Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2011 Kawasaki Z750R (Yeşil-Siyah) Çalındı!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    arkadasım dudullu dasın, cekmekoy ve dudullu tezgahını arastır.. kesin makina burnunun dibindedir eminim eski bir cekmekoylu olarak.. hatta senin mahallende olan birileri bile yapmıs olabilirler.. allah beterinden saklasın.. bunu yapanlarında en agırından belalarını versin zira bizim devletimizin adaletinin bir halt yedigi yok bu serefsizlere.. benim köpeğim evime giren hırsızı ısırmıstı sonra yakalamıs apartmandakiler bagırdıgı icin, herif karakolda benden şikayetçi olmaya kalktı kopegi beni ısırdı diye böyle bir ülkede yaşıyoruz..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tastandidem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 700 s
    arkadaş biri dese ki ben motorculardan biryıkım ekibi kuracağım vurup kaçanları çalıp tespit edilenleri adaletten sonra bir de biz göreceğiz vallaha katılacam ya bıktım arkadaş bu meselerden kardeşim erdekte olmaz ama gelirse haberin olur merak etme Allah kimseye nasip etmesin başına geleni
    Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi
    Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Kesinlikle katılıyorum. Motosiklet aşk olan insanlar yemeğinden, içmesinden, üstünden başından kesiyor motosiklet parası biriktirebilmek için. Kim bilir ne kadar çalıştı, kimlerin ağız kokusunu çekti adam o motosikleti alabilmek için. Gel gör ki böyle kanı bozuklar insan emeğini, gözünün nurunu çalabiliyor. Adalet yetersiz arkadaşlar eğer olurda bir gün civarda ya da herhangi bir yerde motosikleti çalmaya çalışan birilerini görürsem. Allah yarattı demem. Ağzını burnunu aşşağıya indiriririm. Demir gibi eldivenler ile... Para kolay kazanılmıyor. İnşallah tez zamanda bulunur.
    Alıntı tastandidem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş biri dese ki ben motorculardan biryıkım ekibi kuracağım vurup kaçanları çalıp tespit edilenleri adaletten sonra bir de biz göreceğiz vallaha katılacam ya bıktım arkadaş bu meselerden kardeşim erdekte olmaz ama gelirse haberin olur merak etme Allah kimseye nasip etmesin başına geleni
    the A.G.Z

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Bulunması için elimden geleni yaptım yapıyorum da zaten en ufak iz olsam basıyorum gidiyorum girmediğim çingen mahallesi konuşmadığım müp hırsızı kalmadı...

Ben zaten artık motoru degil hırsızı bulmak istiyorum bulursam zaten motorun değil adamın resmini koycam buraya..

Buarada sağ egzozta sakız yanığı olan bi motor zaten bu moturdan ben daha hiç trafikte görmedim.
    my way,my life...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    çok geçmiş olsun kardeşim..adamı yakalayacan bezbol sopasıyla kırılmadık kemiğini bırakmıcan...allah kimsenın başına vermesin...kendı motor çalınsa dıye dusundum bı an kahroldum...ankaradayım gorursem ıncelerım kardeş....epey bı zaman geçmiş anlaşılan....

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçim bi tuhaf oldu kendi motorum çalınmış gibi üzüldüm. Çok geçmiş olsun tez zamanda bulunur umarım.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Kafama takılan şey motoru bu kadar teknolojik donanım şey koyular.
    Ama hırsız a sifir güvenlikte bir motor teslim bırakıyoruz .
    Neden bi el atmıyorlar motor üreticileri buna

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem de kapalı alandan çalınmış... inşallah kısa zamanda bulunur :(
    Ninja

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    bugün arabayla gidiyorduk arkadaşlarla yanımdan resimdekinin aynısından geçti ve üzerindeki adam sanki onun motoru değilmiş gibiydi böyle alakasız gözlüklü şişman KASKSIZ dikkatsiz biriydi.. bursada gördüm bu arada motoru. Söyliyim dedim yinede. rengi falan herşeyi aynıydı ama tabiki kesin senin motordur diyemem ...

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün arabayla gidiyorduk arkadaşlarla yanımdan resimdekinin aynısından geçti ve üzerindeki adam sanki onun motoru değilmiş gibiydi böyle alakasız gözlüklü şişman KASKSIZ dikkatsiz biriydi.. bursada gördüm bu arada motoru. Söyliyim dedim yinede. rengi falan herşeyi aynıydı ama tabiki kesin senin motordur diyemem ...
    Plakaya bakmadın mı?

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    valla benim yanımdan o şekilde bi motor geçse basar yakalarım...Ben daha hiç trafikte görmedim cünkü..saolasın kardeş yinede ilgin için
    my way,my life...

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    geçmiş olsun. istanbulda sık oluyor bu çalıntı olayları. galiba orada bu işi yapan bir şebeke var. şerefsiz köpekler. kansız.... ler. çok geçmiş olsun arkadaşım.gerçekten üzüldüm.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı mabad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim yanımdan o şekilde bi motor geçse basar yakalarım...Ben daha hiç trafikte görmedim cünkü..saolasın kardeş yinede ilgin için
    k.bakma bi an geçince hiç aklıma gelmedi zaten sonradan aklıma geldi senin olay o yüzden plalakaya falan dikkat etmedim yanımdan geçerken amma dikkatsiz adam dedim geçti gitti sonradan senin olay aklıma geldi...

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Hocam İstanbul'da kaldığım ev size çok yakın 1 km yok uzaklık, İstanbul'da olsaydım kesinlikle yardımcı olmaya çalışırdım. Çok üzüldüm birde Kawasakinin 750 modeli :( çok sevdiğim bir motor.

Umarım tez zamanda şu şerefsiz o... ç... bulunur. Bir anlığına üzüldüm sanki kendi motorum çalınmış gibi oldum. İnşallah bulunur.

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor bulundumu hocam ?

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    güncel........
    my way,my life...

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoruna çok üzüldüm o kadar emek verip bir şeylerden kırpıp motor alıyoruz sonra hırsız beş para etmez itin teki gelip çalıyor. Senin durumun daha değişik ama bir kişilik bir şey değil bence çete işi ve bayağı takip edilmişsin gibi duruyor. Biraz empati yapınca insan kötü oluyor ama sonuçta ateş düştüğü yeri yakıyor. Kardeşim en yakın zamanda hırsızı ve motoru bulman umidiyle...
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)