Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DayDream
    tamam bana da haber verin ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber vermeye gerek yokki. sen 70 evler köprüde olmıcakmıydın ki

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha erken buluşuruz diye haber verin dedi herhalde.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    gv250
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Misafir vardı bakamadım buraya, isterseniz biraz daha erken buluşabiliriz. (17.00'da Kartal Köprüsünde) Telefonumu da vereyim özelden.
    ok ozaman 17315 gibi kartal köprüde bulusalım. hatt köprünün cıkısında tamammı.

Tamamdır, hazırlanayım benzin falan alayım.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    gv250
    17315 17,15 yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:47 ----------

Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guar sende hazırlan ok

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Davetsiz misafir olarak bende oradaydım. Eğer forumda bu konudan bi halt çıkmaz diye düşünenler varsa yanılmış olacaklar. Ve eğer yanılırlarsa bende bu durumdan çok memnun kalacağımı iletmek isterim.

Herşey güzel olacak. Vamos bien
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    DayDream
    Vamos bien

Motosikleti
    Honda SHADOW
    1.GV650i
    2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    6.audioslave
    7.tombo
    8-meyto
    9-Motorkafa

Katılım, sohbetler, çiğ köfte, herşey süperdi gelen herkese çok çok teşekkürler...

Özellikle Bizi Ağırlayan Abimiz GV650i'ye sonsuz teşekkürler...

Bir Sonraki Buluşmamız için Eminimki Herkes Sabırsızlanıyordur

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    bugün gelemedim inşallah bir dahaki sefere aranızda olurum. Neler yaptınız ne konuştunuz merak ediyoruz ?
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bu akşam için öncelikle bizleri işyerinde ağırlatan abimize teşekkür ederiz.
    işin tanışma faslını tamamlamış olduk,fikirlerimizi döktük,bir sonraki toplantımız cuma akşamı saat 19:00 olarak kararlaştırıldı.

ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

Ben de gv650i abimize, bizi güzel bir şekilde ağırlayıp ikramlarda bulunduğu için teşekkürlerimi sunarım. Oldukça sıcak bir ortamdı, gelen herkes sağ olsun...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gelemedim inşallah bir dahaki sefere aranızda olurum. Neler yaptınız ne konuştunuz merak ediyoruz ?
    Bir sonraki toplantıda anlatırız inşallah sizlerede o kadar saat konuşulanlar buraya yazmak için biraz fazla

Sonraki Buluşma:

Tarih : 14 Ocak 2011

Saat : 19:00

Yer : Bostancı (www.dogalgazci.net sitesinde var tel ulaşım bilgileri )

Motosikleti
    yamaha virago

,

aranızda olmayı en çok istiyenlerdendim.zaten ilk olarak buluşma muhabbetinide ben yaptım.fakat sabah feci bir diş ağırısıyla uyandım.ve soluğu dişçide aldım en çok korktuğum doktor türüde dişçidir.tırsa tırsa çektirdim kurtuldum neler konuştunuz çok merak ediyorum keşke foto falanda çekilseydiniz. bir sonra ki buluşma nerede olacak.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Katılan tüm arkadaşlar Özellikle de ev sahibimize çok teşekkürler. Güzel oldu hoş sohbet oldu. Umarım daha güzel sohbetlerde daha kalıcı görüşmelerde de hep birlikte oluruz.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Mrb arkadaşlar elbette biliyorsunuzdur... chopper kulüpleri arasında Türkiyede isim yapmış bu işi gerçekten ciddi yapan TÜRKCHOPPER ismiyle bir kulüp var ve bulunduğunuz ilde yani İSTANBUL' da üyeleri bulunan bir kulüp yeni kulüp kurup sadece İSTANBUL' da kalmaktansa TÜRKİYEDE isim yapmış saygın bir kulübe katılabilirsiniz.. Tabi sadece nacizane bir fikir. Elbette incelemiş araştırmışsınızdır. http://www.turkchopper.com/forum/index.php?board=8.0
    http://www.turkchopper.com

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı DooMsDaY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar elbette biliyorsunuzdur... chopper kulüpleri arasında Türkiyede isim yapmış bu işi gerçekten ciddi yapan TÜRKCHOPPER ismiyle bir kulüp var ve bulunduğunuz ilde yani İSTANBUL' da üyeleri bulunan bir kulüp yeni kulüp kurup sadece İSTANBUL' da kalmaktansa TÜRKİYEDE isim yapmış saygın bir kulübe katılabilirsiniz.. Tabi sadece nacizane bir fikir. Elbette incelemiş araştırmışsınızdır. http://www.turkchopper.com/forum/index.php?board=8.0
    bizimki daha farklı bir kulüp olacak düşüncenize teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:16 ----------

gelen arkadaşlarıma çoook teşekkür ederim bu konu artık düşünce olmaktan çıkmış gerçekleşeceğine inancım sizler ve heycanınız sayesinde keşinleşmiştir.
    2.oturmumuz cuma akşamı olsun diye kararlaştıdık erken ayrılan arkadaşlara ve yeni katılacaklara duyrulur

Motosikleti
    gv250
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda olmayı en çok istiyenlerdendim.zaten ilk olarak buluşma muhabbetinide ben yaptım.fakat sabah feci bir diş ağırısıyla uyandım.ve soluğu dişçide aldım en çok korktuğum doktor türüde dişçidir.tırsa tırsa çektirdim kurtuldum neler konuştunuz çok merak ediyorum keşke foto falanda çekilseydiniz. bir sonra ki buluşma nerede olacak.
    fotograf cekildi ama beceremedigim için bende yüklemedim. feyse attım bende. kaya abiye. cenk. cihan. burak. alp. aykut. sercan. eyüp kardeslerime sonsuz tesekkürler. yeni dostluklar. yeni maceralara yelken actık hayırlısıyla. kaya abi elimiz boş geldik bu sefer kusurabakma cuma günü saat 19 da tatlılar benden

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 ----------

alp kardesim facebook sayfasını unutma ok bugün saat 22,00 kadar işyerindeyim

Abi halledeceğim, sen gittikten sonra herkes bana özel mesajla MSN adresini yollayacaktı, öyle bir karar aldık. Senden ve diğer göndermeyen arkadaşlardan da bekliyorum.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi halledeceğim, sen gittikten sonra herkes bana özel mesajla MSN adresini yollayacaktı, öyle bir karar aldık. Senden ve diğer göndermeyen arkadaşlardan da bekliyorum.
    inzell hallet şu işi geçiktirme kardeeeeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)