Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egsoz Markaları Ve Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Merhaba arkadaşlar. Egsozlar hakkında bilgi almak istiyorum. İnternette ve forumda baktım ancak pek bi bilgi yok youtube'daki videolar hariç. bir kaç video izledim ve hyosung gt 250'nin sesini deli gibi değiştiğini gördüm. Özellikle Screaming Demon çok hoşuma gitti..
    1-Screamin Demon Türkiye'de var mı ? Taktıran arkadaşlar varsa bilgilerini benimle paylaşabilir mi ?
    2-Egsoz markaları ve fiyatlar hakknda bilgi alabileceğim bir site var mı ?
    3-Taktırmayı pek düşünmüyorum zira 1 sene içerisinde Fazer 600'e binmeyi planlıyorum ancak aklımda bulunsun 200-250 lira kadarsa neden 1 sene bangır bangır bağırttıra bağırttıra gezmiyim ki (apaçilik diye düşünmeyin sesi gerçekten çok hoş) CBF 150'ye takılır mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ImShoT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HALKBUS
    Domino'sPizza

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    her motosiklete göre degişik tarzlarda egzoz bulmak mümkün tamamen zevk ve paraya dayalı bir durum.
    bana sorarsanız cbf 150 'ye egzoz takıp ses almak ve ya alınan sesi begenmek biraz degişik geliyor ama zevk işi başkadır.
    buradan ögrenmek istediklerinizi bulabilirsiniz,siz en iyisi fazer'a egzoz düşünün.

http://www.ercanmotorcycle.com/
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Ben 2009 model GV 250 kullanıyorum. eski sahibi egzozu modifiye etmiş çok ses çıkıyor. Bir egzozcuya gösterdim. "Bub içi parçalanmış, değişmesi lazım" dedi. Egoz'u ucuza nasıl değiştirebilirim? Kendi sitesine baktım 1.800 TL tutuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)