Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    s.a yörük bey,
    cümbür cemaat beklyor derken sen gv ne sahip oldun gibi inşaaallah, Şu anki heyacan ve sevincinin motorla sonuna kadar devam etmesini dilerim hayırlı olsun darısı bizm başımıza inşaallah bir kaç ay sonra....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok teşekkürler mitmuallim.darısı tüm motor hasreti çeken arkadaşlarımın başına inşallah.

resim koyma işini becerdim sanırım deneme amaçlı göndermiştim ama oldu şimdi diğer resimler:

http://img50.imageshack.us/my.php?im...oj7n410vd4.jpg

http://img216.imageshack.us/my.php?i...26ci444db1.jpg

http://img216.imageshack.us/my.php?i...vb6b011wa8.jpg

motorda orjinal sisi bar ve pegler mevcut.ön cam ve heybe gerekecek muhtemelen bunları daha sonra halledeceğim.bu arada motor fotoğraf çekildiğinde 2300 km'de idi ama şimdi 2450 olmuş.
    kredi çekmedim birikmiş paralarla aldım nişanlım anlayışlı oldu sağolsun.

koray dediğin gibi motor antalya da ben izmirde biraz zor olacak ama antalyadaki evin garajı var.izmirdeki benim kaldığım evde garaj yok bir de o yüzden açıkta kalmasın kış vakti diye bahara doğru getirmeyi düşünüyorum ama bu süre zarfında kaç defa antalya ya kaçarım bilmiyorum

gerçekten çok zor olacak.neyse herkese iyi akşamlar.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

yorumsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    kanuni seyhan 150 c var bende de, bende bu motoru almak istiorum ve ankaradayım ama burda motorlar çok pahalı sahibinden.com da 4 650 istio 2005 11 000 km de ki alete çok temiz ama zaten sıfırı 6 750 falan değil mi ? ben ya caracal alacam sıfır 4 000 liraya yada iyi bi ikinci el gv 250 alıp aranıza katılcam ne dersiniz..........
    Bir Tanrım Var Bir Motorum Bu Ankarada Yapyalnızım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    [/IMG]

[IMG] [/IMG]

[IMG] [/IMG]

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    bay yorumsal,bende de seyhan 150 var caracal seyhan 150nin 200 lüğü gibi bir şey yorumları okumuşsundur umarım tercihini gv 250den yana kullanırsan sürüş keyfini 150 den daha iyi alırsın gibi geliyor bana denyenlar öyle diyor baksana bay sellka bir çıktımı 150km,250 km gidip dönüyor seyhanla maksimim 50 kmde titreşimden heryerimiz uyuşuyor değilmi düşünmeye değer bence...

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    sorma benimki ice titreşim manyaa olduu ben alıştım gerçi motorumuda seviorum 2005 model 11 600 km tık demedi şimdiye kadar pek forumda söz sahibi bi motor değil belki ama çok dayanıklı çıktı Allah var. Ama değiştirme zamanı geldi çattı. 3 lira para var motoru da 1 1,5 ne ederse artık satıp yeni bişii alacam ama naapsam bilemiorum.İlgin için sağol tüm gv 250 cilere de selamlar saygılar. Motorunuzun değerini bilin.İnşallah bana da kısmet olur.Daha büyük cc lerde gözüm yok az yakması çok önemli benim için

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    GV de titreşim yok. Eşim çok hassas bir insan. 48 kg dır. Geçenlerde 330 km lik Antalya Kemer Kumluca Finike Elmalı Korkuteli gezisi yaptık. Motor bıraksan belki 1000 km gider. Titreşim olsa eşim binmez... Hyosung GV250cc bence yakıt performans ve denge diye özetleyebilirim.
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    motor belli zaten beğenilmiycek gibi değil ama ikinci elini almaya çekiniorum. Sıfırınada şimdi baktım st kanuni den 6 750 değil 7 450 :( bu paraya değer mi bilemiyorum doğrusu zaten o kadar da param yok anca 24 ay vade ile belki tek bildiğim cruiser alacam ama hangisi bisan 250 mi caracal 200 mü gv 250 mi yoksa hiç bilmediğim çin markalarımı diğer japonları söylemiyorum zaten bizim arabadan daha pahalı fiyatları... Ankaralı gv250 kullanıcısı varsa yardımlarını bekliorum

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selka sende iyi geziyorsun valla, ne güzel eşinle birlikte. Bende bu yaz inşallah nişanlımla (o zaman eşim olacak inşallah) ufak geziler yapmayı planlıyorum.

Yörük valla motor çok temiz görünüyor, ayak pegleri uzun yolculuklarda çok rahat oluyormuş, benimde bazen olsaydı iyi olurdu dediğim oluyor açıkcası. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah

Koray ne zaman istersen gelebilirsin müsait oluyorum genelde akşamları. Bana maltepe de yakın kartalda yakın. Ben ikisinin arasında oturuyorum, sana neresi uygunsa oraya gelebilirim. Zaten motorla gelirim benim motoru inceleriz birlikte
    ..::.. GO ..::..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    selka nazar boncuğun varmı abi? kocaman bitane motora bitane sana bitanede yengeye.. allah mutlulugunuzu bozmasın.. nazar değmesin.. fotolara baktım çok güzel olmuş gezi yine.. yenilerini bekliyoruz.. biz yapamıyoruz sizinkilerle heyecanını yaşıyoruz birazda olsa.. yorumsal arkadaş hoşgeldin ankarada sitelerde vardı bitane gv ona baktınmı? 3500 lira km de düşüktü sahibindende.. fotografları kötü çıkmış ama anahtar sürülmedi falan yazıyordu.. yörük kardeş sahibindende görmüştüm tekrar hayırlı olsun.. uyuyamazsın artık bu gece.. en kısa zamanda gv nle birlikte gezi fotolarını bekliyoruz.. orhan yarın geliyorum o zaman maltepe carefourda buluşsak olurmu? dur ben arıyım seni..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Yörük motor gerçekten temiz görünüyor.Nasıl dayanaksın bu hasrete bilemiyorum.

Yorumsal dostum sende hoş geldin Dediğin 3 motor arasında hangisini iyi olduğu sırf üretim yeri olarak düşünsen bile bariz ortada.2.el hyolardan korkmaya gerek yok.En yaşlısı 3 yaşında sonuçta. Hele caracaldan aman diyeyim çok başını ağrıtır. Caracal sahiplerinin neler yaşadığını bizzat şahit oldum.Roadstara gelince iyi makine fakat yolda kullanırken GV250 ye hayran hayran bakacağına bir süre bekle ve temiz bir hyoya sahip ol.Ankaradak, 3500 YTl olan 4000 küsür kmdeki motoru görmeye gitmelisin bence fiyatı çok uygun... İyi bi ustada motoru onaylarsa(ki bence 4000 deki motor ne kadar haşat olabilir) hiç kaçırılmaz....Servis olarakta Ankara Aydınlıkevler Altın Parkn ordaki hyo servisini kullanabilirsin...

Selçuk abi gerçekten kısa sürede iyi km ler yapıyorsun.Bu mevsimde kıskanmamak elde değil seni...

Kader ortağım Korayabi böyle hayırlı olaylar artık sanada iyice moral oluyordur. Mart,Nisan olmadı mayıs olsun ama hyo olsun

GV250 formunn başında ki bazı arkadaşlar motoru yerden yere vurdular.Belki kendilerine talihsz olaylar gelmiş olabilir ama bu motor "KALİTELİ" kelimesini kesnlikle hak ediyor...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    çok sağolun benim görüşüm bu motor zaten ööle olmasa burda işim ne ama fiyat belimi büküyo o dediğiniz motora güvenemedim 4000 km de ve o fiyat kıllandım biraz fotolar da karanlık çekim.. kanuniyi de satmak lazım ama alıcı bulmak da zor. bu haftasonu bi araştırcam bahçelideki 4,44 motora bi gidiiim. benim motoya 1 000 verio bi arkadaş ama çok az bööle işte durum. Beklemeye devam

Bu arada ben selim mrock emrah selka selçuk ve orko adını bilmiorum ama memnun oldum.

Motosikleti
    yorumsal arkadaş, ben o sitelerdeki motor konusunda ilk başta senin gibi düşündüm fakat hiç aksesuarının olmadığını düşünürsen aslında diğerleriyle aynı paraya geliyo.. sisibar koruma demiri pegler çantalar sis farları.. onları sonradan yaptırmak bi yana onları yaptırmaya ayırdıgın zaman.. benim hiç motorum olmadı ama arabamdan biliyorum; en ufak şey için en az 2 saatin gidiyor.. iyi usta bulmak zaten başlı başına bir konu.. eğer sitelere yakınsan bi bak derim.. umarım bende sende temiz bir gv buluruz.. emrah bekliycez naapalım.. 2. dönemin ortalarına kadar cüzdanı düzeltene kadar adada konuştuğumuz gibi gider alır geliriz.. pazartesi orko_ye orhanla buluşucaz biraz önce telefonla konuştuk.. motoruyla gelicek.. bunda bile heyecanlanıyorum kendim aldığımda ne olacak bilmiyorum.. bide iyiki çok param yok diye düşünüyorum bazen.. çok zengin olsaydım bu kadar heyecanlanırmıydım acaba motor için.. keman çaldığım barda 1 gecede 5000 lira hesap ödeyip çıkan adamlar oluyordu ne garip dimi.. neyse herkese iyi geceler uyuyayım rüyamdada gv ile turlayayım ben..

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C
    emek eyvallah kardeş ben selim. hayırlısı artık kısmetse gv 250 ye bineriz değilse 150c ye devam. Araba inan tat vermio bana geçen hafta giyindim kuşandım çıktım yollara soğuk kendime getirdi 20 dk bindim gerçi ama 2 saat binmiş kadar oldum tavsiye ederim.Ankara malum burası

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray abi bu sefer soru benden gelio :D İstanbul/MAltepe ne tarafta oluyor.Trenle Haydarpaşa garından indikten sonra kolay gidilebilir mi???

Bende bi süprize doğru gidiyorum.İnş. Ocak ayında da olsa atlayıp getircem GV650 yi.Trenle motor taşıma hakkındada bilgi alıyorum aslında zira yolda soğuktan ziyade kar olursa ilerlemek imkansız olur benim için ve elimin altındaki gücüde kestiremiyorum tamamen....ARaştırmama göre 0-100km/h hızlanma 3.3sn, 0-200km hızlanma 9.0 sn.....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yörük kardeşim çok güzel bir iş yapmışsın.Allah kaza bela vermesin. Doya doya kullanmanı dilerim.Görünüşü çok temiz.Hayırlı olsun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray abi bu sefer soru benden gelio :D İstanbul/MAltepe ne tarafta oluyor.Trenle Haydarpaşa garından indikten sonra kolay gidilebilir mi???

Bende bi süprize doğru gidiyorum.İnş. Ocak ayında da olsa atlayıp getircem GV650 yi.Trenle motor taşıma hakkındada bilgi alıyorum aslında zira yolda soğuktan ziyade kar olursa ilerlemek imkansız olur benim için ve elimin altındaki gücüde kestiremiyorum tamamen....ARaştırmama göre 0-100km/h hızlanma 3.3sn, 0-200km hızlanma 9.0 sn.....
    Mrock istersen ben cevaplayabilirim sorunu. Maltepe, Bostancı ile Kartal arasında kalıyor. Eğer trenle geleceksen zaten Maltepede istasyon var ve şehirler arası trenlerinde çoğu Maltepede duruyor. Ama sen motoru Maltepe'den alıp Haydarpaşaya mı götürmeyi düşünüyorsun anlayamadım. Arası yaklaşık 15 km.kadar Maltepe ile Haydarpaşa arasının.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    selim doğru söylüyorsun hayırlısı neyse o olsun demek lazım.. emrah, orhan daha iyi biliyor oraları açıklamışta zaten. ama sen gelmeden önce bi alo de ben arabayla gelir alırım sonra beraber hallederiz işlemleri.. ya normalde benim kıskanmam gerekiyo sizi motorlarınızı alıyorsunuz diye ama niye ben almışım gibi seviniyorum anlamıyorum..

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul şartları için oldukça kolay sayılır. Topkapı ya da Hareme göre daha kolay.

Haydarpaşadan bir banliyö trenine atlayıp, Maltepede ineceksin, 15 dakka falan sürer herhalde.

Bende bi süprize doğru gidiyorum.İnş. Ocak ayında da olsa atlayıp getircem GV650 yi.
    Gelmeden önce bana bir öm çek. Bir şey gerekirse yardımcı olurum.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar.öncelikle viceroy arkadaşım ve tüm iyi niyetlerini sunan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

selim hoşgeldin aramıza.ben ilker.ankara'daki o ilan ilk başta kıllandırıyor ama yinede ustaya götürüp baktırmakta fayda var.belki de cidden satmak zorunda kaldığı için o fiyata vermeyi düşünmüştür.

emrah şimdiden hayırlı olsun inşallah süprizin gerçekleşir.bu arada maltepe anadolu yakasında.tuzla'da harp okulun da öğrencilik yaptığım zamanlar çok gezerdim oraları.herkesin dediği gibi haydarpaşa'dan banliyö treninin birine binip 15 dk kadar sonra maltepe istasyonunda inersin.şehir dışı trenler de pendik'te duruyor ondan eminim ama maltepe'de duruyordur diye tahmin ediyorum.

koray dostum acele etme ama sana alacağımız motoru buldum.bu motoru sıkı bir pazarlıkla 5000 liraya alırız bence.ve gayet temiz bir makine.sahibi 6000 den başlamıştı ilana şimdi 5500 olmuş.sen 4750 ile başla iyi bir pazarlıkla krizde başgösterdiği için 5000 liraya alırız gibi geliyor bana.ilanı yolluyorum orhan ile birlikte bakmaya gidebilirsiniz eğer orhan da müsait olursa
    http://www.sahibinden.com/2008_subat...XQQdisplayitem

orhan evet peglerin uzun yolda çok rahatlattığını bende duymuştum.bakalım acemiliği atayım hemen izmir'e getireceğim motoru

harbitürk sanırım benim için fotoları açık şekilde koymuşsun.çok teşekkürler.ama bir de bana nasıl yapıldığını gösterirsen çok memnun olurum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler