Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

BİR UTANÇ YAZISI ''Rica etsem Herkez Bakabilirmi'' Umarım Hatırlamışsınızdır !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ya ben verecektim çocuğa hiç ses soluk çıkmadı haber vermedi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan_34_ist
    "ipek kaftan aldım, ama donum yok" dersen, tepki çekersin
    yoksa burdaki herkes yardım sevmez değil
    ........

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Herkesin aklına cbr 600 alabılıyorken, korumalarda alınabilir, imkanlar o an elvermiyorsa motor garaja çekilir ekipmanlar tedarik edilince yine kullanılır diye düşünceler gelebilir...Biraz empati yapmakta fayda var...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    len sen daha burda misin? don gomlek o sogukta binince hasta olursun gelemezsin sanmistik, neyse arasira ugra siteye, hal hatirimizi sor ( ara sira dedimse benzin bittikce ugra, herkes sana bir galon verir sirayla )

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yazık la daha vurmayın adam öldü....
    braingulp bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Kimi Kandırıyorsun Ya Allahını Seven 100 luk 150 Likde Değil 600cc bi SS Motosiklet Alıyorsun Ondan sonra Gelip Buraya Yardım Dileniyorsun Madem Paran Yetmiyor 1 2 ay daha Para Biriktirseydin
    Madem 5ci Motosikletin Nerede Eski Korumaların Yada Kasksız Korumusasız Motora Binilmeyeceğini anlamadınmı diyer 4 tane motorunda hee__?
    Ondan sonra Tekrar bi başlık açıyosun BİR UTANÇ YAZISI Hayır Efendim Bu başlık
    Bir Aptallık Yazısı Olmalıydı
    tamamıyla katılıyorum çok iyi sölemisiniz duygularımı ifade etmişsiniz resmen

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Kullanmışsın'' Bunu yazabilmek için Beni nekadar tanıdığını sorabilirmiyim ? yada Araştırıp geçmişime bakabilmeyi biliyormusun ? beni 1 kere olsun kasksız görebilmiş olman lazımki bu şekilde konuşabilirsin benim geçmişim senden temiz bunu fotoğraflarla kanıtlayabilirim buyur fotoğrafım ;) 13. fotoğraf nekadar yardımsever olduğumu görde dizliğimin kimde olduğunu gör ;) cbr 125 http://www.motosiklet.net/forum/etki...-videolar.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Okuduğum 3-5 msjdan sonra 1 daha 1 ay boyunca burada sizin gibi yararı olmıcağı halde zararı dokunan insanların gereksiz laflarını çekmek istemediğim için gelmedim. ekipmanlarımı Aldım merak etmeyin sizin amacınız burada garez çıkarmak ve saygısızca yorum yapmak karşınızdakini kendinden küçük görme ve birçok şey. size zaten dicek birşey yok sizin ne olucağınızın garantisi zaten ömür boyu var ya bu şekilde devam edin siz. Keşke Motor sürüp bu yorumları yapan insanlar olmamış olsaydınız Utanıyorum sizin gibi klavye canavarlarından ..
    bende utanıyorum senden abu kadarmı yüzsüz olunur burda ne arkadaşlarımız var cup alamıyolrlarda gelip buradan bişeyler istemiyorlar sen gidiyosun 12-13bin tl lik motor laıyosun geliyosun bizden 100tl kask istiyosun de git ya valla allah akıl fikir ihsan etsin ekipman istiyomuş o motoru alana kadar kendine bi mont bi kask bi eldiven bi dizlik bi pantalon alı verseydin kusurabakma esas ben utanıyorum senin gibi insanların motor kullanmasından kültür özürlüler zihniyete bak git milyarları ver motor al ekipman iste kendine ve çevresine değer veren adam o ekipmanları coktan alır burayada bunları yazmaya yüzü olmazdı ama nerde
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Kullanmışsın'' Bunu yazabilmek için Beni nekadar tanıdığını sorabilirmiyim ? yada Araştırıp geçmişime bakabilmeyi biliyormusun ? beni 1 kere olsun kasksız görebilmiş olman lazımki bu şekilde konuşabilirsin benim geçmişim senden temiz bunu fotoğraflarla kanıtlayabilirim buyur fotoğrafım ;) 13. fotoğraf nekadar yardımsever olduğumu görde dizliğimin kimde olduğunu gör ;) cbr 125 http://www.motosiklet.net/forum/etki...-videolar.html[COLOR="Silver"]
    Üstteki fotoğrafı ne kadar yardımsever olduğunuzu anlatmak için koymuşsunuz. Bana fotoğrafın anlattığı, ayağında spor ayakkabılar ve kot pantolonla, arkasında her an tekerleğe takılıp boynunu kırabilecek bir Türk Bayraklı artçı taşıyan bir Süper Sport kullanıcısı gibi geldi.
    oz.07 bunu beğendi.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sanirim yanlis foto yukledigin 13. foto bende baska, arkadas fedakarlik yapip korumalari artciya vermis ve sanirsam artci sonra kacmis, geri vermemis korumalari

çok üzerine gitmişsiniz. yolda motorcu görse artık bu pisikoloji ile forumda buda yazmıştır bana diye ters davranacak.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    " BİR UTANÇ YAZISI ''Rica etsem Herkez Bakabilirmi'' Umarım Hatırlamışsınızdır !!! "

başlığını okuyunca önemli bir şeylerden bahsedilecek zannetmiştim. Yanılmışım.
    excavatus bunu beğendi.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    http://img337.imageshack.us/img337/1...4308599909.jpg

Bu resimle neyi ifade etmeye çalıştığını anlamadım....
    Dizliğini artçına vermişsin... Yani artçının dizini korumak için ;)
    Ama artçına nasıl kullanması gerektiğini bile söylememişsin...
    Adam dizden aşağı takmış...Futbolcular gibi....
    Senin çıplak ayağının üzerine giydiğin spor ayakkabın ve kumaş pantolonundan hiç söz etmiyorum...

Ayrıca utanmana gerek yok...
    Şurda bizbizeyiz....
    Son olarak 2 şey daha....
    1- ben birşey yazmışsam arkasındayım... Ssonuna kadar...
    2- o bayrağa ne oldu?... Eksoz eritir o şekilde.... Ya da allah vermesin tekere falan dolanır.... Aman dikkat....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yersen papaz eriği )
    Uzay eriği değil miydi o?

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık la daha vurmayın adam öldü....
    Yok yok daha ayakta o.. 1 ay sonra okur gene..

Sayın 600F sahibi, kask alacak parası olmayan ve buna kızdık veya dalga geçtik veya inanmadık diye bizi UTANMAYA davet eden motosiklet sürücüsü arkadaşım...
    sana bi tavsiye 1 ay ara vereceksen tekrar yazmaya.
    ne olursun bir yazım kılavuzu al, oku öyle gel.

Hani tamam insanlar yazarken hata yapabilir ama.
    bi yere kadar hakikaten. Konuştuğun gibi yazma ne olursun.

Ben egeliyim, geliYOM gidiYOM diye yazmıyorum hiç bi zaman.
    Arada elimden kaçıyorsa aceleyle. O kadar.

Accık daha dikkat..
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Basliga mesaj yazan tum uyelere teessuf ederim insan bi telefon acar haber verir "abi polemik var kos yetis " diye. Dahada Davosa gelmem haberiniz olsun.
    gursus, ZIPPIRMAN, Soykan67 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şimdi baktım da o linkini verdiğin başlıktaki yazıma....

Sonuna kadar değil dibine kadar arkasındayım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basliga mesaj yazan tum uyelere teesuf ederim insan bi telefon acar haber verir "abi polemik var kos yetis " diye. Dahada Davosa gelmem haberiniz olsun.
    Abi şimdi arıyodum ama.. mesaj yaz düzelt falan derken
    araya girmişin
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    eheh o 13. fotoğrafta ben ve hanım da var. dostum burada memleketin herşeyi birilerinin tekelinde. dert etme. cumhriyet kortejine katılıyorum aşağı yukarı her sene. ama beni de cumhuriyet düşmanı sayıyorlar söylediklerim sebebi ile .forum babalarının çifliği. paran var niye koruma almıyorsun diyenlere aldırma. akıl fikir de bazılarının tekelinde. parasının son kuruşuna kadar cep telefonuna harcayıp faturasını ödeyemeyen birinin yazısını okumuştum bir n8 forumunda. bir iki ay sonra telefonu satıp borcunu ödedi. sağlık olsun bir hata yapmışsın da dost sandığn kişilerle paylaşmışsın. hatayı paylaşırsan böyle olur. yapacağın iş motoru garaja çekmek. taksitle kask mont pantolon vs almak. sonra da forumdakilere söylediklerine aldırmadan motor sürmeye ve tüm insafzılara inat forumda takılmaya devam.
    allah yardımcın olsun dostum.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basliga mesaj yazan tum uyelere teessuf ederim insan bi telefon acar haber verir "abi polemik var kos yetis " diye. Dahada Davosa gelmem haberiniz olsun.
    hay allah dalmışız kusura kalma dost aklıma geldiydi ama dedim şimdi 2 silindiri için ders alıyordur rahatsızlık vermeyelim o arada kaynadı gitti işte

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşımız fırtınalı ergenlik dönemini yaşıyor bu dönemde duygusal olması normal...

haa 600f i ödünç versene dostum korumalarımı aldım desen bile yine bi derece mantıklı...

amaa damdan düşer gibi 12 bin tl lik motor aldım ödünç koruma verirmisin dersen olmaz...

üstüne bide bu konuda sana gerekli açıklamayı yapmış adamları(özellikle coq un yazısını okuman yeterli) böyle bir konuyu açarak eleştirmen,duy

gusala bağlaman hiç olmaz ...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yaa cihancım, kaç yıldır beraberiz burada.
    benim bu başlıktan haberim yoktu ama okusaydım sanırım farklı düşüneblirdim.
    ben gsr mi aldığım zaman cox kaskım kırılmıştı.
    2 hafta kadar ne yapacağımı şaşırdım, ama gidip 20-*30 tl lik kask ta almadım. Allah yüzüme bakmış ki böyle bir topik açmadım "demiyorum " çünkü bu konuda kendimi yeterince ifade edebildiğimi düşünüyorum.
    bildiğim kadarıyla çok saygılı, düzeyli bir arkadaşsın. çıkarcı olmayışın ve bu foruma olan tutkunu da az-çok biliyorum ama hemen kırılma.
    inan ki sevilmesen ve umursanmasan bu kadar cevap almazdın.
    son kuruşuna kadar hayaline harcamışsın ama gençliğini de umutlarını da aynı şeye harcama.
    sen olmasan hiç bir şeyin anlamı olmaz.
    ve zaman hep tecrübe içerir.
    elimde olsa inanki fazla ekipmanımı verirdim ama verdikğim hiç bir ekipman geri gelmediği ve hep "çaldırdıkları" için şu anda bile yazlık eldiven kullnıyorum.
    istersen onu da sana vereyim, kaç numara bot giyiyorsan özelden bildir, bir de fermuarı bozulan ama ayakkabı tamircisi bulamadığım için yaptıramadığım bir de botum var. şu an için elimden gelen bu olur.
    haa, sanma ki sana braz da olsa kızgın değilim. ama hepimiz hata yaparız, umarım nefsine hakim olabilmeyi başarırsın.
    sağlıcakla kal ( bize lazımsın )
    jackonbir, adameus ve Raphae1 bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kabul edelim millet, söz konusu polemik olunca hepimiz çok iyiyiz İşte ekip ruhu bu... ovv yeahh
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)