Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Agility 125 City

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersinernesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten çok güzel motorsiklet,
    heleki benim gibi iki tekerin üstüne ilk defa çıkacak biri için harikulade.
    Sanırım büyük tekerleğin etkisindendir, mükemmel bir görüntüsü var motorun.

sadece mavi renk getirmiş olmaları biraz can sıkıcı, ama alırken ruhsata direk siyah olarak işletip aldıktan sonra grenajı siyaha boyatmak fazla problem ve masraf acmaz diye düşünüyorum.

sonucta motorda camurluklar da dahil ana renk siyah. renkli kısım cok az.
    far grubu ve sele yanları o kadar.
    Bence mavi rengi daha iyi toz tutmaz cizik olsa belli etmez.en iyisi acık renkler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ersinernesto

Evet mavi rengide fena degil ama siyah bambaşka duruyor.
    gerçi canlı olarak bakmak lazım,
    zaten henüz mavi dısındaki renkler gelmiş degil.
    bende anlam veremedim. Ama kısa zamanda tüm renkler gelir diye düşünüyor ve bekliyorum, ona göre seçim yapacagım.

Sadece mavi renk gelmesi firmanın kararıymış.Yedek parcaya önem vermişler daha cok ilk siparişlerinde.Bu motordan cok umutlu olduklarını söylediler.Bence ilerde illaki diger renkleride gelir..Bence bu fiyata alınacak en iyi scooter stahl

ersinernesto

haklısın, gercekten bu fiyata alınabilecek en güzel motor diye düşünüyorum.
    söylediğine göre yedek parcaya agırlık vermiş olmaları bence cok sevindirici bir haber. umutlu olmakta haklılar cünkü motor görsel olarakta bir şahane.
    heleki 16 jant olması beni etkileyen en önemli özelliği. motorun ölçülerine baktıgımda honda dylan 150 den büyük oldugunu görüyorum. özellikle boydan 10 cm fark var. tabiki büyük tekerleğin etkisindendir ama küçük bir makina degil agility city125.

Ben yeni renkleri beklemeye basladım. bayilere ulastıgı anda gidip gercekte görmek lazım. zira beyaz rengi bile cok şahane duruyor.

Agility city nin kullanıcısı cıksada yorumları ögrensek....

evet gerçekten biri benden önce davranıp alırsa motoru buradan görüş bildirirse süper olur.

Motor seçimi konusunda artık son kararım agility city 125. de kullanıcı yorumlarını bende merak ediyorum.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    caddelerde 2 oldu görüyorum bu makineyi.. Çok şık bir alet gerçekten.
    Ama ben karıncamı 2 tekerlek büyütmek için değiştirmem!..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

emrenergiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    gecen hafta persembe gunu aldım motoru,
    goztepeden tuzlaya gidip gelmek için, ilk anda biraz zorlandım, vitesliye alısık oldugum için, arka frene alısmak gerekti, 300 km yol yaptım, şimdi ilk bakımına giricek, rodajda oldugu için cok zorlamadım, ama motor beklediğimden de iyi çıktı, duz yolda on arka frenle cok iyi duruyor, buyuk tekerler virajlarda epey yatabiliyor, kasis kaldırım vs cok rahat cıkıyor, motor biraz yuksek oldugu için bircok arabanın dikiz aynası gidonun altında kalıyor, sıkısık trafikte cok rahat cok eylenceli
    bagajı ufak sayılır ama kılit branda vs sıgıyor, torpido gozunde 12v cıkısı var. motorun sesi az sayılır.
    ama kotu yanlarından birisi, ayaklığı, açıp motoru yatırıyosun, sonra diğer tarafa yatırıp ayakla yer teması kesildiğinde ayak kendini topluyo, ruzgarda kendiliğinden dusebilir, veya otoparkta birisi bakarken farkında olmadan yatırabilir.
    Onun dısında cok seri motor, kolayca 70-80 km ye cıkıyor, daha zorlamadım.
    Yakıtına gelince aldıgım gun doldurdum depoyu, 150. km de tekrar doldurdum 15 ytl aldı, km de 10 ykr yapıyor, daha da azalacağını dusunuyorum ilk bakımdan sonra.
    Turkiyede şimdilik mavi rengi var, ilk başta bir tane beyaz gelmiş test için, diğer renkler ne zaman gelir diye sordum, yeni yılda dediler ama belli olmaz.

Valla bir anda karar verip aldım, iyiki de yapmışım istanbulda çok pratik, keyifli kullanımı olan yakışıklı bir motor, tekerlerinin buyukluğu baska motorlarla yanyana gelince daha da belli oluyor.
    Daha da kullandıkca yazarım.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caddelerde 2 oldu görüyorum bu makineyi.. Çok şık bir alet gerçekten.
    Ama ben karıncamı 2 tekerlek büyütmek için değiştirmem!..
    HELAL SANA
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Alıntı emrenergiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    goztepeden tuzlaya gidip gelmek için, ilk anda biraz zorlandım, vitesliye alısık oldugum için, arka frene alısmak gerekti, 300 km yol yaptım, şimdi ilk bakımına giricek, rodajda oldugu için cok zorlamadım, ama motor beklediğimden de iyi çıktı, duz yolda on arka frenle cok iyi duruyor, buyuk tekerler virajlarda epey yatabiliyor, kasis kaldırım vs cok rahat cıkıyor, motor biraz yuksek oldugu için bircok arabanın dikiz aynası gidonun altında kalıyor, sıkısık trafikte cok rahat cok eylenceli
    bagajı ufak sayılır ama kılit branda vs sıgıyor, torpido gozunde 12v cıkısı var. motorun sesi az sayılır.
    ama kotu yanlarından birisi, ayaklığı, açıp motoru yatırıyosun, sonra diğer tarafa yatırıp ayakla yer teması kesildiğinde ayak kendini topluyo, ruzgarda kendiliğinden dusebilir, veya otoparkta birisi bakarken farkında olmadan yatırabilir.
    Yakıtına gelince aldıgım gun doldurdum depoyu, 150. km de tekrar doldurdum 15 ytl aldı, km de 10 ykr yapıyor, daha da azalacağını dusunuyorum ilk bakımdan sonra.
    Turkiyede şimdilik mavi rengi motomotomotomoto ilk başta bir tane beyaz gelmiş test için, diğer renkler ne zaman gelir diye sordum, yeni yılda dediler ama belli olmaz.

Valla bir anda karar verip aldım, iyiki de yapmışım istanbulda çok pratik, keyifli kullanımı olan yakışıklı bir motor, tekerlerinin buyukluğu baska motorlarla yanyana gelince daha da belli oluyor.

emrenergiz

Hayırlı olsun, bende city alacagım fakat beyaz renginin gelmesini bekliyorum, herhalde fuardan alır çıkarım.
    valla özellikle senin kullanıcı yorumlarını ve detaylı fotograflarını bekliyorum.
    tşkler.

Motosikleti
    Alıntı emrenergiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiyede şimdilik mavi rengi **** ilk başta bir tane beyaz gelmiş test için, diğer renkler ne zaman gelir diye sordum, yeni yılda dediler ama belli olmaz.

foto istiyozzz

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Arkadaşlar geçen hafta aldım bende tipi,duruşu çok güzel motosikleti soran soranamalzeme kalitesi bence iyi bozuk yolda sağından solundan ses gelmiyor.İlk günler süspansiyondan şikayet ettim ama servisin lastik havalarını aşırı bastığını anlayıp indirence oda kalmadı.manevrası dengesi ve özellikle frenleri çok güzelşuan rodajdayım makineyi zorlamıyorum gördüğüm hız 60 rodaj bitince gerçek değerleri yazarım.Agility city nin bana göre en olumsuz tarafı koltuğu.eğik olduğu için ilk başlarda kayma yapıyor rahat pozisyonu anca 3-4 günde bulabiliyorsunuz.Arka taraf yüksek ve geniş olduğu için artcı çok rahat ve keyifli yol yapıyor(ah bide ayak koyma yerleri geniş olsaymış)Aynalar çoğu motosiklete ders verebilecek derecede başarılı...Torpido gözü olması ve orada telefonu şarj edebilecek yer olması bence çok güzel.Bagaj geniş olmasada benim işimi görüyor yakında arkaya ufak bi kappa da attım mı tamamdır.Aklıma gelenler şimdilik bukadar sorusu olan arkadaşlara keyifle yardımcı olurum.Genel yorumum bu fiyata alınabilecek en güzel scooter normal agility le alakası yok aradaki farkı binince virajda acil fren anında bozuk yollarda yani sürüş anında anlaşılır.(normal agility de var bizde ondan biliyorum)aradaki 1000 ytl lik farka değdi.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    dostum eğer düşünürsen bende de bir agility var: hacim büyütmek için satıyorum. incelemende fayda var. 1500 ytl parande cebinde kalır...

http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eğer düşünürsen bende de bir agility var: hacim büyütmek için satıyorum. incelemende fayda var. 1500 ytl parande cebinde kalır...

http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

beyaz olan yerleri senmi boyattın yoksa orjinal beyazmı aldın???
    bide ruhsatta sorun çıkıyomu boyatınca ?????

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    ilanı okusan anlardın arkadaşım ama resimlere bakmakla yetindiğin için (her türk gibi) bu soruyu sorduğunu düşünüyorum...

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Resimleri en yakın zamanda ekliycem, binmekten foto cekmeye fırsatım olmuyo
    345 arkadas dogru soylemis, koltuk one kaydırıyor bi sure, ama sonra ezilip kavrıyo nevaleyi
    Ben daha gormedim baska city, trafikte hep bakınıyorum.
    Bu arada bugun 300 km bakımını yaptırdım, işçilik almıyolar ama 15 lira yağ parası.
    Birde bahsettiğim ayak problemini çozdurdum ufak bi işlemle, artık ya assagıda yada yukarda kalıyor, fakat ayağı aşşagıda unutmamak lazım, zira cogu motorda olan ayagı indirince motorun durma olayı bunda yok.

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Ayaklık ben aldığımda otomatik kapanmıyordu zaten oldum olası sevmem o olayı.Büyük ihtimalle serviste yayı çıkardılar ordaki arkadaş benim sevmediğimi biliyodu çünkü.

345

sanada hayırlı olsun.

arkadaslar bol bol fotograflarınızı bekliyoruz.
    şöyle bir ince detay fotograf çalışması yapında görelim ;)

Motosikleti
    KTM Duke 200
    işte nihayet foto , buraya da atıyım

emre
    kaskın hangi marka model ?

şimdi bende beyaz renk city alacagım kaskında beyaz olmasını istiyorum.

marka model ve fiyat bilgisi verirsen sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)