi beni rahatsız eden şeyler yok diyemiyorum. Motor ile hala yabancıyız. Sürekli yol boyunca sesini dinliyorum. Balataları değiştirdikten sonra bir sürtünme sesi başladı. Yeni balatadandır dedim. ama 300km oldu hala devam ediyor. Motor'un boyalı olduğunu tahmin ediyorum. kazası var galiba ama nedir bilgim yok. Tabi motorsiklete her binenin olması gerektiği gibi pimpirikleniyorum. Ama kime gidip adamakıllı kontrol ettirebilirim bilmiyorum. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    sevgiler
    Gürkan
    Yapılması muhtemel gezilerimize bekleriz artık.
    Motor kontrol etme konusunda da buluşmalara gelirsen hem kontrol ederiz hem de farklı motorlarla karşılaştırma imkanı bulursun. Biraz uzak kalıyor sanıyorum ama yine de Perşembe günü bekleriz.

Bu hafta gelmeye çalışıcam bakalım bi terslik olmazsa.

abiler resimler ve videolari gordum ... sahane isler cikartilmis gecen hafta ... benim henuz motorum yok lakin bi cayinizi icip sizlerden bilgi almak adina bu persembe gunku olaya istirak edecegimdir... orda gorusmek uzere ... hepinize keyifli surusler ^^

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Arkadaşlar perşembe gezinize dair video çok güzel olmuş. Bu hafta yüksek lisans işlerim için motorla Ankara'ya gidip biraz dolaşacağım. Nerdeyse onbeş gündür motora binemiyorum ama acısını çıkarırım artık. Hepinize selam olsun.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sen gel kucuk capli bi hollywood yapimi gerceklestir tirt olsun, adam 2 dakikalik videoyla ovguleri toplasin ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sen gel kucuk capli bi hollywood yapimi gerceklestir tirt olsun, adam 2 dakikalik videoyla ovguleri toplasin ;oD
    Bence senin videoda millet 20 dk. süreyi görünce izlemedi

Bu arada forumda bir durgunluk var. Gündüz kimse online değildi. Bundan sonra gündüzleri her 3 saatte bir yoklama alacam

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada forumda bir durgunluk var. Gündüz kimse online değildi. Bundan sonra gündüzleri her 3 saatte bir yoklama alacam
    ben bu hafta akşamcıyım işyerinde normaldir

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

Burda

---------- Post added at 08:39 ---------- Previous post was at 08:32 ----------

Yapım farkı var benimkisi orjinal türk flimi tadında

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:39 ----------

evet Rıdvan senlik konu geliyor, arkaya ahmet gibi topcase (topkase koymak istiyorum benim gönlümden gecen canta demirinden sonra canta

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MOTOR...item23142a058f

bu yukarıdaki tarzında hatta vn1700 voyager cantasıda olabilir tabi fikir olarak nasıl olur bağlanırmı düzgün dururmu ? artcı için rahar olacağı kesin birde bizim motora nasıl olur bunu yaparsam motor arkadan goldwinge benzermi ? bu arada alacağım cantayı deri kaplatma suni birsey düşünüyorum
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    evet Rıdvan senlik konu geliyor, arkaya ahmet gibi topcase (topkase koymak istiyorum benim gönlümden gecen canta demirinden sonra canta

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MOTOR...item23142a058f
    Bir topcase'e göre iyi duruyor ama hiç kargosunu düşündün mü? Kargo ücreti çantadan fazla para tutar. O kadar tutmasa bile çanta+kargo 300 TL civarında olacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bir topcase'e göre iyi duruyor ama hiç kargosunu düşündün mü? Kargo ücreti çantadan fazla para tutar. O kadar tutmasa bile çanta+kargo 300 TL civarında olacağını düşünüyorum.
    İşte yazıyorum ki öğreneyimdaha önce yurt dışından bir sey almadım daha erken gerci bunu almam için biraz zaman varda nasıl olur oturur mu gibi teknik olarak sıkıntı yasarmıyım alsam gelse takarız bir cekilde guzelde durur gibi geliyor

daha birde canta demiri var bir arka canta 500 e cıkacak gibi
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler