Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tamam Burak, ararız seni gitmeden. Zaten önceden kararlaştırırız koruma demiri için.

Pazar günü benim işim kesinleşti arkadaşlar, tuttuğumuz evi temizliycez. Siz kromları parlatın, bende evin pencerelerini parlatıcam
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    sanırım seçim dolayısıyla benim dersler bu hafta iptal.. çok üzüldüm ben tarkanın krom parlatma teklifine varım diyorum..

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Burak, ararız seni gitmeden. Zaten önceden kararlaştırırız koruma demiri için.

Pazar günü benim işim kesinleşti arkadaşlar, tuttuğumuz evi temizliycez. Siz kromları parlatın, bende evin pencerelerini parlatıcam
    gadaşım güldürdün beni gece gece.. biz buluşup size gelelim sana yardım edelim..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gadaşım güldürdün beni gece gece.. biz buluşup size gelelim sana yardım edelim..
    Oluuurr beklerim Herkes alsın eline bezleri gelsin temizliğe, önce evi sonra motorları temizleriz

Şaka bi yana aranıza katılamayacağım dostlar bu hafta sonu. İnşallah havalar düzelince

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Orhan biz gelelim sana yardım edelim önce senin evi parlatalım

sanırım seçim dolayısıyla benim dersler bu hafta iptal.. çok üzüldüm ben tarkanın krom parlatma teklifine varım diyorum..

Koray teklifi ben yaptım ama çaktırma
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Oooo kadro tamam

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray kardeşim o zaman pazar 12den sonra parlatma işine girişelim derim ben bizim bu tarafta uyarsa sana da Var mı başka gelen
    Bu arada Orhan yardım lazımsa sana da gelelim ciddiyim

Motosikleti
    burak ben cumartesiye kadar kesin haber veririm derslerin iptal olup olmadığını.. son anda yapalım derlerse size mahçup olurum.. bide eğer gidersek şöyle deniz kıyısı biryer olsun.. olmazmı?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Koray kardeş, İstanbul da çok tanıdığım yok bu iş için, ama araştırılırsa bulunur, eğer kesilerek benim demir olacaksa ucuza dragstar demiri bulur hallederiz Burak, avatarı bardağa baskı yapan bir yerden buldum çok hoşuma gitti, sağolasın

Ben de dayanamadım 19 sterline bugün bunu aldım, 4 sterlin nakliye parası istedi konuşunca, 55 TL ye geldi ama komple çerçeve yerine bu daha hoş geldi bana ( Arka çerçeve de yukarı ve alt dikdörtgen şeyler )

Bu da satıcının linki çok ucuz şeyler var, aynalar özellikle çok hoşuma gitti

http://shop.ebay.com/merchant/maynar...Q_fromZQQ_mdoZ

Birde bu egsozu 75 $ a satıyorlar ama çok ince mi? Hala ucuza aşağı dönen egsoz bulamadım

Motosikleti
    devrim hayırlı olsun.. yedek parçada son nokta.. demiri ilk buluşmada denettiririz o zaman..

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray kardeşim o zaman pazar 12den sonra parlatma işine girişelim derim ben bizim bu tarafta uyarsa sana da Var mı başka gelen
    Bu arada Orhan yardım lazımsa sana da gelelim ciddiyim
    Burakçım sağolasın, yok abi zaten ablam, kızkardeşim, nişanlım, baldızım ve ben hallederiz

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    burak ben cumartesiye kadar kesin haber veririm derslerin iptal olup olmadığını.. son anda yapalım derlerse size mahçup olurum.. bide eğer gidersek şöyle deniz kıyısı biryer olsun.. olmazmı?
    Tamamdır Koray senden gelicek habere göre yapalım programımızı. Yanlız ben fazla açılıp çevirmede falan boğulmıyim gerçi o gün seçim koşturmasında olurlar pek bizle uğraşmazlar inşallah Hava güzel olur da güzel bir sahil keyfi yaparız umarım
    Herkeslere iyi geceler benden

Motosikleti
    e tamam o zaman.. madem çok kişi var sen bizle gel.. ben kalabalık yapmayım.. ayağınızın altına dolanmayım de kaç burak inşallah iptal olur dersler..

Motosikleti
    GV250 2009
    Hepinize merhaba arkadaşlar. bikaç aydır zaman buldukça bu forumu okuyorum ama mesaj atmadan önce tamamını bitirmek istedim. 107. sayfaya kadar mesaj atlamadan okudum ama bitiremedim. Motoru almam daha erken oldu çünkü. bugün sonunda aylardır beklediğim motorumu aldım direk çalışmak kendimi geliştirmek istiyordum ama ne yazıkki çok yorgun olduğum için 6km de bıraktım bu günlük. inşallah yarın bu rodaj olayı çerçevesinde kendimi geliştirebilecem trafiğe çıkabilecek kadar. yada en azından ertesi gün garaj yokuşundan stop ettirmeden çıkabilecek kadar. motor boştayken 2000 devir yapıyor zaten 5000in üzerine çıkmamamı söylediler. ikisinin arasını tutturmak kasıyor şimdilik. ilk motor olarak fazla güçlü geldi sanırım eğitimde verdikleri ybr 125 de hiç böyle zorlanmamıştım. ama inşallah ben de yakında sizin gibi aksesuar donatıp yolculuklara çıkabilicem. daha önceki sayfalarda yazdığınız bilgiler ve ben daha sormadan cevapladığınız sorular için çok teşekkürler arkadaşlar. bu foruma ben de elimden geldiğince katılım yapmayı umuyorum. Yollarda görüşmek dileğiyle.

Motosikleti
    alomatik hoşgeldin.. kusura bakma bu kadar sayfanın çoğunda benim geyiklerimde vardı okumak zorunda bıraktığım için özür dilerim bu arada istanbulda olmanada çok sevindim.. umarım buluşmalarımıza katılabilirsin.. ayrıca sanırım 2. 2009 model st geldi topicimize.. burakta çok sevinecek.. tekrar hoşgeldin.. tekerin düz bassın..

Motosikleti
    -
    alomatik hoşgeldin arkadaşım. Herkes gibi sende forumu baştan sona okudun demek ki Yalnız ben okuduğumda forum herhalde 30 küsür sayfaydı, şimdi maşallahımız var.

Kendini biraz tanıtırsan seviniriz. İstanbul'un neresindensin? Eğitimde YBR 125 kullandığına göre Süleyman Memnun'a mı gittin? Ben oradan eğitim almıştım. Bu arada atladım yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız nice km.ler nasip eder inşallah. Ehliyetin var mı? Ayrıca korumalarını eksik etme, hatta keşke motorunu almadan evvel korumalarını alsaydın.

Motosikleti
    GV250 2009
    Hoşbulduk arkadaşlar. Üsküdarda Doğancılarda oturuyorum. Çiçekçilerdeki insanlarla tanıştık zaten nedense hep insanların önünde stop ederek beni rezil etti motorum (motorun günahını almiyim aslında benim yeteneksizliğimdi ) eğitimi gelişimde yaptım eğitmenin adını almadım ne yazıkki. ehliyetim, kaskım ve motorum tamam. kaskımı nakit ödememe rağmen 1 ay sonunda alabildim iyiki önceden almaya çalışmışım. (kafam büyük xxl ancak bulmuşlar) mont olarak deri bir paltom var köpek ısırdıktan sonra artık kazada yırtılsa bile pek üzülmiyceğimi farkederek onu motor montuna çevirdim. deri eldivenler, kask, mont ve motor hepsi siyah. sanırım sırtıma reflektif bant yada parlayan birşeyler giymem gerekecek akşamları. ayrıca emekkoray geyikler gayet güzeldi okumaktan gayet zevk aldım.

bu arada aksesuar olarak sissy bar, yanlara heybe çanta ve motor koruma demiri düşünüyorum. sissy bar ı sanırım motosaydan alıcam. motor koruma demirini de imes yada benzer bir sanayiden yaptıracam. ama deri çantayı nereden alacağım konusunda bir nokta belirleyemedim. eğer püskülsüz, deri yada deri gibi görünen, büyük ve ucuz bir heybe tavsiye ederseniz çok memnun kalırım. şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    alomatik deri çanta motosaydada var feyizoğlundada var.. orhanın motorundaki çantaların duruşu ve boyutları çok güzel.. tavsiye ederim.. bu arada motosaya pazartesi gitmeyi düşünüyorum.. sormamı istediğin bişey olursa sorarım..

Motosikleti
    GV250 2009
    saol koray. feyizoğlunda ucuz ve hoş birşey gördüm ama boyutları yazmıyor. motosayıda fuarda gördüm. çantaları gerçek ve kaliteli deri olduğundan bana çok pahalı geldiler. ama sissy barı ucuz. eğer fuardaki arkasında ejder deseni olan sissy barın bizim motora uyup uymadığına bakarsan sevinirim. bu hafta almayı planlamıyorum. 1 hafta sonra gibi alırım diye düşünüyorum. o zamana kadar birde sirkecideki motorsikletçileri gezmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    tamam gidersem sorarım ejder desenli sisibar gv ye uyarmı ? diyorum ve haber veriyorum sana çanta almadan önce mutlaka orhanın motorununkilere bak beğeneceğini tahmin ediyorum.. hatta resim bulabilirsem atayım tekrar..
    bu orhan gadaşımın kuzusu bu fotoyu çektiğinde daha benim kendi gv m yoktu..

güzel motor gv250...

koray özellikle koydugun resim kararsızlığımı dahada hat safhaya çıkardı...

allah iyiliğini versin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler