Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bana onu Youtube'a yükleyebilrisen çok daha kolay olur benim için. 1 Dakikanın altında olması da süper olur. Şu ilk kamerayı ayarladığın kısmı mutlaka olsun, sevimli olmuş Uygun olduğunda, acelesi yok. Bana da youtube linkini yollayabilirsin hem? Olur mu?

Hemfikir olabildiğimize sevindim. Çok tepki gelmeyince "ilgi çekmedi mi acaba" diyorum kendi kendime
    tamam o zaman ben yapabildiğim kadar güzel bi edit hazırlıyıp sana mail atarım
    o endişeyi anlayabiliyorum çünkü aynısını bende yaşıyorum web siteme şuanda hiçbir yorum gelmeyince acaba kendim yazıp kendimmi okuyorum diyorum.ama internet öyle birşeyki insanı çok nankörleştiriyor.belkide defalarca okuduğumuz bir blog yazısını 2kelime yorum yapmadan kapatabiliyoruz yada çekingenleşip ne yazıcağımızı bulamayıp yazmıyoruz çoğu zaman
    tabi yorumlarda insanı şevklendiren bir öğe olabilir ama daha yorum almadığımdan o konu hakkında pek birşey söyleyemiyeceğim
    önemli olan ben bunları paylaşırken zevk alıyormuyum sorusuna rahatca evet diyebilmek sanırım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli olan ben bunları paylaşırken zevk alıyormuyum sorusuna rahatca evet diyebilmek sanırım
    Çok mail geliyor ama yorum butonunu sevmiyor her zaman okuyucular.

Ben çok zevk alıyorum. Blogun varlık sebebi de bu zaten

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Green card çekilişini kazandım. Motorumu satıp hemen oralarda motor almam lazım

Bende yaşlandım artık. Şöyle alımlı bir maxi scooter'a geçiş mi yapmalı acaba ?
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Green card çekilişini kazandım. Motorumu satıp hemen oralarda motor almam lazım

Bende yaşlandım artık. Şöyle alımlı bir maxi scooter'a geçiş mi yapmalı acaba ?
    Alın tabii. Bir gün bile harcamayın geldiğinizde. Hem zaten 3'te 1'i fiyatına motorlar neredeyse!

Maxi scooter'ımla ben çok mutluyum burada ama hala okumadıysanız şu yazıma bir bakın, ehliyet kolay olmayacak unutmayın

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...a-sabir-testi/

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    O kadar çok lisansı, ıvır zıvırı çevirmem lazım ki ehliyetide arada halledecez artık.

Her eyalette yazınızda anlattığınız prosedür mü geçerli ?
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar çok lisansı, ıvır zıvırı çevirmem lazım ki ehliyetide arada halledecez artık.

Her eyalette yazınızda anlattığınız prosedür mü geçerli ?
    Hayır, hepsinde değişiyor. Belki mevcut ehliyetinizle motosiklet kiralayabileceğiniz bir eyalette en azından bu kursa gitmeden ehliyet alabilirsiniz. Umarım biraz daha "rahat" bir eyalete denk gelirsiniz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    konuya yeni bakma fırsatım oldu...
    hoşgeldiniz...( biraz geç oldu kusura bakmayın(: )
    americaya ait hiçbirşeyi sevmesemde bloğu kuranın bizden biri olması hasebiyle girip bakacağım...

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuya yeni bakma fırsatım oldu...
    hoşgeldiniz...( biraz geç oldu kusura bakmayın(: )
    americaya ait hiçbirşeyi sevmesemde bloğu kuranın bizden biri olması hasebiyle girip bakacağım...
    Umarım blogu seversiniz Hoşbuldum

Ben çok zevk alıyorum. Blogun varlık sebebi de bu zaten
    yazılarının her kelimesinden belli olmakta zaten
    Evet blog böyle birşey sanırım ben yeni yeni tadını almaktayım

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Birkaç mail almıştım, Akşam gazetesinin röportajında da sormuşlardı: Amerika'da en uzun yolculuğun hangisiydi? diye.

Boston'aydı. Bu seyahati yazmaya başladım şimdi. Bir günde 640 km yapmak zorunda kaldığım seyahat!

İlginizi çekebilir. Yollarda çektiğim 3-5 resmi de ekledim. Yazının diğer bölümleri için hem New York hem Boston resimlerim bol. Merak edenlere ;)

Bakalım yorumlarınız ne olacak

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...0-kilometre-1/

Üşengeçler için seslisi mevcut, biliyorsunuz

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Birkaç mail almıştım, Akşam gazetesinin röportajında da sormuşlardı: Amerika'da en uzun yolculuğun hangisiydi? diye.

Boston'aydı. Bu seyahati yazmaya başladım şimdi. Bir günde 640 km yapmak zorunda kaldığım seyahat!

İlginizi çekebilir. Yollarda çektiğim 3-5 resmi de ekledim. Yazının diğer bölümleri için hem New York hem Boston resimlerim bol. Merak edenlere ;)

Bakalım yorumlarınız ne olacak

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...0-kilometre-1/

Üşengeçler için seslisi mevcut, biliyorsunuz
    Senin bloğundan yazma yerine buraya yazdım,bir dahaki sefere de oraya yazacağım.
    Beğenmemek mümkünmü!!Mükemmel ama hile yapıyorsun,Bir kere gazeteci ve radyocu olman, türkçeyi akıcı kullanman ve gerçekten cesaretli olman dahası varmı?
    Umarım benim çocuklarımda ilerde senin kadar cabbar olur...

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bloğundan yazma yerine buraya yazdım,bir dahaki sefere de oraya yazacağım.
    Beğenmemek mümkünmü!!Mükemmel ama hile yapıyorsun,Bir kere gazeteci ve radyocu olman, türkçeyi akıcı kullanman ve gerçekten cesaretli olman dahası varmı?
    Umarım benim çocuklarımda ilerde senin kadar cabbar olur...

Duyduğum en güzel şeylerden biri Umarım öyle olurlar. Nasıl mutlu olacaklarsa öyle olsunlar daha doğrusu

Teşekkürler ;)

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Daha çok yol fotosu istiyoruz
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Blogtaki Fotolar Gercekten Mükemmeler Bir hayalin peşinden kosuyorunuz ve bu benım hayalim

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha çok yol fotosu istiyoruz
    Biliyorum :( Bir gün bunları yazacağımı bilsem daha da çok çekerdim aslında! Ama hep koşturarak ve sınırlı vakitlerde gidiyorum gezilere, ancak bu kadar. New York sonrasından daha çok resim var. Yazının devamında ekleyeceğim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

Yoğun istek üzerine bir sonraki yazıya sakladığım birkaç resmi ekliyorum

Devamı geliyooor ;) (Az sonraaaaa anonslarına benzedi, çok sıkılırdım! )

oo yeni yazı gelmiş nescafemi kapıp okumaya başlıyorum

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo yeni yazı gelmiş nescafemi kapıp okumaya başlıyorum

Tam keyif

Motosikleti
    Versys 650
    Ya var ya tam derdime derman olacak bu topic Ben de kendi kendime küfredip duruyordum özgürlükler ülkesine 3 aylığına Texas'a geldim. Gelirken hayallerimi de yanımda getirmiştim :( gelir gelmez motor kiralayacaktım. Sonra ver elini Houston,San Antonio, Dallas... Ama 3 ayda kiralama için neredeyse satın almaya eş değer fiyat isteyince bizim hayaller başka bahara kaldı. Ehliyeti de koymuştum cebime :( Ben de gidip bir at kiraladım, uzuyorum Texas ellerinde

Güzel paylaşım olmuş. Teşekkürler. Ben de atlı fotoları başka topicte paylaşırım. Beklerim arkadaşlar

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı malibu79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya var ya tam derdime derman olacak bu topic Ben de kendi kendime küfredip duruyordum özgürlükler ülkesine 3 aylığına Texas'a geldim. Gelirken hayallerimi de yanımda getirmiştim :( gelir gelmez motor kiralayacaktım. Sonra ver elini Houston,San Antonio, Dallas... Ama 3 ayda kiralama için neredeyse satın almaya eş değer fiyat isteyince bizim hayaller başka bahara kaldı. Ehliyeti de koymuştum cebime :( Ben de gidip bir at kiraladım, uzuyorum Texas ellerinde

Güzel paylaşım olmuş. Teşekkürler. Ben de atlı fotoları başka topicte paylaşırım. Beklerim arkadaşlar
    Demek sizin de başınıza geldi! Ben at yerine araba almıştım tabii, daha kolay gelmişti başlarda Ama öyle fotolarınız varsa bu kısa öykünüzle blogda bir yazı yazmayı çok isterim. Gezin eğlenin, sonra mutlaka iletişime geçelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:42 ----------

Dün sizin için çok güzel resimler ve iki de kısa video çektim.

Şimdilik blogun kendi video playerı yok. O yüzden başka yerden "embed" ediliyor. O yüzden tavsiyem "full screen" yaparak izlemeniz.

Amerika'da "Motosiklet Güvenliği Bilinci Ayı". Bu nedenle dün Kongre civarında yüzden fazla Harley Davidson vardı. Camlarına "Motosikletlileri Görün" yazmış bazıları.

Bağlantı: http://blogs.voanews.com/turkish/sel...rcunun-mesaji/

İster buraya ister bloga yorumlarınızı beklerim ;)

Fotoğraflar çok renkli bayılacaksınız. 2 örnek:

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    insanlan oralarda yaşıyor gerçekten biz ise burda uçuk vergiler pahalı benzin fiyatlarıyla km rede kaç kuruş yaktığımızın derdine düşmüşüz bunları görünce ah keşke bende amerikaya gidebilsem diye içimden geçirmiyorum değil hani inşallah birgün D:
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler