Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2011 Kawasaki Z750R (Yeşil-Siyah) Çalındı!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar resimde gördüğünüz 2011 model Kawasaki Z750R (34 DZ 0336) motorum 4 gün önce İstanbul / Yukarı dudullu / Ümraniye de evimin
    altından çalındı... Yardımı olabilecek herkesin yardımını bekliyorum...Şimdiye kadar trafikte hiç kendi motorumdan görmedim çok az
    bulunan bir motordur. Gören olursa yada parçasını satıyorum diyen birini duyarsanız bana haber vermenizi rica ediyorum...
    Allah düşmanımın başına vermesin...

Mehmet SÜNGÜLÜ
    0536 620 0535
    my way,my life...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok geçmiş olsun.. çok üzücü bir durum.. kilitli değilmiydi.. polisin haberi varsa belki mobeseden ipucu yakalarsın

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım Allah bir an önce motoruna kavuşmayı nasip etsin

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    arkadaş nasıl çaldırıyorsunuz hayret ediyorum valla ...çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur..resme baktıkça içim cız ediyor gül gibi motor...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş nasıl çaldırıyorsunuz hayret ediyorum valla ...çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur..resme baktıkça içim cız ediyor gül gibi motor...
    Geçende arkadaşımın motorunu apartmanın önünden çalmışlar. Hayvan gibi kalın zincirle de kilitliymiş. ama hırsız bu. adama zincir mincir geçer mi? kesmiş şerefsiz. çaldığı motor da 2006 model ybr 125
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar için zincir ayakkabı bağı gibi .

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    disk kilidi vardı üzerinde kapalı yerdeydi de işte hırsız işte sınır tanımıyo adamlar...iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..
    my way,my life...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hırsızların çaresi yok.. Devlet Otomobil hırsızlığı gibi görmüyor olayı. Sanki bisikletin çalınmış onlar için.

20.000 liraya aldığımız arabamızı kasko yaptırıyoruz ama 25.000 lik motoru kasko yaptırmıyoruz. Yan yatmada oluşacak zararı bilerek çalınma riskinin yüksekliğini bilerek.

Birazda hata bizde aslında...

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Lütfen Kasko yaptırdım diyin

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım bulunur, parça niyetine çalınacak bir motor değil aslında, bu yüzden bulunabilitesi daha yüksek sanki.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir post?... O kadar hayret etme.. Çok basit çalıyorlar... Başına gelince anlarsın diyeceğim ama o zaman senin sorundan farkı kalmayacak....

İşallah tez zamanda bulunur ... Güzel motor... Çok yok piyasada....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    çok geçmiş olsun hocam inş kaskosu vardır tertemiz makine. Bu hırsızlara bir önlem olmuyoki arkadaş kapalı garajınada koysan kilitte taksan zincirde vursan çalıyolar çalıyolar Allah bunları bildiği gibi yapsın.İnsanın içi acıyor valla çalış çalış para biriktir al elin hırsızı gelsin götürsün inş bulunur.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    maalesef o koca koca kilitleri tek hamleyle açabiliyorlar hırsızlara kilit işlemiyor kapalı garajınız yada alarm sisteminiz varsa bir nebze kurtarıyor gerçekten şöyle motorun resimlerine bakıyorum kim bilir ne zorluklarla alındı ama gel gör ki ciğeri 5 para etmez adamların elinde şu an yok pahasına inanın kendi başıma gelmiş gibi üzülüyorum bu tür ilanları gördükçe çünkü ben de direkten döndüm direksiyon kilidini kırmaya çalışmışlar direksiyon eğilmiş ama son anda komşunun görmesiyle kaçmışlar ne denir umarum bir şekilde bulunur çok üstünde durman lazım yoksa polisler ilgilenmiyor
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    hocam çok geçmiş olsun ya :( insan çocuğu çalınmış gibi üzülür bu motora ya. geçen sene sırf yakından görebilmek için nişanlımıda alıp izmir kahramanlardaki kawasaki bayisine gidip üzerine oturduğum an aşık olduğum motor bu z750r. inanın o an nişanlım bile kıskanmıştı. çünkü motora bakmaktan onu unutmuştum nerdeyse. inşallah en kısa zamanda bulunur arkadaşım inan kendi malımmış gibi üzüldüm ya:(

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzücü.
    Umarım tez zamanda bulunur.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    ninja 250
    çok geçmiş olsun, şimdi çalınan motorun ardından hesap sormak gibi olmasın,merak ettiğim ve önlem almak için soruyorum, disk kilidi alarmlı mıydı ?,başka ne önlemler vardı ,motor kapalı otoparktamıydı ?

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Bu motorda immobilizer var mı? Bende versi vardı ama immobilizer yoktu. Yani anahtarcıda kopyalanabilen anahtarlardan. Son zamanlarda tanımadığınız bir servise motoru bıraktınız mı? Anahtarı kopyalanabilecek kadar süre motoru birine emanet ettiniz mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64841814/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40094934/detay

http://www.sahibinden.com/search.php?b[search_text]=kawasaki+yedek+anahtar

bu anahtarları satanlardan son zamanlarda satılıp satılmadığını araştırın.

Allah CC yardımcınız olsun inşallah bulunur.
    Ride it like you stole it!

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    sahibinden.com u sık sık takip etmenizi tavsiye ederim. Zira acayüp, çalınan gv650 sini bu şekilde buldu. Hatta bu vesileyle yine mt den bir arkadaşın shadow unu bulmuş oldu.
    Motosikletli Kaplumbağa...

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Bir arkadaşın yaptığı gibi hırsızlığın yaptığı adresten çıkan tüm merkezlerin kamera kayıtları önem kazanıyor. disk kildi de varsa kapalı kasa kamyonetler, hatta çalıntı kapalı kasa kamyonetlerin bile teyit edilmesi gerekebilir

Diğer taraftan muhtemelen hasarlı bir ikizi ile değerlendirilecektir. Yani kazalı bir z750 olması gerekiyor. bu durumda emniyetten trafik sigortası ve sigorta firmalarından dönemde aynı model kazalı araçların sorgulanması yerinde olur. muhtemelen kaskosuzdur demeyin öbür araç için, bazen kasko bedelini ccebe atmak için-tamir-servis-parça parasını cebe atmak için bile yapıldığı söylenir.

Kawasaki'den de aynı model satışları-kaza karşılaştırması yerinde olur.

Söylemesi kolay farkındayım ama beklemekten çok daha iyi olur kanaatindeyim.

Bana çok şaşırtıcı geldi, çünki sayılı motorlardan piyasada yaygın model değil, bu da aslında kaza yapmış aynısından bir başka motor için değerlendirileceği ihtimalini yükseltiyor.

Çok geçmiş olsun, inşallah bulunur
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    çok geçmiş olsun.gerçekten üzücü bir olay.böylesi özel ve pahalı makinalara uydu takip sistemi taktırmak lazım en zula yerine hemde.

http://www.arvento.com/

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)