Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    hop ben geldim..2-3-gün giremedim forum ısınmış yaw negüzel..bende bi tanıtayım kendimi demi,adım hakan 38 yaşındayım,bayan kuaförüyüm kendi işyerim var..19 yaşında motosikleti bırakmıştım 36 sında nerden estiyse tekrarladım..mutluyumda salıyorum kendimi rüzgara oh deyme keyfime

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hoşgeldin Hazer, seni tekrar gördüğüme çok sevindim...
    Şarköy'de Sigortacı...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    arkadaşlar selamlar herkese ben bu formda 2 yıl önce (15. sayfadan 35. sayfalara kadar olsa gerek) baya bir aktiftim.O zamanlar GV250 formunun 10 sayfa atlaması için 10 ayın geçmesi gerekiyordu,şimdi ise hak ettiği günlerinde bu form.bende eski formumu takip etmekten keyif alıyorum.

Bir aralar Koray abimiz vardı buralarda şuan hiç ses gelmiyor kendisinden.Duyduğum kadaryıla GV250 sonra DL-1000 Vstrom almış kendileri bilginiz var mı bundan ??
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Yok Koray almamış, uzun hikaye motorunu sattığı arkadaşı takasa girmiş konuştuk geçenlerde...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah kardeşim hoşgeldin.koray abi honda xl1000 varedero almış..onun motorunu da buradan bir arkadaş almış ama ismi aklıma gelmedi.sanırım önder'di..

arkadaşlar emrah(mrock) arkadaşımız buradaki "eski" diye tabir edebileceğimiz arkadaşların gv250 almasına gerek bilgi paylaşımlarıyla gerekse gezileriyle vesile olan ve bu motoru bize sevdiren biridir..ben ona o kadar çok özenirdim ki rüyamda bile görürdüm bu motoru onun sayesinde..kendisi gv250 sini satıp gv650 aldı.motor hayatına onunla devam ediyor.

sahi emrah 4 tekere geçme olayın vardı?gelişme varmı??

hakan hoşgeldin dostum..acoşkun ve seni de detaylı tanımış olduk..memnun oldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Koray almamış, uzun hikaye motorunu sattığı arkadaşı takasa girmiş konuştuk geçenlerde...
    devrim nasıl durumu koray abi nerlerde yaw?yarın bende arıcam..almamış mı motor??
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Motorunu sattığı arkadaşı, motoru tekrarsatarak varadero almış, yani varaderoyu alan Koray değil
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    yine yagmur yine fırtına .. offf offfff yer yerinden inliyor burada :(

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    İlekr bey ben adımı yazmamışım tanıtım kısmında , Adım Mithat, pek yaygın olmayan bir isim gerçi ya,
    Motor fuarına gitmek için motor dergisini bileti için aldım ,Gitmek nasip olurmu bilmem niyet var ya hayırlısı artık,
    Fuar son 6 yılda 4 kez gittim. Değişik bir ortam insanın gözü ve gönlü doymasının yanında motor ve aksesuarlarını yakından görme ve inceleme fırsatı veriyor insana, Ekonomik olması açısından da olumlu yanları var diye düşünüyorum.
    Mesela geçen yıl 250 tl olan montu 125 tlye aldım..bunun gibi.
    Bu yılda eğer gidersem yan çanta var kafamda ..bakalım artık..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Koray ın motoru su anda bende ..
    Kendisi balıkesirde vede bodrumlu birisinden varadero almış.. ona para + gv250 yi vermiş. takasa girmiş olduğu ersan arkadaştanda 1 haftasına ben aldım. Ersan daha motoru kendi üstüne bile almamıştı.
    En azından ben bu bodrum da bulunan ersan arkadaşın yalancısıyım ;)

(Soylemeden edemiyecem tekrardan koray saolsun motoruna çok güzel bakmış )

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Vayy be Koray'ın motorunu ilk aldığımız günü hatırlıyorum. Yağmur ve fırtınalı bir akşamda, Maslaktan Darıca'ya kadar götürmüştüm motorunu. Sonrasında Önder'in de dediği gibi çok iyi baktı motoruna ve nerden nereye şimdi motor Bodrumda

İlker, Devrim'inde dediği gibi karışık biraz Koray'ın durumu. Varadero almış ama gözü hala DL650'de onun Artık cruisere bineceğini pek sanmıyorum Koray'ın, gönlü bu tarz motorlardan yana ama başka sebepleri var enduro tarzı için.

Neyse bayağı kişiselleştirdik topici

Bu arada ben fuara motorla gitmeyi çok istiyorum inşallah hava güzel olursa ortak bir yerde toplanıp gidebiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Hakan zaten komşuyuz birlikte geçeriz gelirsen fuara, senin içinde uygun olursa.
    ..::.. GO ..::..

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy be Koray'ın motorunu ilk aldığımız günü hatırlıyorum. Yağmur ve fırtınalı bir akşamda, Maslaktan Darıca'ya kadar götürmüştüm motorunu. Sonrasında Önder'in de dediği gibi çok iyi baktı motoruna ve nerden nereye şimdi motor Bodrumda

İlker, Devrim'inde dediği gibi karışık biraz Koray'ın durumu. Varadero almış ama gözü hala DL650'de onun Artık cruisere bineceğini pek sanmıyorum Koray'ın, gönlü bu tarz motorlardan yana ama başka sebepleri var enduro tarzı için.

Bu arada ben fuara motorla gitmeyi çok istiyorum inşallah hava güzel olursa ortak bir yerde toplanıp gidebiliriz diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Hakan zaten komşuyuz birlikte geçeriz gelirsen fuara, senin içinde uygun olursa.

Forumun böyle canlı olması çok güzel.

Mrock gibi eskilerden çok şey öğrendim bende motorumu almadan önce. Bu forumun ilk 100 sayfasını okuduktan sonra karar verdim GV250 almaya.

Bu tanışma olayı çok güzel oldu, dikkatinizi çektiyse benzer profilde insanlar ağırlıkta. Buradan aynı motoru beyenen insanların benzer insanlar olduğu sonucunu çıkartabiliriz sanırım. Baksanıza büyük motor olarak da bir dl650 eğilimi var çoğu arkadaşta. "Aklın yolu bir" miş demekki..

Bizde 2 arkadaş hava şartları uygun olursa İzmitten motorla gitmeyi düşünüyoruz fuara. Yol üstünde biryerde buluşursak beraber gidebiliriz. Olmadı fuarda falan görüşürüz belki.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar.
    orhan abi walla varedero manyak bir motor.koray abi de eğer honda aldıysa helal olsun valla..

mithat hocam ben de 3 senedir fuara gitmeye niyetleniyorum ama her defasında kısmet olmuyor.

yasin bizim gv250 sahipleri gerçekten seviyeli ve düzgün insanlar oluyor.ben anormal tipli birine hiç denk gelmedim.hepsi de biryerlere gelmiş kültürlü insanlar.o yüzden muhabbet ve paylaşım çok güzel oluyor bizim başlıklarımızda..

herkese dikkatli ve emniyetli sürüşler..hava koşullarına dikkat edin..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Orhan kardeşim geçerken beni de alın yine Carrefour'un oradan ama bu sefer kendi motorumla gelirim ona göre tabi Ada prenses müsade ederse
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.
    orhan abi walla varedero manyak bir motor.koray abi de eğer honda aldıysa helal olsun valla..

mithat hocam ben de 3 senedir fuara gitmeye niyetleniyorum ama her defasında kısmet olmuyor.

yasin bizim gv250 sahipleri gerçekten seviyeli ve düzgün insanlar oluyor.ben anormal tipli birine hiç denk gelmedim.hepsi de biryerlere gelmiş kültürlü insanlar.o yüzden muhabbet ve paylaşım çok güzel oluyor bizim başlıklarımızda..

herkese dikkatli ve emniyetli sürüşler..hava koşullarına dikkat edin..
    Söylediklerinizin tamamına katılıyorum, nedenini ise kendimce şu şekilde açıklıyorum:''Genellikle durumları iyi olanların aldıgı bir motor cunku fiyat aralıgı diğer motorlara gore yuksek kalıyor yani 3 milyara mondial almak varken gelip de 2 katı para verip bunu alanlar durum olarak ve hayat koşulları olarak ust duzey bir konumdadırlar diye dusunuyorum en genç benim heralde aranızda.yaş 18 geçtiğimiz yaz tanıştım bu motorla yani 17 yaşımda.Hayat hep bana güldü çok şükür bende bu fırsatları iyi değerlendirdim, mesela mimarlık okuyorum 17 yaşında kemer countryde 4 milyon dolarlık converselerin turkiye disturbitorunun evini yapma şansı buldum şantiye şefi olarak adamın bahcıvanında bile converse var dusunun artık.''

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim geçerken beni de alın yine Carrefour'un oradan ama bu sefer kendi motorumla gelirim ona göre tabi Ada prenses müsade ederse
    "Ada prenses" i açıklar mısın?
    Benim de 5 aylık prensesimin adı Ada.
    Eğer çocukların ismi bile aynı ise var bu GV 250 lrde birşey diyeceğim artık

Aslında bizim için Ada ismi yıllar önceden belliydi ama yine de ilginç bir raslantı.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ada prenses" i açıklar mısın?
    Benim de 5 aylık prensesimin adı Ada.
    Eğer çocukların ismi bile aynı ise var bu GV 250 lrde birşey diyeceğim artık

Aslında bizim için Ada ismi yıllar önceden belliydi ama yine de ilginç bir raslantı.
    Evet aynen dediğin gibi kızımın adı Ada 2,5 aylık ama benim prensesim
    Demek GV250 sahibi ve 78 doğumluysan kızının adı Ada oluyor
    Gerçi bizim isim hikayemiz oldukça büyük bir rastlantı hikayesi ben Ada istiyordum annesi başka bir isim olsun diyordu. Birgün IKEA'nın orada bu konuda tartışırken eşim tamam o zaman yoldan geçen ilk küçük kız çocuğunu çevirelim ve ismini soralım o olsun dedi Ben de damarım tutmuş tamam o zaman dedim yaklaşık 10 adım attıktan sonra karşımıza dünya tatlısı bir minik çıktı adını sorduk ve tataaaa ismi Ada çıktı dünyada o kadar ismin arasından Tabi olay benim gülmekten yerlere yatmam ile son buldu Fikri veren de eşim olduğundan ve böyle ilahi bir olaya karşı çıkamadığından ismi Ada oldu
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    wayy süpermiş burak yaa.bende ada koyacam kızım olursa ama yaşlar kız isimleri ve motorlar aynı yasinle sizin ilahi bir tesadüf mü yoksa bu da?

Motosikleti
    hyosung gv250
    Allah herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, biz gençlere de hayırlı eşler nasip etsin küçük güzel kız çocukları çok tatlıdır sevmesi, darısı başımıza (yaşım 18)

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynen dediğin gibi kızımın adı Ada 2,5 aylık ama benim prensesim
    Demek GV250 sahibi ve 78 doğumluysan kızının adı Ada oluyor
    Gerçi bizim isim hikayemiz oldukça büyük bir rastlantı hikayesi ben Ada istiyordum annesi başka bir isim olsun diyordu. Birgün IKEA'nın orada bu konuda tartışırken eşim tamam o zaman yoldan geçen ilk küçük kız çocuğunu çevirelim ve ismini soralım o olsun dedi Ben de damarım tutmuş tamam o zaman dedim yaklaşık 10 adım attıktan sonra karşımıza dünya tatlısı bir minik çıktı adını sorduk ve tataaaa ismi Ada çıktı dünyada o kadar ismin arasından Tabi olay benim gülmekten yerlere yatmam ile son buldu Fikri veren de eşim olduğundan ve böyle ilahi bir olaya karşı çıkamadığından ismi Ada oldu
    Vallahi müthiş raslantı. İnşallah fuar zamanı veya başka bir etkinlikte buluşur da tanışırız. Belli mi olur belki ilerde prenseslerimiz de tanışır

Allah isteyen herkeze bu mutluluğu yaşatsın. Müthiş birşey insanın bebeğinin olması.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    O kız bebeğin büyüyüp 4 yaş civarı baba ile olan ilişkisini görün bir de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 ----------

Biraz nostalji yapayım dedim arkadaşlar...
    Havalar umarım bir an önce düzelir de sizleri Trakya da ağırlayabilirim. Gez gez bitmiyor buralar...

Korudağı ndan inerken, Süleyman ve Ben...

Pınarhisar gezisi esnasında...

Düşünen motorcu
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler