Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..canstantinen ve keyfekeder arkadaşlarımız aramıza hoşgeldiniz..umarım katılımcı olursunuz ve forumumuz daha da hareketlenir..hoş şuan da ahmet,özellikle rıdvan,can,mesut ve diğer istanbul buluşması icra eden tayfamız lokomotif görevini icra ediyolar..

herkese saygılar,sevgiler,kazasız belasız seyirler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar..canstantinen ve keyfekeder arkadaşlarımız aramıza hoşgeldiniz..umarım katılımcı olursunuz ve forumumuz daha da hareketlenir..hoş şuan da ahmet,özellikle rıdvan,can,mesut ve diğer istanbul buluşması icra eden tayfamız lokomotif görevini icra ediyolar..

Buluşma az önce bitti, yeni geldim. Senin de kulaklarını çınlattık. Hatta dedik binelim motorlarımıza gidelim Hatay'a. Ama çok uzak Seni buraya bekleriz artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    çok keyifli muhabbetlerin döndüğü, dolu dolu bi buluşmanın daha sonuna geldik ;oD tadı damağımda kaldı yeminle ;oD fotoları ve videoları ivedilikle bekliyoruz...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma az önce bitti, yeni geldim. Senin de kulaklarını çınlattık. Hatta dedik binelim motorlarımıza gidelim Hatay'a. Ama çok uzak Seni buraya bekleriz artık.
    aynen heheh

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok keyifli muhabbetlerin döndüğü, dolu dolu bi buluşmanın daha sonuna geldik ;oD tadı damağımda kaldı yeminle ;oD fotoları ve videoları ivedilikle bekliyoruz...

evet güzel bir buluşmaydı..
    fotoları isterizz video da vardı sanırsam..Artık Can halleder onları..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bencede keyifli gecti ...

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen heheh

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

evet güzel bir buluşmaydı..
    fotoları isterizz video da vardı sanırsam..Artık Can halleder onları..
    Arkdaşlar fotolar ve video yu halledeceiğim ama işyerindeki sınırlamalar yüzünden akşama kalacak
    S&T kanuni Gv 250

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler. keyifli olduğuna inandığım bir grup var burada. becerebildiğim kadarıyla katılacağım foruma. malum yeni motor sahibi olmakla ilgili bir karmaşa içerisindeyim. motoru almakla bitmiyor. Araba nispeten daha kolay kasktı, monttu, yazlıktı kışlıktı, motorun ihtiyaçlarıydı derken bir afallıyor insan. Çevremde de motora binen fazla arkadaşım yok malesef, bu yüzden biraz el yordamı ile oluyor herşey.
    Motorsilet ihtiyaçları ile ilgili malzemelerin uygun alınabildiği yerler ile ilgili bir paylaşım bölümü var mı ( yoksa olsa ne güzel olurdu ) Örneğin hyosung sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri malzemeler, genel kullanım malzemelerin alınabileceği en uygun yerler, modifikasyon yapan-yapabilen arkadaşların uygulamalarını paylaşabilecekleri hatta yaptıkları ürünleri bir miktar kar edecek şekilde guruba satabileceği bir bölüm olsa mesela. Belki de vardır, birazdan haberdar olacağım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Tabi reklama giren bilgiler mi oluyor bilemiyorum. ama bunuda bir kaç firmanın güncel karşılaştırmalarını yaparak safdışı edebiliriz diye düşünüyorum.
    Örneğin trafik sigortası yaptırdım. 147TL tuttu. Bana pahalı geldi ancak alternatifini bilmiyordum. Hatta başka bir firmanın ki 400küsür imiş dudağım uçukladı...

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. keyifli olduğuna inandığım bir grup var burada. becerebildiğim kadarıyla katılacağım foruma. malum yeni motor sahibi olmakla ilgili bir karmaşa içerisindeyim. motoru almakla bitmiyor. Araba nispeten daha kolay kasktı, monttu, yazlıktı kışlıktı, motorun ihtiyaçlarıydı derken bir afallıyor insan. Çevremde de motora binen fazla arkadaşım yok malesef, bu yüzden biraz el yordamı ile oluyor herşey.
    Motorsilet ihtiyaçları ile ilgili malzemelerin uygun alınabildiği yerler ile ilgili bir paylaşım bölümü var mı ( yoksa olsa ne güzel olurdu ) Örneğin hyosung sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri malzemeler, genel kullanım malzemelerin alınabileceği en uygun yerler, modifikasyon yapan-yapabilen arkadaşların uygulamalarını paylaşabilecekleri hatta yaptıkları ürünleri bir miktar kar edecek şekilde guruba satabileceği bir bölüm olsa mesela. Belki de vardır, birazdan haberdar olacağım :D[COLOR="Silver"]
    Valla ben uzun zamandır alışveriş yapmıyorum genelde aydın motordan aldım ama bu ara motomaxdan alıyor arkdaşlar ihtiyaçları biz genel olarak mont eldiven ve dizlikle kulanıyoruz k,i bende dizlik eksik kask ı soylemiyorum o standart zaten banada yağmurluk takım lazım alacağım inşallah

bu arada buz motor la konusutum daha lastik gelmemiş fiyat olarak city gripin on arka 140/70/15 90 değil takma dahil 350 tl istiyor bir ay sonra takdırmayı düşünüyorum
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    dediydim olur diye 140/70/15... benim ki öyle zaten şuan...

bu arada bugün zorunlu trafik sigortası yaptırdım bikaç yeri araştırıp! ziraat bankası hâla fiyat verecek kaça yapıyo bilmiyorum, ergo sigortanın küçük bi acentası 86tl çekti, akbank 70küsür tl... son olarak iş bankasının içinde bulunan anadolu hayata girdim! 39tl! farka bak ;oD daha da aramadım 39u duyunca zaten...

farklı bi konu... avcılarda ara sokaklarda bi yağ satan dükkan keşfettim, neredeyse maliyetine satıyor yağları... (maliyeti nekadarsa ;oD) castrol 10/40 1lt 22tl, 4lt 80tl... daha ucuzu varmı bilmiyorum, bilginiz olsun... bide bikaç motorluk bi çetemiz var deyince yaparız bişiler dedi ;oD 75e iner sanki 4lüğü gibi geldi... alır yağları birlikte değişiriz ;oD

benimde dizlik yada güzel bi moto pantalon ihtiyacım var... bakalım cukkayı doğrultursak biraz girişicem o işe de ;oS yağmurluk da dandik 20-30tl lik poşet geçiririz artık üstümüze ;oD

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla sizlere ne kadar imreniyorum anlatamam..şöyle haftada bir kez böyle birkaç saat muhabbet ve kafa dağıtmak kadar güzel bişi olamazdı galiba..beni düşündüğünüz için ne kadar mutlu oldum anlatamam.keşke gelebilseniz hepinizi misafir ederim her türlü..hayırlısı bakalım..istanbul'a gelirsem motorla olmaz ama düşünüyorum uçakla..gelirsem alo dicem bundan şüpheniz olmasın..hepinize sevgiler arkadaşlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaslar dün Aku değiştirmistim hatırlarsınız bugün yolda kaldım sag olsun ridvani arayıp engiin bilgilerine başvurduk gece gece ) konjektorum bozulmuş şarj etmiyor dendi olayları söyle özet geceyim baskasının basına gelirse bilgisi olsun..

İlk tamirci Mars basmıyor abi Akun bitmiş dedi değiştirdik aku şarj ediyormu diye kontrol etti 12.30 volt geliyordu ben kac olduğunu bilmediğim için normal sanıyorum taktım yeni akuyu kullandım sabah oh canavar ) akşamına yolda kaldım ilk önce benzin bitti sandim benzin doldurduk Mars basmadı dedik basa basa akuyu bitirdik
    Vurdurduk yokuşda çalıştı biraz sonra benzin yemedi dedim gene benzin bitti komple ondan pislik gitmiştir sonra açık olan baska mitlerine gittim bu arada ridvandan bilgi aldık konjektor dedi motorcu akuyu bağladı hop çalıştı şarj ediyormu diye baktı 11.50 volt çıktı abi dedi Aku bitmiş sulu akuleri takmadan önce suyunu koyup kapağını takmadan bir saat bekletip sonra 2 amper de 8 saat şarja koymak lazim tabi ki bunları yapmamıştı dünkü motorcu Aku dolduktan sonra gene ölçtü 12,6 verdi 14,5 volt olması lazim normalde dedi oyle bir macera yaptık konjektor degistirevhim şimdi tamirci konjektorun yerini değiştir abi hava alacağı soguk duracağı bir yere oluşur dedi off yoruldum ) devrik oldu biraz ama telefondan yazıyorum ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    @yörük-gel gel müdür, 2 tane boş artçı yerimiz var (rıdvan ve uğur) ;oD bizler doldurduk artçıları maalesef ;oD (can, mesut ve ben)... hadi mesut bi ihtimal yırtabilir ama canla benim artçı koltuğunu boşaltmak için mahkeme kararı lazım ;oD

@can-sana ilk söyleyeceğim şey regülatördü akü problemini duyunca ama çözüldü vs deyince sorun bilemedim... 80tl regülatör benim bulduğum en ucuz rakam... cc custom choppers var hani mecidiyeköyde arka sokağa taşındı o... onun 2 dükkan yanında parçacı bi yer var ordan almıştım ben, senin aldığını sandığım aküyü de oradan 90tl ye almıştım... bizim motorun biçok parçası mevcut orada, uygun olduğunu düşündüğüm fiyatlara (rıdvan hortlamaz ise böyle düşünmeye devam edeceğim ;oD)

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    @yörük-gel gel müdür, 2 tane boş artçı yerimiz var (rıdvan ve uğur) ;oD bizler doldurduk artçıları maalesef ;oD (can, mesut ve ben)... hadi mesut bi ihtimal yırtabilir ama canla benim artçı koltuğunu boşaltmak için mahkeme kararı lazım ;oD

@can-sana ilk söyleyeceğim şey regülatördü akü problemini duyunca ama çözüldü vs deyince sorun bilemedim... 80tl regülatör benim bulduğum en ucuz rakam... cc custom choppers var hani mecidiyeköyde arka sokağa taşındı o... onun 2 dükkan yanında parçacı bi yer var ordan almıştım ben, senin aldığını sandığım aküyü de oradan 90tl ye almıştım... bizim motorun biçok parçası mevcut orada, uygun olduğunu düşündüğüm fiyatlara (rıdvan hortlamaz ise böyle düşünmeye devam edeceğim ;oD)
    Ahmet sen tam bir satın alma müdürü olmuşun.Neyi nerede ne kadar ucuza alabiliriz hepsini bellemişin maşşallah. Bu arada Castrol 10/50 bizim burada litresi 20 Tl haberiniz olsun.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar aküyü değiştirdiğim yere gittim ölçüm yaptk sandart ön var kapalı iken 13.80 volt far acıkan 12.80 düşüyor ahmet atladı geldi sağ olsun beylikdüzünden borclandık oonun konjektörünü (regülatör) yeni değiştirmiş ondaki değerler aynı olunca arıza olmadığına inanadım dünkü istop edip calıştırmayısımın nedenini de benzin bittikten sonra marsa basarak akuyu bitirmiş olabilirm geldi şimdilik bir sey yapmadan braktım duruyor bakalım bir daha aynı seyi yapacakm göreceiğiz
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    @kilitci | ;oD motor üzerinde baya bi değişen parça oldu... haliyle en uygun fiyatı bulmaya çalışırken biraz piyasa yaptık... 20tl çok iyi rakam 10/50 için... 4t olan castrol motosiklet yağı değil mi?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    [IMG]1[/IMG]

S&T kanuni Gv 250

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    @kilitci | ;oD motor üzerinde baya bi değişen parça oldu... haliyle en uygun fiyatı bulmaya çalışırken biraz piyasa yaptık... 20tl çok iyi rakam 10/50 için... 4t olan castrol motosiklet yağı değil mi?
    Evet bildiğimiz 4t motosiklet yağı daha yeni aldım koydum.Hemen yanımızda benzinci var o satıyor ilk başta dedim benzincide motosiklet yağı olmaz fakat yağı görünce bende şaşırdım ve aldım.iki kişi mesela 3 kutu alıp kullanabilir ben iki kutu aldım birinin yarısı duruyor bir dahaki yağ değişimine saklayacağım.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    cancalskan;

Resimlerdeki mekan neresi öğrenebilirmiyim ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cancalskan;

Resimlerdeki mekan neresi öğrenebilirmiyim ?
    Can'ın yerine ben cevap vereyim: Yeşilköy Sahil..

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can'ın yerine ben cevap vereyim: Yeşilköy Sahil..
    Saol tşkler Güzel mekanmış.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol tşkler Güzel mekanmış.
    evet güzel geçmişti bizimde zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler