Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilk buluşma cadde dediğiniz yerde olabilir ama murata uzak olucak orasıda.. sakın aklınızdan eskihisar geçmesin bende biraz kullanabileyim yani.. yada burası olsa bile buradanda bir yere gidelim.... draggy ne taraftaki?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bostancı sahil uygun bence herkese orta oluyor.
    Draggy'nin işyeri Bostancı'da sanırım ama evi ne tarafta bilemiyorum.

Ben çıkıyorum dostlar, bakalım hayırlıysa olsun şu ev, yoksa olmasın. Eve geçince yazarım gelişmeleri. Herkese iyi akşamlar....
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    bostancı sanırım banada uyar gibi
    hayırlısı olsun orhancım
    evet ya draggy de karşıda sanırım.
    ya bitek ben burdaymışım sizin karşınızda

bende kaçıyorum şimdi eve gitmem lazım artık...
    iyi akşamlar
    enjoy your ride and enjoy forever

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Bulusacaginiz zaman haber verin arkadaslar. Bostanci civarinda dolaniyorum surekli, sizlerle tanismaktan zevk duyarim

Motosikleti
    aceofspades ; işte bu süper oldu.. benim aklımdaydı zaten direk özelden yazacaktım kesinleşince sizede draggyyede.. iyiki var bu mt..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Aceofspades adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulusacaginiz zaman haber verin arkadaslar. Bostanci civarinda dolaniyorum surekli, sizlerle tanismaktan zevk duyarim
    İşyerim Bostancı köprüsünün orada evim acıbadem de Mart 15 e kadar yağmur varmış, Cumartesi sağnak yağmur ve soğukta Kemerburgaza gittim, ama yine de su geçirmez pantolonum olmadığı için fena ıslandım, üşüdüm, şimdi de sıkıntısını çekiyorum sinüzütler fena ağrıyor @Aceofspades Havalar ısındığında marka değil de Cruiser Chopper gezintisi çok mantıklı geliyor bana cruiser cılar hepimiz haberleşiriz artık Yalova festivalde çoğunluk cruiser vardı ve tur harikaydı @emekkoray kardeş gv250 ler hakkında çok önyargılıydım bu önyargımı kıran senin neşen, hevesin ve bu forma girdiğimde yine ne güzel şeyler yazmış acaba diye beni her seferinde meraklandırman oldu; sana çok ama çok teşekkür ederim

Motosikleti
    üniversite de bir çok arkadaşla yollar ayrıldıktan sonra 2 arkadaşım kaldı yakın.. öğretmenliğe başladım bu 7. senem.. ve ben burada sizinle tanışmadan hemen önce arkadaşlığın yalan olduğuna neredeyse inanmak üzereydim.. sonra sizleri tanıdım.. birileri zor durumda kaldığında buradakiler sanki kendi sorunlarıymış gibi türkiyenin neresinde olduğunu , yaşını , adını bile bilmeden çözüm arıyordu.. ben bu forumda 30. sayfadan beri varım.. ben ne zaman motosiklet hakkında soru sorsam sen gv 250 sahibi olmadığın ve hatta dediğine göre ön yargılı olmana rağmen hep cevap verdin..sanki kendi motosikletinin arızası gibi.. karşılıksız , çıkarsız.. bazen inatlaşmalarla gerilebiliyoruz abi.. bazen koskoca bir ormanı görmeden bir tek ağaca takılabiliyoruz.. ama ben ikitekerden sizden öğrendiğim gördüğüm paylaşımı gece gündüz aynı evde kaldığım ev arkadaşlarımdan bile görmedim.. iple çekiyorum tanışmayı.. iyiki varsın.. iyiki varsınız.. o zaman ilk hava düzeldiğinde cruisercılar olarak buluşuyoruz.. sanal olmaktan kurtuluyoruz

Aceofspades - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail
    Pantolon olmadan zor draggy, deri pantolon ve iclik kullaniyorum kisin ama kesmiyor genelde bu soguklarda.
    Yaz geldikten sonra kolay zaten bulusma falan her aksam cadde

Motosikleti
    bende herşeyi aldım bu ay pantolon ve bot alıcam.. bacakların yanları korkunç üşüyor.. birde eller eldivenleri çıkarıp eve girince sanki kartopu oynamış gibi yanıyor.. ama yinede keyifli.. ben hiç yazın motosiklet kullanmadım.. kış başında zehirlendim (ikiteker) yani ben hiç hava iyiyken motosiklete binmedim.. çok keyifli olacak sanırım.. kışın böyleyse..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Aceofspades adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolon olmadan zor draggy, deri pantolon ve iclik kullaniyorum kisin ama kesmiyor genelde bu soguklarda.
    Yaz geldikten sonra kolay zaten bulusma falan her aksam cadde
    Pantolan korumalı ama yağmur geçirince korumasına aldanmamak lazım deri pantolonu da artık zayıflayınca, ger.i forumdan biri kayak pantolonu demişti, elimde var bir denemek lazım

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende herşeyi aldım bu ay pantolon ve bot alıcam.. bacakların yanları korkunç üşüyor.. birde eller eldivenleri çıkarıp eve girince sanki kartopu oynamış gibi yanıyor.. ama yinede keyifli.. ben hiç yazın motosiklet kullanmadım.. kış başında zehirlendim (ikiteker) yani ben hiç hava iyiyken motosiklete binmedim.. çok keyifli olacak sanırım.. kışın böyleyse..
    Üşüyünce ısınmak kolay ama şunu farketmişsindir, eldivenleri çıkardığında ellerin üşüyor - kullandığında değil

Motosikleti
    feyizoğlunda nic marka bir pantolon var.. montta nic marka ama pantolon için biri demiş hiç ıslanmadım , biri demiş sırılsıklam oldum.. yorumlar çok farklı ne yapacağımı bilemedim.. karar veremiyorum bir türlü.. evet doğru çıkarttığında hissediyorsun.. uzun süre kullanımda tehlikeli olabilir bu o zaman..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    cruisercılar buluşması süper olur gerçektende
    kendi motorum hariç yazın birkaç kere başka arkadaşlarımın motorunu kullanmıştım ve çok zevkliydi ama sonuçta kendinin değil emanet. işte bu yaz süper olacak bence ilk defa kendi motorumla yazın zaman geçecek umarım bol bol buluşuruzzz...

evet bende soğukta iki kat eldiven giyorum bir parmaksız bir yün eldiven evet biliyorum olmaz ama imkanım şu anda bu başka eldiven yok ve uzak mesafe yapmadığın sürece herşey normal ama uzun mesafede tehlike arz ediyor parmaklar hissizleşiyor bu da çok tehlikeli bunun bir adı vardı ama unuttum hastalıkmış çok tehlikeli
    enjoy your ride and enjoy forever

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Emekkoray cadde yada Orko-ye ‘nin dediği gibi Bostancı ‘da buluşabiliriz yada herhangi bir başka yerde ben gelirim..Hatta Darıca ‘da seninle buluşup beraber gidebiliriz.Bu arada benimde kışlık ekipmanlarım yok.Bir sonraki kışa edinmeyi planlıyordum….Umarım fuar günlerinde hava açık olur.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    murat sanada uyarsa o zaman süper.. diğer arkadaşlarada uyuyor.. önce darıcaya gelirsin abi bizde bi mola.. sonra beraberce caddeye.. planı bile nasıl güzel geliyor.. herkes yüzyüze konuşacak.. ne güzel ya.. o zaman tarih ; İLK GÜNEŞİ GÖRDÜĞÜMÜZDE..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    güneş üstümüzde parladığında bostancı sahilindeyiz o zaman
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    burak gv yi getirir getirmez bol fotoğraf istiyoruz abi.. en heyecanlı kısmı o.. ne zaman alıyorsun oradan.. ? gün bellimi?

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    koray gelir gelmez motor bol bol foto çekicem merak etme
    bir terslik olmazsa yarın getircez motoru tabii hava şartlarına da bağlı durum

Motosikleti
    uyunurmu bu gece ? ? hadi inşallah yumuşak olur hava.. en azından yağış olmaz..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    inşallah koray inşallah sorma walla geçicek artık bekliycez bu kadar bekledik bi gece daha bekliycez

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Güneş yüzünü gösterdiğinde buluşuyoruz.Arkadaşlar biz kaç kişiyiz ?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler