Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gözlük üzerine kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125R
    meraba arkadaşlar ben gözlük takıyorum 0.75 ve nolur nolmaz trafikte takmam gerekicek. Gözlük gözündeyken kask takan war mı ya da bu mümkün mü lens kullanmak istemiyorum -ehliyete yeni yazıldım inş sorunsuz alıcam ehliyetimi-
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    herhangi bir kaza anında oluşturacağı tehlike dışında sorun çıkarmaz herhalde ...

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Hem normal hem numaralı güneş gözlüğü kullanıyorum. Lens belki daha tehlikesiz görünebilir ama en ufak bir toz veya rüzgarda aşırı sulanma yapması ile tercih etmiyorum.

Önce kaskı sonra gözlüğü takarsanız daha kolay. Çıkarırken de önce gözlük sonra kask. Birde gözlük kolu havacı gözlüğü gibi düz olan tipleri tercih ederseniz daha kolay oluyor. (ben kendim olabildiğince düzleştirdim ve içe doğru eğim verdim)
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    CBR 125R
    Evet kaza anında sorun yaratabilir neyse daha ehliyete bile kavuşmadan çok fazla kaza fln demiyim zaten kaza komple bi sorun. Kapalı kask olursa lenste sulanma sorunu olmaz sanki ama lens takmak istemiyorum bu yüzden kask+gözlük sorun çkarmıyosa güzel
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Benim Gözlükler Kaskın İçinde :D Ls2 Delta
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Çene açılır kask kullanıyorum... Kullanıma geçmeden önce gözlükleri çıkarıyorum kaskı taktıktan sonra gözlüğü takıyorum... Çıkarırken gözlüğü çıkarmama gerek kalmıyor direk çıkıyor... Fakat bi keresinde gözlüğü takmayı unutup yan çanta üzerindeyken düşürüp üstüne basmıştım :D Durduk yere çıkan masraf can sıkıcıydı :D

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)