Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Tercan Merhaba;
    Ordu çok güzel bir il, bende biliyorum, emekliliğimi biraz daha emekli olacağım yere yakın bir vilayette olsun istiyordum. Gönlümden hep Çanakkele geçiyordu, nasip değilmiş. Van'daki tamircilere hiç gitmedim, ama Erciş ilçesinde acemiliğini benim motorun üzerinde atan bir usta var. Abdullah (Apo) usta Tavsiye ederim. Aklımda iken, hazır balıkların akarsuya gelme dönemi, harikulade bir olay, görmeni tavsiye ederim. Tanışmışta oluruz...
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GV250

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:50 ----------

Dünya Enduro Şampiyonası 4. Ayağı Fethiye'de Yapılacak
    tum motorsiklet sevenleri bekliyoruzz

Eyvallah Ayhan abi. İnşallah sen Van'da iken tanışırız. Yakın zamanda Erciş'e geleceğim. O vakit haberleşiriz. Apo ustayla da tanışırım. Selametle...
    Malatya'nın Mahalli Kültürü:

malatyatecde.net

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar herkese..

arkadaşlar bu gv nin orta ayak ölçüleri lazım..malum zincir yağlarken bakım yaparken lazım oluyor ve diğer durumlardada gerekli bir aksesuar..
    eğer ölçülere yakın orta ayak bulursam alacağım..malum gt 250 cometin orta ayağı bu ramzey 125 cc liğin ayağı oluyormuş..böylece maliyette az olacak.. böyle bir araştırma peşindeyim lakin boyutları gerek

bahsettiğim boyutları fotoda göstermeye çalıştım.. tabi bunun orta ayağın takıldığı yerin vida boyutu ve genişliği de lazım.. motorunda orta ayak bulunan arkadaşlardan yardım istiyorum.. şimdiden teşekkürler..herkese keyifli günler diler.

Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese..

arkadaşlar bu gv nin orta ayak ölçüleri lazım..malum zincir yağlarken bakım yaparken lazım oluyor ve diğer durumlardada gerekli bir aksesuar..
    eğer ölçülere yakın orta ayak bulursam alacağım..malum gt 250 cometin orta ayağı bu ramzey 125 cc liğin ayağı oluyormuş..böylece maliyette az olacak.. böyle bir araştırma peşindeyim lakin boyutları gerek

bahsettiğim boyutları fotoda göstermeye çalıştım.. tabi bunun orta ayağın takıldığı yerin vida boyutu ve genişliği de lazım.. motorunda orta ayak bulunan arkadaşlardan yardım istiyorum.. şimdiden teşekkürler..herkese keyifli günler diler.

Ben Yuki'nin YK 250-4 modelinin orta ayağını alıp takmıştım neredeyse bire bir uyuyor diyebilirim.sadece onun kendi pimi biraz ince ben pimin çevresine tornacıda bir burç yaptırıp öyle taktım.Yukinin yeri ikitellide almak istersen oradan alabilirsin.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Yuki'nin YK 250-4 modelinin orta ayağını alıp takmıştım neredeyse bire bir uyuyor diyebilirim.sadece onun kendi pimi biraz ince ben pimin çevresine tornacıda bir burç yaptırıp öyle taktım.Yukinin yeri ikitellide almak istersen oradan alabilirsin.
    arka teker yere değmiyor dimi ? ondan yana da sorun yoksa şayet bir ara gidip bakarım..fiyat konusunda bilgin varmıydı ?

--- ---- --- --- --- --- -- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

bu arada bugun ngk nın sitesinden cr8e standart buji siparişi verdim 4 tane.. kargo dahil 55.75 rakam ödedim..bujilerim gelir gelmez hemen değiştireceğim..evimin altında da oto tamir dükkanı var istediğim buji anahtarını da bulurum umarım

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar iridyum bujiler normal standarda göre daha uzun ömürlü oluyor galiba öyle değil mi?

bizim motorların buji değişimleri için nerdeyse motorlarımızın heryerini sökmemiz gerekiyor o yüzden bir kere takıp uzun süre uğraşmamak gerek diye düşünüyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    BMW F650GS
    arka teker yere değmiyor dimi ? ondan yana da sorun yoksa şayet bir ara gidip bakarım..fiyat konusunda bilgin varmıydı ?
    Tekerlek yere değmiyor tabikide.Fiyatı 25 lira pimini yayını falanda alırsan 30 lirayı bulur.10 lira da tornacıya vermiştim.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iridyum bujiler normal standarda göre daha uzun ömürlü oluyor galiba öyle değil mi?

bizim motorların buji değişimleri için nerdeyse motorlarımızın heryerini sökmemiz gerekiyor o yüzden bir kere takıp uzun süre uğraşmamak gerek diye düşünüyorum.
    Vakti zamanında paraya kıyıp (seninle aynı nedenden) Denso iridyum buji almıştım yaklaşık 25 bin km dir kullanıyorum, geçenlerde ustamla "aç bi bakalım" dedik baktık hala canavar gibi duruyor.dedim kapat kalsın.Şimdiden söyliyim " performansa katkısı olmaz" diyeceklere evet olmaz.performans için yapılması gereken ilaveler var.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tekerlek yere değmiyor tabikide.Fiyatı 25 lira pimini yayını falanda alırsan 30 lirayı bulur.10 lira da tornacıya vermiştim.
    teşekkür ederim müsait bir ara gidip alayım varsa..

bu arada bu tornacıda yaptırdığın burçla ilgili biraz bilgi verirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

ayrıca dün saat 17.00 gibi verdiğim buji siparişim bugun sabah saat 10 da geldi (denizliden )
    bu 2. siparişim oldu ngk dan..adamlar hızlı davranıyorlar hizmet kalitesini beğendim valla

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    vay vay uğur bende diyordum acaba styleoscar mct de neden yok şimdi sebebi anlaşılıyor gv alınca unuttun değil mi bizi orda..- uğur nasılsın kardeşim nası motorun keyfi memnunmusun?

2 ay sonra buradaki yorumlara,motorumla katılmak isitiyorum.

İnşallahhh

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar 2008 model 2000 km de sıfır ayarında satılık ST gv 250 var. (siyah renk) İlgilenenler özel mesaj la ulaşabilirler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay uğur bende diyordum acaba styleoscar mct de neden yok şimdi sebebi anlaşılıyor gv alınca unuttun değil mi bizi orda..- uğur nasılsın kardeşim nası motorun keyfi memnunmusun?
    abicim saolasın çok iyiyim bir yaramazlık yok..sen nasılsın ? kyifler iyidir inşallah..

ee valla gv nin heyecanı ve mutluluğu var..mct sayfasını ve sizleri unutmadım merak etme abicim.. kafamda motorda yapmak istediğim bazı şeyler var.. onları yapmadan rahat edemiyeceğim için buradayım saolsun arkadaşlarda yardımcı oluyorlar..

mct sayfasına da bakıyorum abicim merak etme arada bizde fikir ve görüşlerimizi belirtip senin yükünü azaltmaya çalışıyoruz..

bu arada arkadaşlar bu gv nin hava filtresinin yeni tip olan ile (sarı renk ) eskisi arasında (turuncu) fark varmıdır ?

bana acil hava filtresi lazım..

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    arkadaslar gv 250 ye su damlası dikiz aynası takan oldumu görüş acılarında ve uyumda bir problem varmıdır niyetlendim ama internette taka birini bulamadım.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar gv 250 ye su damlası dikiz aynası takan oldumu görüş acılarında ve uyumda bir problem varmıdır niyetlendim ama internette taka birini bulamadım.
    Ben hiç denk gelmedim,bende merak ediyordum çünkü nasıl duracağını.Ama şunu söyliyim,bizim motorlar biraz dragstar'ı andırdığı için köşeli , dikdörtgen (vn800'lerdeki gibi değil yani) ve gidona yakın aynalar çok yakışıyor.Hatta bulabilirsen orjinal dragstar aynaları tavsiye ederim.

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    valla sipariş verdim gitti gidiyordan 50 tl istedi bakalım nasip inşallah yakışır ve uyar ayrıca gidonu elciklerden ileri doğru 10 santim actırdım ellerim daha rahat etti uzunyolda dirseklerim vücuduma cok yakın olduğu için yorup serçe parmaklarımı uyuşturuyordu şimdi gayet rahatladım o sıra aynalar gözüme çarptı bi gazla siparişi verdim gelince takıp fotoları eklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Ayriyeten bizim gv lereuygun gidon yükselticileri gördünüzmu http://www.youtube.com/watch?v=umKE_...20595&index=11

BURADAKİ KORELİNİN KULLANDIĞI GİDONA HAYRAN KALDIM hemen yapmamlazım1 haftadır bunula uğrasıyorum fakat gidon yükselticilerinde takıldım

Motosikleti
    BMW F650GS
    teşekkür ederim müsait bir ara gidip alayım varsa..

bu arada bu tornacıda yaptırdığın burçla ilgili biraz bilgi verirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

ayrıca dün saat 17.00 gibi verdiğim buji siparişim bugun sabah saat 10 da geldi (denizliden )
    bu 2. siparişim oldu ngk dan..adamlar hızlı davranıyorlar hizmet kalitesini beğendim valla
    Burç dediğim pimin uzunluğunda bir boru düşün aynı öyle bişey.İç çapı pimin kalınlığında dış çapı da ayağın bağlandığı deliğin çapında olacak yani aradaki boşluğu dolduracak şekilde bir parça.Zaten tornacıya izah ettiğinde hemen yapar.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Burç dediğim pimin uzunluğunda bir boru düşün aynı öyle bişey.İç çapı pimin kalınlığında dış çapı da ayağın bağlandığı deliğin çapında olacak yani aradaki boşluğu dolduracak şekilde bir parça.Zaten tornacıya izah ettiğinde hemen yapar.
    saolasın kilitci

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    iyi aksamlar arkadaslar,

sonunda gv 250 aldim bi tane, su ilandakini aldim;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36/pasif-ilan/

haftasonu teslim alacagim motoru. aksesuar olarak sadece sissy bar ve motor koruma demiri var, bir canta almayi dusunuyorum.

@StyleOscar

abi bir kac sayfa once alip taktirdigin bir canta resmi vardi, nerden aldin fiyati nedir bilgi verebilir misin burdan ya da sorun olacaksa ozelden?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler