Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    burak allah analı babalı büyütür inşallah.darısı da benim başıma inşallah

acoşkun dostum tekrar güle güle kullan.kazasız belasız inşallah..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Sorulara verdiğiniz cevaplar için teşekkürler, çok yardımcı oldunuz.
    Sonuç olarak;
    Kuru zeminde bir problem yaşanmıyor, ıslak zeminde ise yatırmayı bırak, sert firenaj gibi teması zorlayan şeyler yapmamak lazım.

Coşkun, motorun hayırlı uğurlu olsun, güle güle, kazasız belasız kullan...

Burak, ben Ekim 78 trafiğe çıkışlıyım, dediğin gibi tevellüt aynı sanırım. Bu arada Canan, İlker, Coşkun sizin yaşlar nedir? Muhabbet güzel ama aslında hiç birşey bilmiyoruz hakkımızda..

İyi günler..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben 28 yaşındayım..en genciniz benmiyim yoksa??

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Biraz detay geçeyim o zaman.
    Yaş 35. 9 yıllık evliyim, 4,5 yaşında bir kızım var. Çorlu da yaşıyorum, aslen Tarsus luyum.
    Motor dışında akvaryum sevdam var. Müzikle de uğraşıyorum, iyi derecede Bağlama, başlangıç seviyesinde Ud çalıyorum.
    Bayağı detay verdim sanırım, hatta en çok ben verdim. Şimdi sıra sizde arkadaşlar...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hadi bende kendimi tanıtayım bu arada,izmitte merkezde oturuyorum.68 modelim ve sanırım en yaşlınızım,ama 15 yaşından beri motor kullanıyorum vede ilköğretimde din kült.ve Ah.bil. öğretmeniyim...sanırım yeter bu kadar..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Merhabalar Herkese .. ;)
    Öncelikle Çoşkun yeni motorun hayırlı uğurlu olsun.. Kazasız belasız keyifli seyahatlar dilerim..

Kendimi kısaca tanıtacak olursam : 79 model olup 31. km deyim ;)
    Aslen Izmir Karşıyaka danım ( Anne - baba oradalar ) . Fakat ben 6 yıldır Bodrum da 265 odali bir otelde Gn. Müd. Yrd. sıyım. Dolayısıyla yılın 10 ayı Bodrum- 1 ay izmir vede çeşitli seyahatlarle geçiyor

( Yörük Antalya dan izmir e geçerken Bodrum dan geçersen beni de al beraber izmir e devam ederiz Olmamıı ?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    o zaman ben kaldığım yerden devam edeyim :p

bende en gencinizim herhalde 27km yi devirdim 28kmdeyim ama yürüyen aksam ve motor gayet bakımlı

ben de antalyalıyım ailem antalyada izmirde görev yapıyorum.askerim.motor tamamıyle bir tutku bende.bayılıyorum.tabi birde profesyonel olarak yelken sporu ile ilgileniyorum.hoş bu koşturmalardan dolayı bu yaz hiç açılamadım.1 yılı aşkın zamandır denizden uzak kaldım yelken açısından.bir ara canan abi gibi akvaryuma merak saldım ama afgana giderken babama bıraktım.sanırım tüm balıklarım ölmüş bu arada adım ilker..yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..

önder kardeş walla tanışmak isterim.eğer kısmet olursa görüşürüz.motorlar tekrar izmir yapacak olursam bana uyar

ya mitmuallim hocam isminizi ben unuttum,çok afedersiniz tekrar söyleyebilirmisiniz??

Motosikleti
    2010 gv 250
    herkese merhabalar. adım caner sakaryada yaşıyorum 88 model öğrenciyim gv 250 almayı düşünüyorum. 2009 model ile 2009 öncesi model arasında kararsızım. öncekilerin daha iyi olduğunu söyleyenler oldu. yeni tip egzosu olanların hepsi (2009-2010) enjeksiyonlumu ? çünkü bazı yeni modellerdede motorun yanındada w-twin yazıyor. enjeksiyonlu olanlarda efi yazması gerekir diye biliyorum ? yeni modelli olupta enjeksiyonsuz olan var mı ? kafam biraz karıştı. bilgilendirirseniz sevinirim. inş. bende sizler gibi gv 250 sahibi olurum. saygılar...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar,

İşlerimin yoğunluğundan bir süredir yazamadım foruma, kusuruma bakmayın lütfen. Yoksa tüm yazılanları okuyorum.

Topice yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum.

Bu sene fuara bende gitmeyi düşünüyorum. Havanın durumuna göre motorla gitmek istiyorum ona göre cumartesi yada pazar olarak ayarlayacağım sanırım. Fuara gelecek arkadaşlarla tanışmayı isterim.

Herkes kendinden bahsetmiş kısaca, beni eskiler tanıyordur ama bende kısaca bahsedeyim kendimden
    Ben 79 model ama son kasa Aralık doğumluyum Topicin ortalama yaş seviyesindeyim sanırım. Uluslararası bir firmada muhasebe-finans sorumlusu olarak çalışıyorum. 10 aylık evliyim henüz çocuğum yok. Motora başlamam arabayı satıktan 2-3 ay sonra internette boş boş gezerken bir ilan üzerine oldu. İlanda motosikletini satan bir arkadaş vardı, motorun üzerinde o kadar güzel bir resmi vardı ki, yüzündeki mutluluğu görünce yaklaşık 5 dk kadar o motora baktım ve birden "Bende motor almalıyım" dedim. Sonrasında eğitimler, ehliyet ve motor derken yaklaşık olarak 1,5 yıldır GV250 sahibiyim.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhancım günaydın.yine yoksun dostum uzun zamandır..eskiler birer birer ayrılıyor gibi..koray abi bile varedero almış.helal olsun dedim.

caner arkadaşım.senin bahsettiğin o büyük kalın tek egzoslu modeller enjeksiyonlu.v twin demesi enjeksiyonlu olması ile alakalı değil.v motor olduğunun göstergesi.imkanın varsa gv250 güzel bir başlangıç ve hatta devam edip bir ömür boyu keyfini çıkarabilecek bir motor..

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Merhabalar,

Bende biraz detaylandırayım hakkımdaki bilgileri;
    Adım Yasin. Önceki mesajda söylediğim gibi 78 model, Ekim trafiğe çıkışlıyım.
    Kimya Y. Mühendisi olarak Tüpraş da çalışıyorum. Evliyim, 5 aylık bir kızım var.
    Bende bağlama çalıyorum (son birkaç senedir pek elime alamadım ama neyse).
    Motor sevdası yıllardır var, ama ancak bu sene alabildim. Aslında Transalp gibi endurolar ve bizim motor gibi cruiser ları severim, racing hiç sevmem, bedava versen binmem. İleride motoru büyütürsem ya enduroya geçicem yada cruiser da devam diyeceğim. Zaman gösterecek.

Bu tanışma muhabbeti iyi oldu.
    İyi günler..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yasin bende enduro düşünüyorum ama sanırım en az bir sene daha gv250 ile dolaşacağım.dl650 istiyorum ama gücüm yetermi bilmiyorum.olmazsa kesinlikle gv650 alacam..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Abicim kimse en genç benim demesin!En genç benim 91 model 18 kmdeyim
    İsov'da okuyorum bu sene össye giricem yaklaşık 1 senedir gv250 kullanıyorum.Daha önceden motor kullanmışlığım var ama kendi şahsi motorum olarak ilk gv 250.Üniversiteye girebilirsem 2 sene ya da 4 sene sonra gv650 almayı düşünüyorum.Motorumu bir ara satmayı düşünüyodum sonra uzun uzun düşündüm dedim ne diye satmak için uğraşıyım zaten makineyi bilen biliyor almak isteyen gelir bulur o yüzden artık uğraşmıyorum satmak için aksine daha çok sürerek keyfini çıkarmak istiyorum 2.050 kmde daha motor.Yaz gelsin işe olsun, staja olsun yine motorla gidip gelmeye ve hafta sonları da dolaşmaya başlarım kısmet olursa.Herkeze iyi günler dilerim motor tutkunlarının tekeri düz basması dileğiyle...

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasin bende enduro düşünüyorum ama sanırım en az bir sene daha gv250 ile dolaşacağım.dl650 istiyorum ama gücüm yetermi bilmiyorum.olmazsa kesinlikle gv650 alacam..
    Ben pek beğenmiyorum GV 650 yi. Biraz itici geldi bana. Yeni tarnsalp xl 700 çok güzel.
    Bence hyosungun en güzel motoru, tip olarak bizimkine çok benzeyen GV 700.
    Çok şık makine!

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla gv700 tip olarak çok güzel ama daha piyasaya ne zaman çıkar bilmiyorum.gv650 nin motor gücü çok manyak.çok torklu..o yüzden hoşuma gidiyor.ama dl650 alana kadar da binebilirim karacama..

xl700 ler güzel ama pahalı yaw.xl650 ler de çok yakıyo..o yüzden şöyle 2006 dl650 bakıcam..biraz elim rahatlasın..

dejavu ismini unuttum kardeş yaa.isim neydi?

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla gv700 tip olarak çok güzel ama daha piyasaya ne zaman çıkar bilmiyorum.gv650 nin motor gücü çok manyak.çok torklu..o yüzden hoşuma gidiyor.ama dl650 alana kadar da binebilirim karacama..

xl700 ler güzel ama pahalı yaw.xl650 ler de çok yakıyo..o yüzden şöyle 2006 dl650 bakıcam..biraz elim rahatlasın..

dejavu ismini unuttum kardeş yaa.isim neydi?
    Pardon ya, sen dl650 yazmışsın, ben nedense gv 650 gibi yorumladım.
    DL 650 deli makina gerçekten, hatta arkadaşlarla konuştuğumuzda dl nin "deli" nin kısaltması olduğu geyiğini yapmıştık.
    Performans olarak deli gerçekten ama transalp xl700 çok şık geliyor bana. Hele birde sarısı yok mu....

Neyse, ben daha motorumun tadını çıkartamadım, şimdiden başka motorlara sulanıyorum.

Pazar günü hava yağışsız olacakmış gibi gözüküyor, inşallah bir gezi yapabilirim yine..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi bizim motorlar sıkıntıdan dolayı elden dışarı çıkartılmıyor.sadece motoru büyültmek amaçlı satılıyor.eğer imkanım ve param olsa yemin ederim gv250 yi satmadan dl650 alırım.ama olmuyor işte.benim tek sıkıntım otoyolda araç sollarken sol şeritte çok fazla zaman harcamamak.o yüzden daha büyük hacimli motor ihtiyacı duyuyor insan..

ama keyfini sonuna kadar çıkartabileceğimiz motor bizimkiler.inşallah hava güzel olur da tadını çıkartırsın..

Motosikleti
    hyosung gv 249
    selam arkadaşlar, yeni gvcilere de hoşgeldiniz... ben karabatak gibi arada burada olabiliyorum. istanbul'dan buraya, yani milas'a yerleştiğimden beri yeni yeni düzen kurmaya çalışıyorum. yaş da 43 olunca, daha sık eleyip sık dokuyor insan

gv yatıyor benim şimdilik. iş gereği ssangyong actyon sports aldığımdan beri kullanamıyorum pek... sizlerin yazdıklarınızı okudukça iştahım kabarıyor ama yine de havaların kurumasını bekleyeceğim kesinlikle umarım, daha sık görüşebiliriz...

kendinize aman aman iyi bakın, gvciler efendi olur zaten de, ben yine hatırlatayım
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim sorma vallahi, 3-4 günlük bir yurtdışı eğitimi vardı oraya gidip geldim tüm işler birikmişti. Üstüne birde aysonu yoğunluğu kendimi yeni yeni toparlıyorum

Valla bende motorumdan gayet memnunum ama maddi durumu biraz daha toparlayabilirsem DL650 isterim bende Yada şaftlı bir cruiser. Zaten Yasin'in de dediği gibi para verseler binmem herhalde racinge
    ..::.. GO ..::..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar;
    Sitede ortalamanın üstünde bir yaşa sahibim, 41 yaşındayım, Van Muradiye'de memurum, Çocukluktan beri motor sevdam vardı, ilk motorum mobyletle başladım, imkanım oluncada hemen GV250mi aldım, motorumu tanımamda en bu sitenin yardımı oldu, sizleri çok samimi buldum, teşekkür ediyorum...
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler