Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

BİR UTANÇ YAZISI ''Rica etsem Herkez Bakabilirmi'' Umarım Hatırlamışsınızdır !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ben daha bikaç sayfa önce yazmıştım arkadaş ergen diye... hani mantıklı cevaplar yazan arkadaşların klavye önünde
    harcadığı vakte yazık şuan duygusala bağladı belli bir iradesi yok aklına o an ne gelirse yazıyor ciddiye almamak lazım .

apaçi demiş bi arkadaşta... içimizdeki apaçi sensin aleksanderr della cruze ....

RamuthRa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600f e senin gibi bineceğime cbf150ye binerim keko
    braingulp bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan ben bile sinirlendim ya, ne kadar sakin bi adam olduğumu bilirsin... Vay arkadaş ya =)
    adam psikopat çıktı )

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    F'im hiç olmadı, 600F almaktansa artan parayla Fazer, artçım için kask, mont, eldiven falan aldım ben ki Üstüne kalan parayla da benzin aldım

Hakikaten CBF'le gezerken giymek için Dainese tulum da alayım, iyi fikirmiş.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    cihan kardeşim hayat acımasızdır. insanlar sana tepki gösteriyorlar fakat olay artık senin emanet koruma istemenden çıktı.

eger daha önceki topiginde kendini tam olarak ifade etseydin emin ol kimse bu kadar tepki vermeyecekti. sana verilen tepkilere duygusal bakıyorsun.

insanlar senden mantıklı bir açıklama bekliyor haklı olarak.

daha öncede söyledigim gibi elindeki tüm parayı motosiklete yatırmak ve korumalarına bütçe ayırmamak için anlaşılır bir nedenin olmalı.

motosikleti çok cazip fiyata mı aldın. tüm paranı bu nedenlemi motosiklete bagladın.

yada şunu diyebilirdin korumalıklarımı alacagım fakat araştırma yapıp fiyat performans açısından dogru ürünleri alacagım bu süre zarfında ihtiyaç fazlası kullanmadıgınız ekipmanları olan kişiler varsa bir süreligine emaneten ihtiyacım var desen emin ol bu kadar tepki görmezdin.
    gursus bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ALEXANDER 1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi düşmeye görsün.Bizim insan böyledir ,linç kültürü vardır ve bundan zevk duyarlar.Bence 250 cc dandik bir çinli alıpta birşey isteseydin bu tepkileri almazdın.Ama konu Honda olunca ciğer kedi misali insanlar saçmalamışlar.buraya boşuna APAÇİ forumu denmiyormuş.
    Bu forumda en dikkat çekici açıklama sizin ki olmuş..
    İnsanları aşağılayan ve yukardan bakan bir üslubunuz var..
    Size bi tavsiye; insan içinden ne geçiriyorsa gerçek kişiliğini ele verirmiş.
    Bu nedenle kedi siz oldunuz 600 f te ciğer oldu..
    Not : Apaçiler sizin tabirinizle ,buraya apaçi forumu diyebilir.. Bu çevre ile alakalı bir durum.Benim
    arkadaşlarım apaçi forumu demiyor..

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    benzini yok yakmaya 600F ile gider sıçmaya... daha ne denir senin duruma.
    fyildirok bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    ekmek bulamıyorsan pasta ye yaa cemaat
    Tüm motorcular topraktan gelmedir yani hepsi topraktır
    toprak toprağı gurbette severmiş

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terbiyemi bozdurucaniz bana Ulan zerre kadar şerefiniz olsa Biraz İmaniniz olsa kalbiniz olsa mumin bir ayip ettiyse ki bu ayip degil sizin bi musluman evladi olarak baskasinin ayibini örtmeniz gerekir sizmisiniz insan benmi birkere daha dusunun bumu sizin buyuklugunuz tecrube deneyiminiz nekadar kiskanc adamlarsiniz ya :D sizin yok diye F iniz niye kuduruyorsunuzki ? Dainese tulumlarda yuzup cbf 150 lerde dolasin insaallah. Cumaa bugun hicmi Camii hocasindan edep dersi almadiniz kusura bakmayin bende edebimi bozdum ama boyle kafalari boyle tarakla kasimak lazim !
    Yazmıştım yukarda, ettin bırakmadın, sıvamaya geçtin tüy dikmen yakındır dedim..
    ama bu kadar küçülebileceğini beklemedim. Ağzından sürekli allah kitap düşmüyor,
    ama yukardakileri yazarken aynı ağızdan köpükler saçtığını görebiliyorum. Dedikleri doğru arkadaşların
    hiç bir zaman samimi olmadın, düzgün anlatmadın derdini. Sürekli bir veryansın sürekli bir saldırma.
    Sonunda içindekiler döküldü ortaya. İstersen özelden ana bacı küfret, çünkü esas istediğinin o olduğu
    ve yeteri kadar rahatlayamadığın belli oluyor. Neyse. yapacak bi şey yok, büyümeni bekleyeceğiz artık.

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok MAZHAR OSMAN'da olsa sizin için yapabileceği birşey olacağını sanmıyorum ben
    Mübarek dediğiniz cuma gününde sizin için dua edeceğim
    acil şifalar olur inşallah
    O dediğin olmaz hocam. HORTUM SÜLEYMAN lazım...

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzini yok yakmaya 600F ile gider sıçmaya... daha ne denir senin duruma.
    Kaskı yok takmaya, 600F alır hava atmaya... da denebilir.
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    2 gündür bu saçma konuyu görmekten sıkıldım ne yalan söyleyeyim..
    110 post olana kadar ne yazıldı ne çizildi..Nereye varıldı..Bu muhabbeti daha faydalı yerlere harcasaydık yerli malı motorumuz olurdu tahmin ediyorum...
    Birde üstüne konu sahibi arkadaş alenen sayıp sövmekte iken bu konunun hala yayında olması üzücü...
    Moderatör arkadaşları göreve davet ediyorum...
    crxforever ve Tam35scream bunu beğendiler.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. herkesin dini kitabı kendine, inancına tek kelime edemezsin
    2. 12000 tl lik motorum 15000 tl lik arabam var
    3. yerini bil yaşını bil adam ol burada din sömürüsü yapma.
    arabanızla motorunuzun fiyatını söyleme gereği neden duydunuz anlamadım.. Arkadaşı biraz desteklemiştim ama cbf 150 le filan dolaşın demesi rengini belli etti. Benimde bankada 5 bin liram var hadi herkes mal sayımı yapsın Nese Allah herkesin gönlüne göre versin..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabanızla motorunuzun fiyatını söyleme gereği neden duydunuz anlamadım.. Arkadaşı biraz desteklemiştim ama cbf 150 le filan dolaşın demesi rengini belli etti. Benimde bankada 5 bin liram var hadi herkes mal sayımı yapsın Nese Allah herkesin gönlüne göre versin..
    Ya dostum işte 600f alamıyorsunuz kıskanıyorsunuz beni falan deyince birden öyle yazmak geldi işte =)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Mal beyanimi yapiyoruz )) harika is bu boyuta geldi desene. 600 F kiskaniyoruz beyler aman kem gozlerinize diyorum sizin.

Para yokki bende zaten 600 F ulasamadik bizde kendi motorumuzu yaptik ne yapalim , 600 F hep hayalimizde evde duvarda posterlerini asiyorum su anda, birazdan gelirim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Vicdansizca yorum Yapan herkeze bir kac sözum var hicbiriniz beni yildiramazsiniz ve bu sevdamdan vazgeciremezsiniz keske sizden yardim isteyecegime ellerim kirilsaydida yazamasaydim benim icinizden hakkimda hakaret edenlere hakkimi Helal etmiyorum size verebilicegim en buyuk zarar bu olur vede hicbirinizin yardimina ihtiyacim yok bedenim sacilsada arsi aleme degdirme ya Rabbim bedenimi bu kötü ellere.Yasamim boyunca inandigim birsey var Beni assagilayan kucumseyen herkes yasadiklarimi yasamadan ölmeyeceğidir! Dip not ( Bu yazdiklarim Bana hakaret edenleredir halden anlar tarzda yorum yapan herkezden Allah ragzi olsun ve diger forum uyelerine hicbir saygisizligim yoktur ve konu tamamen buradaki insanlara hayatin aci ama gercek olabiliceginin kanitini ispatlamaktir herseyi musait bir Zamanda aciklayacagimda hangi biriniz sozlerinden gocunucak acaba ozaman gorusucez...
    Terbiyemi bozdurucaniz bana Ulan zerre kadar şerefiniz olsa Biraz İmaniniz olsa kalbiniz olsa mumin bir ayip ettiyse ki bu ayip degil sizin bi musluman evladi olarak baskasinin ayibini örtmeniz gerekir sizmisiniz insan benmi birkere daha dusunun bumu sizin buyuklugunuz tecrube deneyiminiz nekadar kiskanc adamlarsiniz ya :D sizin yok diye F iniz niye kuduruyorsunuzki ? Dainese tulumlarda yuzup cbf 150 lerde dolasin insaallah. Cumaa bugun hicmi Camii hocasindan edep dersi almadiniz kusura bakmayin bende edebimi bozdum ama boyle kafalari boyle tarakla kasimak lazim !
    Bak simdi dogru salona git.
    annen baban muhtemelen dizi seyrediyor olacaklar.
    Televizyonu kapat.
    Bak kapat diyorum dikkat et, sakin önüne geçeyim deme.
    Televizyon açikken dikkatlerini sana vereceklerini zannetmiyorum.

Neyse televizyonu kapatinca annen ve baban telasla sana bir kaç saniye bakacaklar.
    Acele et.
    Yoksa 2-3 saniye içerisinde ilgilerini kaybedebilirler.
    Sakin bir ses tonuyla, söyle konus.
    Anne
    baba!!!
    Ben niye bu kadar salagim?
    FinalCUT, Felon, excavatus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    adminlerin olaya el koyması lazım sonu hayırlı değil

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Konunun kilitlenmesi gerekiyor gittikçe çirkinleşiyor yorumlar.
    coq'un son yazdiğı baya komik ama

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    ne bataklik konu oldu bu. Adam cirpindikca batiyor. Bukadarini ilk defa gordum . Belkide nekadar masum duygularla baslamisti hersey

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak simdi dogru salona git.
    annen baban muhtemelen dizi seyrediyor olacaklar.
    Televizyonu kapat.
    Bak kapat diyorum dikkat et, sakin önüne geçeyim deme.
    Televizyon açikken dikkatlerini sana vereceklerini zannetmiyorum.

Neyse televizyonu kapatinca annen ve baban telasla sana bir kaç saniye bakacaklar.
    Acele et.
    Yoksa 2-3 saniye içerisinde ilgilerini kaybedebilirler.
    Sakin bir ses tonuyla, söyle konus.
    Anne
    baba!!!
    Ben niye bu kadar salagim?
    akşam akşam sesli güldüm

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Artık ayda bir gelir sıvar gidersin....
    Yabancı diilsin...
    Alıştık artık....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu çığırından çıkıp karşılıklı hakaretleşmelere doğru gittiğinden kilitlenmiştir. Başka konularda görüşmek üzere, esenkalın.
    dürümdöner, Felon, crxforever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)