Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bende antalya ile kaş arasına bayıldım.. hep viraj... arkadaki plakayı görüyosun okadar viraj yani
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya abi o kadar güzel yerler varki gezecek.çok fazla alternatif var antalya'da ister kayak yap yaz ortasında ister yaylalara at kendini temiz havayı hem sen içine çek hem de motorlar çeksin,istersen de sahilde doyasıya eğlen.istersen bunların hepsini aynı anda yap.memleketim diye demiyorum cennet gibi maşallah.ama ayvalık'ı da çok beğendim o ayrı
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    ülkemiz cennet ilker.. çok şanslıyız.. bu arada pantolona yapılan yorumlara baktım.. ne kadar farklı düşünceler insan ne yapacagını şaşırıyor.. hangisine inanssın bilemiyor..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya evet bende baktım birisi 10 dk sonra su geçirdi diyor.birisi gram su ve rüzgar yok diyor.üzerindeki etikette %100 su geçirmez diye yazıyor.ben çok anormal bir durum olmadığı sürece yağmurda motor kullanmayı düşünmediğim için rüzgar geçirmesin yeterli benim için.rüzgarı ve soğuğu da geçirmeyeceğe benziyor.senin montun nic marka olduğu için pantolonu da nic al istersen.fiyatını bilmiyorum ama pantolonda monta uyacak aparat falan vardır belki.

evet sayın seyirciler YÖRÜK yine sahalarda

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    soğukta ve yağmurda motosiklet kullanan arkadaşlara tavsiyem (hepimizin zaten dizlik kullandığını varsayarak) kayak pantolonu öneririm,bizzat kendim kullanıyorum ne gram soğuk nede su geçirmiyor.Motosiklet pantolonlarının (koruma diye 2 tane plastik parçası takıyorlar korumalı oluyor) 140-150 gibi fiyatlardan başladığını düşünürsek kayak pantolonları 70 tl ye satılıyor.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    güzel fikir ama bunu birkaç gün önce söyleseydin beni masraftan kurtarırdın.birde seni ilk defa mı görüyoruz?motoru ne zaman aldın?

lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    arkadaşlar ne zamandır merak ediyorum bu hyosung gv 250 son hızı nekadar? özellikle kullanan arkadaşlar biliyordur keeway sl 150 den geçiş yapmayı düşünüyorum hız tutkunu değilim ancak uzun yolda 100 km/h ı geçmiyor diğer vasıtalar malum çok rahatsız edici oluyor şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum kadranında 160 yazıyor son hız.ben en fazla 120 'ye kadar çıktım daha çıkacaktı ama kışın kullandığım için rüzgar beni çok rahatsız etti ve korumasız binmiştim motora.ama 140 la seyir yapan arkadaşlarımız var.tahminim 150 yapar gibi geliyor.aslında 160 da yapar belki ama krank kırma durumu ortaya çıkabilir,çok zorlarsak.ama 140 da yeter bence.hoş ben 130'u bile geçmeyi düşünmüyorum.sonuçta hız motoru değil kullandıklarımız.sl 150 den geçiş yaparsan gv250 seni tatmin eder gibi geliyor bana.ama eğer imkanın varsa 650 lik bişi de bakabilirsin.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soğukta ve yağmurda motosiklet kullanan arkadaşlara tavsiyem (hepimizin zaten dizlik kullandığını varsayarak) kayak pantolonu öneririm,bizzat kendim kullanıyorum ne gram soğuk nede su geçirmiyor.Motosiklet pantolonlarının (koruma diye 2 tane plastik parçası takıyorlar korumalı oluyor) 140-150 gibi fiyatlardan başladığını düşünürsek kayak pantolonları 70 tl ye satılıyor.
    Dostum teorik olarak Uğur Ertekin Hoca dan eğitim almış biri olarak söyleyebilirim ki kayak pantolonu ile motora binilmez...Çünkü motor korumalı kıyafetler coratex gibi yanmayan kumaştan üretilmiştir düştüğünüz zaman sizi 770 C sıcaklıktan korur...
    Sevgiler...
    :mrgreen:

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yav nerlerdesin dostum aldın motoru götürdün eskişehire sonra ses seda yok.nasıl memnun musun motordan?

Motosikleti
    GV 250
    Evet motoru aldım Eskişehir e götürdüm ve arkadaşımın kapalı garajına bıraktım. Daha binmek kısmet olmadı havalar yüzünden. Bu arada içimde ki kurtların yanında Tarkan ın kurdu halt etsin...
    :mrgreen:

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence tarkanınkileri hafife alma

Motosikleti
    ilker iyiki geri döndün sanki başkası yazıyormuş gibi oluyordu.. yaşasın YÖRÜK

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar...

Bugün motorumla biraz hasret giderip dolaştım Bir kaç poz resim çektim sizlerle de paylaşmak istedim işte resimler...

..::.. GO ..::..

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    bu motor bir yerlerden çok tanıdık geldi birden bana hava çokta kötü gözükmüyor, iyi olmuş özlemişsindir... Bu arada yan çantalarına bayıldım motorun büyüklüğü çok hoşuma gitti, ilerde benimde düşündüğüm bu şekilde büyük olması,bakalım bir motoru alalım da bir ayar çekicez
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    GV250 nin son hızı 130 km dir. Ben 125 km ye çok çıktım. Ancak hangi motor olursa olsun 120 den sonra rüzgar aşırı derecede konforsuz bir sürüş sağlamaktadır. Mesela BMW F650 GS nin bile son hızı 140 km dir. Ama tek silindir üzerindeki torku inanılmazdır. Ancak cruiser motorlar hız için değil, konfor için üretilmiş motorlardır. Seyahat ederken önemli olan motorun ne yada kaç yaptığı değil, önünüzde yokuş yukarı 50 km lik hız ile kamyon takip ederken artçı yolcu ile kamyonu sollamak için 100 km ye çıkış sürenizdir. İşte bu motorun torku ile ilgilidir HP ise hızı ile ilgilidir. Daha önceki mesajlara bakarsanız tork ve beygir ile son derece açıklayıcı (Halk Dilinde ) yazım vardı okuyunuz. O sebeble ben hep motorların hızlanması ile ilgilenirim. Bir motor 250 yapar ama hızlanması ahestedir bir motor vardır hızı 130 dur hızlanması ile seni birçok kötü durumdan kurtarır. O sebeble elbette ikisinin yeride ayrı bana tork mu beygir mi yani motorunun güçlü mü kuvvetlimi olmasını istersin desen gücü kuvvete tercih ederim...
    O sebeble GV250 nin 22 Nm lik torku yanında 29HP kuvveti ile sınıfının üzerinde 450 cc lik bir motor bloğunun yaptığı işi yapmaktadır..
    O sebeble 250cc de hangi marka olur ise olsun GV yi tek geçerim.
    Orhan motorun harika!
    Bende en kısa sürede silip cilalayıp, resim koyacağım....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    -
    Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor bir yerlerden çok tanıdık geldi birden bana hava çokta kötü gözükmüyor, iyi olmuş özlemişsindir... Bu arada yan çantalarına bayıldım motorun büyüklüğü çok hoşuma gitti, ilerde benimde düşündüğüm bu şekilde büyük olması,bakalım bir motoru alalım da bir ayar çekicez
    Oumar, aynen öyle özlemişim gerçekten. Motorun ilk sahibi Sakarya Motosiklet Derneğinin başkanı Kemal abi, belki ordan tanıyor olabilirsin. Yan çantaları bende çok seviyorum, kalıplı ve çok kullanışlı. Uzun yolda kullanmadığım zamanlar çıkardığım oluyordu, rüzgara karşı hız kesmesin diye. Markası Armode belki bulabilirsin motorunu al da hayırlısıyla

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    bu motorla ençok kaç km gittiniz (yol olarak kastettim), siyah olanı çok hoşuma gitti kalıbı monday le aynımı yoksa biraz kalıblımı.

Motosikleti
    -
    Ben 1 günde 535 km yol gittiğimi biliyorum. Ama daha uzun kullanan arkadaşlarımda var bu motoru. Monday dediğiniz nedir anlayamadım?

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    çin malı modellervar onlarla bunu kalıbı
    km sayacın kaç km de peki en fazla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler