Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

APRİLİA RS 125 Mİ?? sakın bulaşmayın...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    beyler uzun araştırmalarım sonucu rs 125 in ucuz fiyatına rağmen bir illet olduğunu öğrendim. yedek parçası resmen piyasada YOK. çok sorun çıkaran bir makineymiş. rs 125 i her ustaya sorduğumda yaka silkerek uzak dur oğlum lafını duydum. pahalı yoldan kanser olmak isteyenler direkt alabilirler bu motoru. bilginize.....
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

heuheu hocam sen onu hangı motorcuya sormussan bi yönden dogrudur , bak rs125 normal kullanıcıların kullanabılecegı bır motor degıldır, sadece zevk meselesidir, sen git kawasakinin parçasını piyasadan bulabiliormusun oda yurt dısından geliyor ötekiside yurt dısından geliyor hocam ztn cogu racing motorların böyledir. ama honda ile yamaha yı bılmıyorum

zaten rs125 , aprilianın oldugu ıcın alan kişide ben aprilia kullanabılırım diyip alıyor cünkü aprilia türkiyede dur işareti olan bi motor

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    off ne yapsam..en iyyisi başlakngış için honda rebel

cıtır, hauhauah tırt motorcu

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    zevkler ve renkler tartışılmaz fln filn
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    yok be abi hangi ustaya sorsam öle diyo benim amcaoğlu var izmirde motor tamircisi. adam uzak dur kanser olursun diyo yanii.. nen speed senin topkapıdaki ustana sor bak. adam illallah demiş apriliadan. yedek parçada en kralı honda mış

Motosikleti
    yamaha FZR '94

yaws hocam benım ustam topkapıda degil , heuheuh yanı benim ustam istanbuldaki cogu motorcu tanır beni ztn , hocam bana göre aprilia baba bi motor , zaten italyan motorları kimse övmez sebebi ise motoru erken bitiyor ama herkezde italyan motorların performansına hasta kalıyor o yüzden öyle italyan motorları hacminden büyük hızlara ulaşabildigi icin öyle bence hocam italyan bana göre italyanlar bu işi cok iyi yapıyor ama erken km de işi bitiriyor ben parça bulacagıma inandıgım için istiyorum ama şunuda söyleyem herkez aprilia kullanamaz

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ban tırt motorcu diyene bak sen ..ala ala ya başlangıç için edik dimi sonrası gelir elbet

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    APRİLİA RS 125 bence öle sorunlu bi motsiklet değildir. sorun kullanan kişilerdedir bence. yani görünümüne bakıp yarış motoru gibi kullanmaya çalışan kişilerde.. (usta falan değilim ama fikir yürütüyorum sadece)
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

danger0, arkadasım dedigin kesinlikle dogru ,

arkadaslar gidin bakın bakalım hangi 125 cc lik performansa sahip bi motor 200 km ye ulasabiliyor bırak 125 cc yi benim 180 cc lik makina bile 160 zorlana zorlana yapabiliyor- tabi 125 lik bi makina 200 km hızına cıktıgı ıcınde erken motor bitiriyor cunku haddinden fazla performans sergiliyor o motoru yapmalarının sebebi ise 125 cc lik kategorisinde yarışlarda yüksek performans ile yarışları alıp adını duyurması zaten cogu insan yarışa girerken aprilia ve yamaha gibi makinalar kllanıyor yurt dışında eğer motoru zorlanamadıgınız taktirde motora hiç bişi olmaz

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    olm zaten hız merakmız yok görüntü olsun yeter. ben alımmi die düşünüyom bunu. yani fazla basmasam uzun süre idare edermi bizi. sonrası zaten cbr 600 olacak işallah.-))

hocam italyan motorları uzun süreli kullanmayacaksın sen diyelim aldım 10.000 km de 20.000 km ye gelince satacaksın cünkü italyan motorları motorları cabuk bitiyor

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    olm eren gönül ister ki elde kalsın. klasik olsun ama nerde...

hocam bu konuyu daha uzatmaya gerek yok işte

Ghost Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet siz erenin dediklerine bakmayın, o motordan anlamaz zaten, bisikletten bahsediyor, şu aprilia marka olandan , şaka bi yana eren hakketen ii anlıyor motordan yaşına göre, kendisine msnden birçok şey sormuştum motor hakkında...

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    ghost sorduklarına cevap alırsın ama yanlış olma ihtimali yüksek yada atma oranı
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

leto, hadi be kardeşim git işine ben kımseye yalan yanlıs sey anlatmam vede bıldıgım o kadar sey varkı ben bile bazen bunların bu kıas zaman ıcerısınde nasıl gelıstıgını anlamadım usta olmasamda kendımce kendıme göre ustayım motorum arıza verdıgı zaman kendım yapabılıyorsam o bana yeter

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    hişhihşi eren ustaya sataşmayın yakında gilera servisi açıcak adam gaz verin biras

yokla ne gilera servisi benim gönlüm her zaman aprilia

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler