Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Deri Mont Hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de sana demedim gördükçe ah çekiyorum dedim, ok
    Emin ol anlayamadım ne kast ettiğini

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gözlerini kısarak gülen ... pardon!
    burada arkadaş gösterdiğiniz montu beğenmiş ve fakat alırken bu montu farkedemeyip başka mont aldığı için ızdırap içinde galiba.
    Hmm..
    Deri montlu smiley ürettiğin anda senin için rapçi olacağım söz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Var
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda kanguru derisi en guzeli diyorlar, ama fanatik bi hayvansever oldugum için kanguru derisine karşiyim açıkçasi..
    Aynen katılıyorum..Kanguru derisine gerek yok yahu..Bir ton dana var ortalıkta..

bu gözlerini kısarak gülen ... pardon!
    burada arkadaş gösterdiğiniz montu beğenmiş ve fakat alırken bu montu farkedemeyip başka mont aldığı için ızdırap içinde galiba.
    Yok öyle değil montu neden tavsiye ediyorsun çok kötü bir ürün yanlış yönlendirme yapma demek istedim ki öyle anlamış olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin ol anlayamadım ne kast ettiğini
    Ben de anlatamam zaten bir şey boşver, salla gitsin spor yaptık.

Motosikleti
    Var
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle değil montu neden tavsiye ediyorsun çok kötü bir ürün yanlış yönlendirme yapma demek istedim ki öyle anlamış olabilir.
    Buradayım ben, gıyabımda dedikodu yapmayınız
    Bu arada yarın hudson a gitmeyi planlıyorum..Orada üstüme giyer foto çektiririm, bakar beğenirsiniz

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Aynen katılıyorum..Kanguru derisine gerek yok yahu..Bir ton dana var ortalıkta..
    ahahahahaah, ben cok fesatim sanirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

1. ilandaki ceket süper biseye benziyor. Fakat fiyati 1100 tl'den 299 tl'ye neden inmis acaba..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    NC 700 SA
    1100 den hiç satılmadı,yurt dışı fiyatı bildiğim kadarıyla.İncelediğimde,markanın pazara yeni girdiği söylenmişti.Bayağı kaliteli ve deri kalınlığı diğerlerinden daha iyi.Sorunlu değil.Japon markası olması gerekiyor.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Buradayım ben, gıyabımda dedikodu yapmayınız
    Bu arada yarın hudson a gitmeyi planlıyorum..Orada üstüme giyer foto çektiririm, bakar beğenirsiniz
    http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...OTOSIKLET.html

muhterem gitmişken bide şunu denesen! ben bundan alıp o dandik cep kapağını sökmeyi düşünüyorum. koymuşlar oraya fedon gibi bi adamlı fotoğraf, monttan soğuyorum baktıkça!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:41 ----------

1. ilandaki ceket süper biseye benziyor. Fakat fiyati 1100 tl'den 299 tl'ye neden inmis acaba..
    o montu denedim, sıkı mont. hemde ankara mağazası ilk açıldığında 240 liradan verdiler. sadece kollardaki esnek tekstil bölgelerden gıcıklandım, gıcıklanmazsan kaçmaz!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1100 den hiç satılmadı,yurt dışı fiyatı bildiğim kadarıyla.İncelediğimde,markanın pazara yeni girdiği söylenmişti.Bayağı kaliteli ve deri kalınlığı diğerlerinden daha iyi.Sorunlu değil.Japon markası olması gerekiyor.
    Tamamdir ya, bu hosuma gitti, hafta sonu sirkeciye yol göründü bana..

ahahahahaah, ben cok fesatim sanirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

bncede çok güzel sen onu al korumasını bilmiyorum ama görüntü 10 numara abi korumada tamsa harbi süper valla

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı mügeyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bncede çok güzel sen onu al korumasını bilmiyorum ama görüntü 10 numara abi korumada tamsa harbi süper valla
    35c sicakta bu montu giymek bana baya bi kilo kaybi yasaticak, ( hos gerci benimde isime gelir kilo vermek )

Motosikleti
    Var

muhterem gitmişken bide şunu denesen! ben bundan alıp o dandik cep kapağını sökmeyi düşünüyorum. koymuşlar oraya fedon gibi bi adamlı fotoğraf, monttan soğuyorum baktıkça![COLOR="Silver"]
    Tamamdır..Bunu da dener, foto çekerim..

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

-Omuz ve dirseklerde çift kat deri
    Omuz ve dirseklerde normal korumalar yerine sanırım çift kat deriyi tercih etmişler. Hangisi daha güvenli araştırmak lazım...

Motosikleti
    NC 700 SA

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalar yerine sanırım çift kat deriyi tercih etmişler. Hangisi daha güvenli bunu araştırmak lazım...
    korumaları mevcut. çift kat deri ekstrası.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Korumalar yerine sanırım çift kat deriyi tercih etmişler. Hangisi daha güvenli bunu araştırmak lazım...
    Korumaliklarin yerine cift kat derisi olusu bu yorumdan sonra beni kararsizliga itti.. Seçenek olarak bu modeli buldum, 699 TL, zaten bende başlikta 700 tl bütçe ayirmiştim. Fakat anlamadigim konu Ventilasyon sistemi nedir?

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...563-73-41.html

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bi hudson a uğra derim ben.çoğu mont indirimde deriler 150 tl ye inmiş.o kadar çok para vermene gerek yok yazık olur parana
    şuda çok güzel duruyor bence.hatta denemiştim havalandırmasıda var
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    NC 700 SA
    Omuz ve dirseklerde normal korumalar yerine sanırım çift kat deriyi tercih etmişler. Hangisi daha güvenli araştırmak lazım...
    Korumaların üzeri çift kat deri.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    korumaları mevcut. çift kat deri ekstrası.
    Omuz ve dirsek korumalari yok sanirim, olmus olsaydi detaylarda belirtilirdi sanirim, Bende en başta öyle düşünmüştüm.. Şimdi yorumu görünce tereddüte düştüm açıkçasi.. Yada en güzeli hafta sonu gidip yerinde bakmak. Aldigimda izlenimlerimi sizlerle paylaşirim artik, eğer onu almazsam alacagim mont yukarida linkte verdiğimdir.

Motosikleti
    Dream Rider
    Aslinda kanguru derisi en guzeli diyorlar, ama fanatik bi hayvansever oldugum için kanguru derisine karşiyim açıkçasi..
    Dana derisinden farkı yok Kanguru derisinin endişelenme. Doğadan kanguru avlayip derisini yüzmüyor avustralyalılar. Kanguru çiftlikleri var avustralya da. Ha bu da bana ters dersen o zaman danaların günahı ne :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler