Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Cup 100 mü kanuni cup 100 mü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yasin E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2o12 Yamaha Ybr 125 ESD
    Arkadaşlar bu hafta vergisiz olan bu 4 vitesli motorlardan alıcam allahın izni ile acaba hangi marka daha kaliteli ve hızlı bilenleriniz varsa yardım ederse sevinirim..
    2o11 Kanuni Cup 100 ( 0 - 4600 ) km
    2o12 Yamaha Ybr 125 ESD ( 0 - ....... ) km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    2 side aynı sanırım cunku üretim aynı yerden sadece marka olayı var a dan z ye hepsi aynı çin malları Benim Önerimse Cup Alacaksan Yuki Almanı tavsiye ederim Dere tepe heryere gider
    Yolver gitsin .

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisan iyidir kanuninin boyası dökülüyor bi süre sonra. bisan lifan 100 cc motorları var onlardan al 3v olanlarından.

Motosikleti
    2o12 Yamaha Ybr 125 ESD
    onlarda lifan markası altında üretiliyormuş araştırdımda bisandan ayrı o yüzden pek şey yapmadım onları bide kanuninin beygir gücü hepsinden fazla şişirmemidir o rakamlar

walla cup olarak cok marka kullandım.yamaha modenas bisan yuki kanuni honda yuan
    bunlarn icindeki japonlardan cok memnun kaldım. cinlilerinde bisanından memnun kaldım.yuki tavsiye etmis birisi.motoru kullanamıyordum titresimden cok abes derecede titriyordu.kanunide pek dedigin gibi güçlü degil.cekisi falan cok düsüktü beni tatmin etmedi.boyasının kabarıp dökülmeside cabası.bisan digerlerine oranla daha iyi.3 siboblu olmasıda avantajı.bu bana göre bisanı sec.cuptan baska bsy düsünmyrmsn?

Motosikleti
    2o12 Yamaha Ybr 125 ESD
    Ya aslında paramı 2010 ybr için biriktirmiştim ama üniversite masrafları ehliyet çıkartma çıktı bide üstüne tlfda bozuldu ondan bi 100lük alim dedim şimdi vergide veremicem aslında çok değilde yinede bidaki sene yükseltirim motoru şimdilik işimi görmek için cup tercihimdir ama senin dediğin gibi bisan alıcam artık ne kadar ön farı kalp gibi olsada teşekkür edirim bilgilendirdiğin için

ayreten illa sıfır olcak diye tutturmuyosan yamaha cryptonlar var cup cok saglam motor 1000-1500 civarı 2.elde fiyatları.sıfır cinliden herhalukrda iyidir.

Motosikleti
    2o12 Yamaha Ybr 125 ESD
    sıfır almak istiyodum ama tamam bi araştırayım bakalım balıkesirde istediğim gibi varmı yoksa yine bisan bakıcaz artık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lifan ın 3 sübablı olan motoruna bakmanı öneririm.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    evet bisan al kardeş 3 siboplu olmasının avantajından dolayı çekişi ve gidişi diğer cuplardan biraz daha iyi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    Bu iki motor arasından bisanı öneririm.Ama 2010 Ybr alacak kadar bütçe olusturduysan,100 lük cup alacağına,Git birtane Yuki YK 125 al.Bunlarda Geri dönüşüm yok.Ondan dolayı Kuba Asya ve mondiallere göre daha hızlılar.Tabi asya kuba yada mondi alıp geri dönüşümlerini iptal edebilirsin oda bi sey.ben öyle yapacağım mesela.Şahsen 2010 ybr nerden baksan en az 4500 tl bunu plaka cıkarması falanda cabası.Yuki 125 i 1600 e alırsın,Kredi kartı ile alırsan plakayı üstüne veriolar bizim burda.Sizin orda nası olur bilmem.1600 ona gider,vergisi zaten senelik 76 mı 79 tl mi ne.telefon da herhalde milyarlık almayacaksın,Üni masrafları da pek bilmiorum ama bu şekilde sıkıntı cekmzsin emin ol.Hem debriyajlı moto sürmek daha keyifli.125 lik almam diosan git 100 lük kuba al ama debriyajlı olsun.Cup lar yarım debriyaj olduğu için normallere göre daha çok yakar.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    illa ki cup alacaksan motosan firmasının cup modellerini incelemen faydalı olur.
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)