Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2011 Honda PCX 125 hakkındaki düşüncelerinizi alalım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuardan bu scoterdan aldım mart sonu teslim dediler tecrübelerimi paylaşırım tipi çok iyi umarım sürüşüde bir o kadar iyidir bakalım şuan cbr600f var bende buda ikinci motosikletim oldu resimlerini koyarım buraya teslim alınca tabi
    merakla bekliyoruz, video olursa ayrı bir güzel olur ikinci partiye katılırım inşallah
    Yorum yok!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kırmızı CBF 150'10
    Arkadaşlar Cumartesi günü yeni pcx 125 i görmek için bir merak bir heyecanla izmir bornova yükşelişe gittim . Ancak martın sonunda gelecekmiş. Siparişte alamıyorlardı yeni gelecek motorların fiyatı belli değilmiş.

Bu motoru oldukça beğendim güzel özellikleri var. Ancak biraz youtubeda videolara baktıktan sonra anladım ki bu motor biraz ufak. Açıkcası ben ps150 kadar bir motor bekliyordum ama sanırım bu spacy kadar bişet sanırım.

fuarda gören üstüne oturan falan var mıdır acaba?

İyi günler keyifli sürüşler...
    CBF 150 ile dört nala:cat: --- Yaz gelsin artık:wiinkk:

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı suvari25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cumartesi günü yeni pcx 125 i görmek için bir merak bir heyecanla izmir bornova yükşelişe gittim . Ancak martın sonunda gelecekmiş. Siparişte alamıyorlardı yeni gelecek motorların fiyatı belli değilmiş.

Bu motoru oldukça beğendim güzel özellikleri var. Ancak biraz youtubeda videolara baktıktan sonra anladım ki bu motor biraz ufak. Açıkcası ben ps150 kadar bir motor bekliyordum ama sanırım bu spacy kadar bişet sanırım.

fuarda gören üstüne oturan falan var mıdır acaba?

İyi günler keyifli sürüşler...
    en az psi 150 kadar kalıplı ama ondan daha kibar ve rahat bir scooter. oturuş olarakda maxi scooter gibi de oturuş pozisyonu var istersen dik de sürebiliyorsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az psi 150 kadar kalıplı ama ondan daha kibar ve rahat bir scooter. oturuş olarakda maxi scooter gibi de oturuş pozisyonu var istersen dik de sürebiliyorsun
    110 km'yi görüyorsa seri bir şekilde sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum. ayrıca düşük yakıt sarfiyatıyla acayip ekonomik bence.
    Yorum yok!

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Salihyet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 km'yi görüyorsa seri bir şekilde sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum. ayrıca düşük yakıt sarfiyatıyla acayip ekonomik bence.
    o performansa o cc de pek düşük sarfiyat olmaz ama o açığı EFI ile kapatabilir ,yani 8hp normal bi 125cc scooterle aynı yakıt sarfiyatı olacaktır
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bu_rock69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150 i

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çok güzel ve şık görünüyor ama o motor bence o kasaya küçük,125cc eğer şehiriçinde bineceksen alınır,az yakar fiyatıda iyi ,çinli gibi en azından çabuk dökülmez,ama artçılı bincem uzun yolda giderim dersen bi süre sonra sinir olmaya başlarsın
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Arayışta...
    arkadaşlar deneyen var mı?

yakıt tüketimi hakkında düzgün bir bilgi bulamadım tam olarak nedir yakıt tüketimi bunun

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    3lt/100km veya altina inebilirsin, ustune cikmaz cok fazla basmazsan, otomatik start var, dur kalklarda sarfiyat acisindan cok guzel

Motosikleti
    Kırmızı CBF 150'10
    Alttaki videoda yakıt tüketimini 2.2litre/100km diye vermiş. Az yakacağını düşünüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=hCNpIC6WsUU
    CBF 150 ile dört nala:cat: --- Yaz gelsin artık:wiinkk:

bu modeli yakın zamanda almayı düşünüyorum. alan arkadaşlar varsa ilk izlenimlerini burada paylaşırlarsa sevinirim. honda geçen yıl getirdiği o iğrenç ötesi spacy 110 scooterın ardından gayet güzel bir model getirmiş. o nasıl bir çin çakmasıydı yahu videolardan gördüğüm kadarıyla son sürat 110 km ve yeni teknolojilerin kullanıldığı bir scooter. fiyatıda cazip tabi honda uyanıklık yapıp fiyatı yukarı çekmezlerse bence alternatifleri arasında alınacak en iyi scooterlerdan bir tanesi. çok satacağınıda tahmin ediyorum.

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Arkadaşlar temmuz ayına sıra veriyorlar aradık bayileri hiç bir bayinin elinde yok zatii.. Yani onagöre haberiniz olsun.. Bu modelden alacaklar temmuz ayına sıra bekleyecek belkide ağustos.. Malum ötv düşünce bir artış var.. ee modelde yeni..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel ve şık görünüyor ama o motor bence o kasaya küçük,125cc eğer şehiriçinde bineceksen alınır,az yakar fiyatıda iyi ,çinli gibi en azından çabuk dökülmez,ama artçılı bincem uzun yolda giderim dersen bi süre sonra sinir olmaya başlarsın
    bu model güneyde ve egede yazlık civarında kullanıcakları start stop sistemi ve ince lastiklerinin getrdiği sürtünme avantajı sayesinde tüketim olarak çok mutlu edebilir kanatindeyim..

Ps deki gibi 125/150 cc seceneği bu modeldelde daha sonra sunulmıcak gibi görünüyo çünkü honda bu scooterı ps150 den ayırıp performans değil yakıt tüketimi odaklı ve düşük fiyat kategorisinde tasarladığı açık

Ama yinede 150 lik de olsa keşke

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    motor çok hoş,stop&go özelligi süper
    var mı arkadaşlar motoru alan kullanan
    temmuza gün veriliyosa yazık gerçekten

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    gerçekten güzel bir scooter, videolarda dikkat ettim 118 km de devir kesiciye giriyor.

bir tane modifiye dilmiş pcx 125 videosu buldum, bakın adam motoru ne hale getirmiş

http://www.youtube.com/watch?v=eHSbN...eature=related

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    gidon biraz uzay macerası gibi olmuş ama geri kalan kısım hoş ; tam ak güvercin
    bişeye dikkat ettim 2010 modellerde yanlarda sinyal yok ,2011 modellerde ön yanlara da sinyal koymuşlar ,fuara getirdiklerinde ve hondanın sitesinde resmi görünen modellerdede yanlarda sinyaller yok türkiyeye 2010 modelini getircekler sanırım

Arkadaslar ben thaıland da motosıklet kıralama ısı yapıyorum.motorlarımın ıcınde 5 adet honda pcx var.2010 agustosunda aldım.yumusak suspansıyonlu dengelı,kıvrak cevık bır motor...turkıyeye geldımı bılmem..ancak bu aletler japon malıdegıldır.fabrıkası burda ve burada uretılıyor.kalıtesı gayet ıyı.125cc su sogutmalı sorunsuz bır motoru var.gayet hızlı ve atık.son derece memnunum..ancak 7000-8000 km sonra kalkıslarda tıtreme sorunu basgosterdı.hepsınde aynı sorunu yasadık.ancak garantı suresı dolmadıgı ıcın,honda servısı varyator balatasını degıstırdı ve sorun duzeldı.onun dısında hıcbır sorun yasamadık sımdıye degın.burada satıs fıyatı(plaka sıgorta dahıl)86.000 thb buda yaklasık 2150 euro..turkıyede satıs fıyatı ne olur bılmem...sıyah,kırmızı,beyaz,gumus,altın, renklerı ıle satısa sunulmakta...bılgınıze saygılar selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:44 ----------

Bol bol cesıt cesıt aksesuar urunlerıde mevcut honda pcx ıcın

tedirgin62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio fly 100
    neden sadece türkiyede 3 rengi var anlamış değilim yabancı forumlarda kırmızısı var bordosu var bence kırmızı çok çok yakışmış
    Düşlerim tutsak yüreğim sürgün içimde bir çocuk TEDİRGİN

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı tedirgin62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden sadece türkiyede 3 rengi var anlamış değilim yabancı forumlarda kırmızısı var bordosu var bence kırmızı çok çok yakışmış
    Açıkçası daha türkiyede hiçbir rengi yok çünkü gelmedi daha. İlk alan bir kaç şanslı dışında da temmuza kadar beklemek zorundayız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:42 ----------

Yorumu yolladım arkadaş aradı, çok çok taze haber!!! Motorlar gümrükte ama Fiyatla alakalı sortun var ve türkiyede belirtilen fiyatın üstünde giriş gözüküyrmuş galiba tam anlamadım, motorların gelişinde fyat artışı olabilir.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Honda zaten motorlara zam yaptı. 100-150 lira civarı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)