Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Susturun şu motorlarınızı!!! (Bence haklı..)

Motovento
    REKLAM ALANI
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    pakize suda kendisine susturucu taksın sesi fazla cıkıyooooo
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öneclikle forum dak arkadaşlara günaydın şimdi yorumları okudumda ne ilginctirki şu şaşlı abrtılı eksozları savunan arkadaşlar var arkadaş lar düşünün bir iki aylık bebiğiniz var zarzor uyutunuz ve gecenin bir yarısı bas bas bağıran bir motor cocğunuzu uyandırdı o çoçuğun nr sucu var bunu adı bence kıroluktur belki karşılaşmışsınızdır hani arabanın arkasına bab yorgun uğraşma gibi yazılar yazanlar birde arabesk müzüiği sonu kadar acalar şatış eğtimi alan arkadaşlar versa bilirler kör alan diye bir şey vardır sizi normal gelen sizin farkedemediğiniz ve karşıdakinin ise hatalı ve yanlış gördüğü harakat ve davranışlara kör alan denir işte sorun o arkadaşların yaptığı kör alan oluyor acaba fark demiyorlarmı hatalarını senin hoşuna giden bağırtma başakasının hoşuna gitmeyeceği arkadaş ilk önce insanın kendisine saygısı olamsı lazım başkasını nefreti kazanmak bence kendi cevresindekilere karşı eksi kazandırır yapamaylım böyle şeyler herkesin evinde farklı sorunları var kimini hastası kiminin küçük çoğu bati insanlar evinde rahat etsin ama sadece bu motorcu arkadaşlaeın yapıtığı bi hareket değil araba kulananlardada bunlaradan geri kalmıyor ama ilk önce biz kandi hatalrımızı düzelterek başlayalım

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gündemde kalacak ya,ne yazması lazım neye çamur atması lazım araştırmadan sırf kendi sütunu dolsun diye lak lak yapmış,bende açtım egzostu başka türlü araçlarla yayalarla başa çıkamıyorum,çok rahatsız oluyorsa şarap mantarı var ondan taksın kulaklarına
    Kesinlikle katılıyorum.
    Sadece gündemde kalmak için yapıyor.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

arkadaşlar bence kadının dediği ss değildir çünkü helikopterden bahsediyor ee helikopter sesi de choeprların susturucuları açık olunca çıkıyor... ss sesini bende çok severim ama herkes sevicek diye bişi yok sınırları aşmadan motorlarımızı kullanırsak iyi olur sonra milleti motorculardan nefret ettirmeye lüzum tok...

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı gokhan150zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz haklılık payı var kanımca ama sonucta araclar dikiz aynalarını kontrol etmiyor ve o ss kullanıcılarını tehlike altında bırakıyolar onlarda hem bu ses ten aldıkları hazla hemde kendilerini yolda belli etmenin bir yoludur...

bu sesin benzeri sanki ferrari de cıkmıyolar neden yazamıyorlar çünkü onlar için o arabalar birer idöl.. bizim içinde ss ler birer idöl..

ama ferrariler bu kadar yaygın olmadıgı için o sese alışamışlar ve garip gelmekte dediğim gibi haklılık payı var hemde %50 ama sadece motorları yargılama hakkı yok ss e binen görgüsüz ferrariye binen görgülümü?
    işte budur. ferrari benim motordan daha sesli çalışıyor bebek sahillerinde motordan cok ferrari,lamborghini,porsche görüyoruz

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence kadının dediği ss değildir çünkü helikopterden bahsediyor ee helikopter sesi de choeprların susturucuları açık olunca çıkıyor... ss sesini bende çok severim ama herkes sevicek diye bişi yok sınırları aşmadan motorlarımızı kullanırsak iyi olur sonra milleti motorculardan nefret ettirmeye lüzum tok...
    amannn pakize suda hanfendi dedi diye canımmm motor sesimizden mi vazgeçces. kendide demiş zaten, 3 saniye bizi duyabilir. Sonra arkamızda bıraktığımız egsoz dumanını koklasın

auffenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordur bu kardeşim tabiki ses yapıcak.Ama bazı apaçiler var ki altındaki 100lük motorun egsozunu açıp özellikle ses yapıyo ki sanki bütün motorcular bunu özellikle yapıyormuş gibi gösteriyorlar.altında 600lük 1000lik motoru olan adam napsın havlu mu tıkasın ses yapmasın diye ?pakize suda sanki çok anlar motordan bilmemneden de bi de yazı yazmış heralde yazıcak başka bişey bulamadı.yazmaktan yazmaya da fark var.bence çok abartmış.

Motosikleti
    Yamoto 150T
    o hedırslı 2. vitesde giden etiket bi doğan yada şahin görse intihar eder heralde...
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    arkadaşlar herkeze öncelikle iyi geceler...
    ben pakize suda hanıma biraz katılıyorum avantımda göründüğü üzere 650cc lik bir dragstar'ım var ancak ne egzos'unu açtırdım nede açtırmayı düşünüyorum gerçekten rahatsız edici bir gürültü kirliliği yapıyor egzoz'u açılınca

Motosikleti
    honda cbr 125r
    merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
    1. bu pakize şimdi bizi niye böle çekemiyor ? neden emri vaki konuşuyor neden küçümsüyor ?
    2. o kadar cok kıskanıyosa sökelim eksozları verelim kendisine lazımdır belki
    cbr 125 ime dandik bi eksoz taktım mahlede aynı sk.ta oturduğum bi abi bana birgün dedi motorla gece basma sokakta çok rahatsız oluyoruz. dedim abi bu ses bişey değilki. ilerde ss bir motor alınca duy sesi. cevaba bakar mısın ? ooo bak onu dinlerim işte severim o sesi dedi.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Arkadaşlar pakize hanım bizim üst sokakda oturuo evini biliyorum giriş katı.. İsterseniz onu protesto etmek için evinin önünde toplanalım ahahahahaha

herkes ara gazı versin:D

sadakat777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse alacam alınca yazsam olurmu:D
    aslında haklı olduğu yönler var bizim burada adanada bir keresinde damda yatarken gece saat 2 yada 3 civarı bir patlama sesi geldi böyle arka arkaya dedim bizim eve silah sıkıyorlar kendimi o uyku sersemliği ile karyoladan bir fırlattım anında yere uzandım birde baktım ki ne görim bizim caddeden mobilet geçiyor hadi bunu geçtim sene de bir kere oluyor yolda felan yürürken arkdan öyle bir ses geliyor ki sanarsın arkandan şimdi vııııııııınnnnnnnnnn diye bir yarış arabası geçecek ama bir bakarsın ki yanından 50 km hızı bile yoktur belki bir tane motor geçiyor arkadaşlara burdan sesleniyorum yollarda felan 10 20 ile giderken o çıkardığınız seslere bakan insanlar vay be nasıl motormuş diye bakmıyor güllüyor millet dalga geçiyor bizimkide orda hava attım sanıyor .... pakize bacının lafa gelincede gerçekten biraz abartmış okadarda değil bir türkiye çapında ki gazetenin bir köşe yazarının böyle saçma konulura vakit ayırıp insanların zihnini meşgul etmesi bence yanlış bu benim şahsi görüşüm .
    ŞU CUMHURİYET İNKİLABININ İÇERİSİNDE Kİ EN GÜR SEDA İSLAMIN OLACAKTIR

Motosikleti
    honda cbr 125r
    ersinisdj neresi orası amcaoğlu salıdan sonra bana uyar valla yaparım. ama aragazı vererek değilde başka bişekilde protesto etmek lazım akıllı bişekilde. aragazı vererek protesto etmek bizi haksız duruma düşürür. bir kaç slogan felan yazmak lazım yokmu kafası çalışan birilieri orda yaw acaba ne olabilir
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

Motosikleti
    Ben 1. leventte oturuyorum burada buluşalım.....

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    arkadaşlar sorması ayıptır herkez avrupa yakasındamı yauuu?
    anadolu yakısında buluşulamazmı acep?

Motosikleti
    Alıntı murat gürgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sorması ayıptır herkez avrupa yakasındamı yauuu?
    anadolu yakısında buluşulamazmı acep?
    Üstad zaten pakize hanımın evi burada 1. leventte.. 1. levent ya da buraya yakın bir yerde buluşalım..

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı ersinisdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pakize hanım bizim üst sokakda oturuo evini biliyorum giriş katı.. İsterseniz onu protesto etmek için evinin önünde toplanalım ahahahahaha

herkes ara gazı versin:D

evet aynen öyle yapalım, sonra herkes bu gençler ne güzel gürültü çıkartıyor, hastamıza, uyuyan çocuğumuza , yaşlımıza ne iyi geldi diye sevinsin mutlu olsun.

dip not : motorcu efendi insandır, saygılıdır.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    Olmayacak
    İnsanların kendi zevkleri için başkalarını rahatsız etmeye hakları yok. Zaten bile bile rahatsız ediyorsa insan değildir. Rahatsız ettiğini bilmiyorsa insanlıktan haberi yoktur. Bazı araçların (Kamyondan Motosiklete kadar her türlü araç) sesleri o kadar kötü oluyorki insanı sağır olmadığına pişman edebiliyor.

Motosikleti
    Honda XL 200
    Bence de Pakize abla haklı... Başkalarını rahatsız etmenin bi anlamı yok... çocuğu uyuyan falan da vardır...

şehir içinde en iyisi daha yavaş gitmektir

Motosikleti
    GIXXER
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ankara'nın işlek caddelerinden biri olan Ziya Gökalp Caddesinde oturuyorum ve emin olun gecenin bir yarısı caddeden uzay aracı kullandığını zannedip ss'ini bağırta bağırta geçenlere ben de fazlasıyla gıcık oluyorum.. Özellikle de gece yarısı ortaya konulan bu terbiyesizliğin herhangi bir mantıklı açıklaması olabileceğini de hiç zannetmiyorum.. Normal zamanlarda trafikte farkedilmek adına yapılan ara gaz verme seslerine ya da egzos boğmalara hiçbir sözüm yok ama bu gereksizce yapılan ve insanları motorculara iyice düşman eden dangalıklara da söyleyebilecek söz bulamıyorum..
    yapma yav o kadar çok mu ses çıkıyor
    tmaam çok bağırtmıycaz ama ziyagökalp caddeside 400metre drag pisti gibi
    1.vites çok rahat bitiyor
    #46#_PSYCHEDELIC RIDER_#46#
    İMAM GAZLARSA CEMAAT YANLARR :)

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    valla bence kontak kapama eylemi yapmak en güzeli birde motorları birbirine zincirle bağlarsak akşama soluğu karakolda alırız :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)