Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmini daha önce duymuştum, geçenlerde Kuralkan'dan sipariş ettiğim filtreyi almak için gitmiştim dükkanına, deli gibi bir yoğunluk vardı, 10 dakika içinde 10 kişi geldi gitti, izlenimlerime göre iyi birine benziyor, yoğunluğa ve gelenlerin adamla muhabbetine vs. bakıldığında milletin memnun olduğu anlaşılıyor, bir gidip bakın isterseniz, yeri de çok merkezi bir yerde..
    Çok teşekkür ederim
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mitmuallim hocam aramızda 17 cm boy farkı var.vaz geçmicez inşallah.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum. Yakında evlenmeyi planlıyorum ve bu koşuşturma içinde foruma da pek giremedim. Ancak okuyamadığım sayfalara göz attığımda güzel paylaşımlar olduğunu gördüm, zevkle inceledim.

Evlenmek motor aşkını öldürür mü? Öldürmez elbette
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    slm arkadaslar sayfa neselenmıs. uzun zamndır gıremıyordum sunucu kabul etmıyordu gırıslerı mozılla yukledım suan ıcın sorun yok neler yapıyorsunuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlilik motor aşkını öldürmeyebilir ama hanım seni öldürebilir

Perşembe günü gelebileceğini beyan eden mototor, styleoscar, yurdacool ve ben varım. Başka gelmeyi düşünen var mı?
    Buluşyoruz? Aynı yerde aynı saatte

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    timoti ve bektas46 sizede selam ve saygılar..forum gayet iyi gidiyor merak etmeyin

eee yokmu başka gelen be ama kaytarmaca yok ona göre

güncel liste yapalım bari gelmek isteyen eklesin..

1-mototor
    2-styleoscar
    3-yurdacool
    4-slayerrr
    5-

hadi arkadaşlar herkese inat , canlandıralım biraz gv topiğini
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bence de vazgeçme , ama sakın scooter ilede başlama, o daha acemilerin ve -bana göre- kimse alınmasın ama bayanlara ait motosiklet gibi geliyor ..
    Aklı tatile göndermedikçede her türlü motorlada başlanabilir bana göre ..
    Vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan hocam şimdiden hayırlısı olsun.allah devamına erdirip bir yastıkta kocatmayı nasip eder inşallah..motor olayına gelince evlilik motor aşkını öldürmüyor ama motor aşkını kısıtlıyor.artık buna alışmak lazım.şöyleki sezon başladığında bol bol gezeriz diye çadır uyku tulumları kamp sandalyesi gibi aklına gelebilecek hertürlü kamp malzemelerini aldım,motorun tüm bakımlarını yaptım,hatta çoğunu burada arkadaşlarla paylaştım ama sezon başladığından beri 60 km yi geçen bir seyir yapamadım.sebep hanım hamile,motora binmesi risk,hal böyle olunca o binemeyince ben de binemiyorum bu dönemde hassas oluyorlar ve genellikle yalnız kalmak istemiyorlar.ama kısmet artık seneye taşındı tüm ümitler..

sonuç olarak bu tarz durumlar girecek hayatınıza,şimdiden kolay gelsin,evlilik telaşı zor olur.

ayrıca diğer arkadaşlarla buradan yazıştığımız için mithat hocam ve bektaşa merhaba demek istiyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    gv 250
    resimler için çok teşekkür ederim adamın abarttığı kadar olmadığı belli oluyor perşembe günü alıp takıcam tekrardan teşekkürler

---------- Post added at 06:10 ---------- Previous post was at 06:05 ----------

YÖRÜK abi şehir olarak antalya yazmışsın eğer öyleyse antalya'da motorun bakımı için gittiğin bir yer var mı?

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hakan Hocam, Allah mesut bahtiyar etsin, çok sevindim. En kısa zamanda görüşmek dileği ile ile...
    Şarköy'de Sigortacı...

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    timoti ve bektas46 sizede selam ve saygılar..forum gayet iyi gidiyor merak etmeyin

eee yokmu başka gelen be ama kaytarmaca yok ona göre

güncel liste yapalım bari gelmek isteyen eklesin..

1-mototor
    2-styleoscar
    3-yurdacool
    4-slayerrr
    5-

hadi arkadaşlar herkese inat , canlandıralım biraz gv topiğini
    Ben gelemiyorum malum sehirdışından misafirlerim var bir dahakine inşallah :S
    S&T kanuni Gv 250

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum. Yakında evlenmeyi planlıyorum ve bu koşuşturma içinde foruma da pek giremedim. Ancak okuyamadığım sayfalara göz attığımda güzel paylaşımlar olduğunu gördüm, zevkle inceledim.

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hakan hocam da insanlık tarihinin en eski eylemlerimden birini gerçekleştirmeye niyet ettiği için tebrik etmek gerek zira filozofun teki demiş ki evlenmek herhalükarda iyidir ya veli olursun ya deli onun misali evlenmek aile olmak ,belkide insanlığımızın sosyal olarak tamamlanması demek tekrar tebrik eder
    hayırlar ve kolaylıklar di,lerim..
    İlker bey, hakan beyden bir adım ötede ve o aile mutluluğunu tarifi olmayan bir mutluluğa çevirecek bir evlad beklentisi içinde dualarımız o bebeğin sağ,sağlam ve sağlıklı bir şekilde dünyamıza gelmesi ,
    kalınsağlıcakla..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Motosiklet benim için uğraşırken stres attığım bir hobi. İleride çok binemesem bile arada bir temizlemek, çalıştırıp sesini dinlemek ve ufak gezilere çıkmak bile yeter. Zaten kız arkadaşım da seviyor motora binmeyi. Daha önce söylemişimdir belki paraya ihtiyaç duyup satsam bile motorumu, mutlaka yerine mobilet de olsa iki tekerli bir şey alırım.

Bu aralar düğün meseleleri yüzünden İzmir'e sık sık gidip geleceğim. İzmirli arkadaşlar varsa haberleşip bir kahve içebiliriz. İyi günler diliyorum.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yarın akşam saat 19.00'da herkesi Ömür Plaza Burger King önüne bekleriz.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan hocam da insanlık tarihinin en eski eylemlerimden birini gerçekleştirmeye niyet ettiği için tebrik etmek gerek zira filozofun teki demiş ki evlenmek herhalükarda iyidir ya veli olursun ya deli onun misali evlenmek aile olmak ,belkide insanlığımızın sosyal olarak tamamlanması demek tekrar tebrik eder
    hayırlar ve kolaylıklar di,lerim..
    İlker bey, hakan beyden bir adım ötede ve o aile mutluluğunu tarifi olmayan bir mutluluğa çevirecek bir evlad beklentisi içinde dualarımız o bebeğin sağ,sağlam ve sağlıklı bir şekilde dünyamıza gelmesi ,
    kalınsağlıcakla..
    vesselam..
    mithat hocam iyi dileklerin için çok çok sağol.Allah razı olsun.umarım dediğiniz gibi sağlıklı ve sağ salim doğar.tek beklentimiz bu yönde..

ayhan abi nerelerdesin?sesin soluğun çıkmıyor?

maliyeci07 aarkadaşım memleketim antalya ama anca bayramda seyranda fırsat bulabilirsem gidiyorum,şuan İskenderun'dayım.servis olayına gelince.standart rutin bakımlarını kendim yapıyorum.böylelikle hobi olarak hoş vakit geçiriyorum hem de kendim bakımlarını yapıp kafam rahat şekilde biniyorum..

hakan hocam izmir çok güzel ve uygun fiyatlarla evlilik alışverişi yapabileceğiniz bir şehir.kemeraltında çok uygun ürünler bulabilirsiniz.tavsiye ederim..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    Bi aksilik olmazsa bende orda olacağım. Ğörüşmek üzere

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Ahan da bak ben geliyorum demeyeyim öyle habersiz gelirim demiştim, bugün kızımın doğum günü imiş! (eşime unuttuğumu belli etmedim tabi) Dün akşam pasta siparişi verdiğini söyleyince jeton düştü, Bugün 2 yaşına basıyor. O sebeple bugün toplanılacak ise maalesef gelemeyeceğim.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    ben tam 7'de orda olamayacagim buyuk ihtimal, isler yogun. biraz gecikmeli olarak gelirim.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar arkadaşlar;
    bugun buluşmamızı yaptık..toplam 3 kişiydik ..

uğur (styleoscar)
    rıdvan (slayerrr)
    mesut (mototor)

katılımın çok olmasını beklerdik ama işlerden dolayı gelemeyenler oldu

güzel bir gündü..muhabbet iyiydi..çok foto çekemedik 3-5 foto falan var o da gene motosikletlerle ilgili..foto kısmı mototor halledersin artık
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler