Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hyosung rt125 ilk motor olarak sizce be kadar iyi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katılıyorum. ben motor ehliyetimi yeni aldım şimdi ilk motor olarak hyosung rt 125 istiyorum. siz deneyimlerinizden faydalanarak bana ne önerirsiniz. begendiğim motor sizce uygun mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    motor ile ilgili bir kaç resim koysaydın ii alurdu:

evet forumda da yeniyim resim eklemeyi bilmiyorum ben bu motorla uzun yol yapmıycam kısa mesafelerde kullanıcam

Motosikleti
    suzuki an125
    bence iyi seçim

teşekkür ederim herkes bana ybr 125 veya honda cbf 150 al diyor. ama ben hyosung rt 125 i cok begendim

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aslına bakacak olursan ybr125 ve cbf150 çok kaliteli ve sağlam motorlar, ama hyosung'da kalite olarak çok uzakta değil bence... Zaten beğenmeyerek cbf150 alacağına beğenerek hyosung rt 125 al
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    forumdan kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. başlangıç motoru olarak ben de düşünmüş; fakat kronik bazı sorunlarını okuyunca vazgeçmiştim.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i

resim benden olsun güzel motor bence dikkat çekici kalın lastikli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

bende zamanında araştırmıştım ikinci motor olarak cross motorumu satınca merak ettim neymiş kronik arızaları
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Alıntı sengiderya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katılıyorum. ben motor ehliyetimi yeni aldım şimdi ilk motor olarak hyosung rt 125 istiyorum. siz deneyimlerinizden faydalanarak bana ne önerirsiniz. begendiğim motor sizce uygun mu
    Arkadaşım motosiklet dünyasına yeni girdim bende ilk motosikletimi alacağım ve bende senin gibi temiz bir RT arıyorum. Motosikletin kaslı yapısı ve büyük tekerlekleri beni çok cezbetti ki cılız bir motosiklet istemiyorum bu yüzdem uzun süredirde araştırma yapıyorum. Şimdiye kadar pek çok RT kullanıcısıyla konuştum ve en ufak bir şikayet duymadım.

Motosikleti
    mondıal 125zn

Sadece fıkır

Merhabalar arkadasım aramıza hos geldın bence ılk deneyım olarak alınabılecek en ıyı motor otomatık vıteslı olandır ılk etapta ıkıncı el temız bır cın malı alıp baslamak daha sonra kafanda olusacak ve arzu edecegın tıpte bır motor alabılırsın sımdıden saglıklı bır yaz gecırmenı temennı ederım

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hyosung kafayı çalıştırıp şu engine ile bi commuter yapsa eminim çok satar ve güzel olur çünkü titreşim az denecek kadar makul
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sung_ST_Kanuni

burada daha çok bilgi var, kaldırım olsun merdiven olsun iner çıkar hoplarsın ... hızlanması iyi olmadığından acemi için bence iyi, dengeli olduğu için sorun yaşamazsın, koruma demiri mutlaka yaptırmanı tavsiye ederim, yakıtı da azdır, uzun süre alıp bineceksen memnun kalırsın, kısa zamanda satıcam dersen ybr ya da honda gibi hemen satamayabilirsin ...

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung kafayı çalıştırıp şu engine ile bi commuter yapsa eminim çok satar ve güzel olur çünkü titreşim az denecek kadar makul
    Allah Allah, kimmiş ki bu Engin? Hyosung, Engin'e yapmasın kardeşim, Rengin'e yapsın, gene çok satar.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    Dream Rider
    Zamanında biz de çok bakındık bunun temizine ancak pek bulunmyor. 1.90 lık bir adam için bile gayet makul boyu posu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. başlangıç motoru olarak ben de düşünmüş; fakat kronik bazı sorunlarını okuyunca vazgeçmiştim.
    Arkadaşım.. sen iyice karıştırdın galiba! En kısa zamanda buraya gel ve yukarıdaki yorumunu tekrar yorumla! Düşünmeden etmeden, uluorta papağanlık yapma böyle.. bildiğin birşey varsa söyle; neymiş bu kronik sorunlar?
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    rx125 sm öneririm hem asfalt lastiği var üzerinde göründü olarakta daha güzel ve trafikte de çok rahat edersin. kullanımı vites geçişi kırılacak dökülecek parçasıda az...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah, kimmiş ki bu Engin? Hyosung, Engin'e yapmasın kardeşim, Rengin'e yapsın, gene çok satar.
    "Tİ" anlayışınıza hayran kaldım ama bilmeyenler için yinede yazayım.. orada "motor" kelimesini kullanmak istemedim çünkü motor deyince komple motor olarak algılanıyor bazı arkadaşlar sadece lastikleri commuter yapsa anlamasın diye yazdım, tamamen başka bi şasi, grenaj, aktarma yürür vee bu motoru ekleselermiş demek istedim..

engine: makina motor mekanik
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx125 sm öneririm hem asfalt lastiği var üzerinde göründü olarakta daha güzel ve trafikte de çok rahat edersin. kullanımı vites geçişi kırılacak dökülecek parçasıda az...
    arkadaşın boyunu bilmediğim için benimkini öneremedim, benim makinada boy olarak 1.65m ve aşağısı çok zorluk çeker, ayak uçları yere zor değer, pek acemi işi olmaz ...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/test...5Btest%5D.html

yukarıdaki linkte forum yöneticilerimizden Eyong motoru test etmiş kişisel görüşerini anlatmıştı çok iyi bir rehber .. motoru bilmeden tanımadan yorum yapanlara bakma .. linki bi güzel oku.. başarılı bir motor ve kalın lastikleriyle çok şık ve sıradışı bi alet.. ve benim 8 yıldır kullandığım motorla aynı motoru kullanmakta ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    rt 125
    harika motor bende onunla başladım denge sorunu yok
    yanlız biraz ağır gelmişti bana ilk başlarda durunca devirecekmişim hissi veriyordu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler