Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yarın Hyosung Gt250r alıyorum yardım!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Soru 1)Arkadaşlar yarın aksaray öncel motor dan plaka dahil 9.250 ye kırmızı-siyah gt 250 r'ı alıyorum.Fiyat liste fiyatı normal mi? tamamına kredi kullanıcam.

önemli Soru 2) kanuni&st hyosung'un türkiye distribütörlüğünü aldığı şu dönemde ve fuar öncesinde bu alımı yapmalımıyım??

Soru 3 ) Scooter dan bu motora geçiş yapıcam daha önce hiç vitesli kullanmadım. hemen alışabilir miyim?

saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    600cc
    1- evet fiyat dogru, liste fiyati. kredi kullanacagina gore bayii tum parayi nakit alacak. bu parayi hemen vermemeni ve sadece 3 gun kalan fuara gidip orada yeni fiyat almani oneririm.

2- bu biraz senin beklentilerine bagli. kanuni oldu diye motorun degeri bi anda yariya inmez, yedek parca sIkIntIsI da gececektir umuyorum yakinda.

3- ben scooter bile kullanmadan direkt basladim. ilk motor tecrubemi 170 kiloluk aletle yaptigimdan 1-2 kere devirdim o kadar. alisirsin.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı tepeemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soru 1)Arkadaşlar yarın aksaray öncel motor dan plaka dahil 9.250 ye kırmızı-siyah gt 250 r'ı alıyorum.Fiyat liste fiyatı normal mi? tamamına kredi kullanıcam.

önemli Soru 2) kanuni&st hyosung'un türkiye distribütörlüğünü aldığı şu dönemde ve fuar öncesinde bu alımı yapmalımıyım??

Soru 3 ) Scooter dan bu motora geçiş yapıcam daha önce hiç vitesli kullanmadım. hemen alışabilir miyim?

saygılar...
    Wazgeç bu alışverişten yazık parana

Tamamınada kredi çekilmezki.

Çok ama çok zararın olacak.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    fuarı mutlaka görmelisin. fuarda fiyat pazarlığını sıkı yaparsan iyi bir fiyata istediğini alabilirsin.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    fuarda bu motorun satışı olacak mı acaba? öğrenci olduğum için ancak kredi ile alabiliyorum. birikmiş bir param da yok maalesef.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    fuarda bu motorun satışı olacak mı acaba? öğrenci olduğum için ancak kredi ile alabiliyorum. birikmiş bir param da yok maalesef.
    Kredi ile alırsan banka kasko isteyecek ve kasko içimde 2-3 bin ytl lerden bahsediliyor.

Bilmiyorum araştırdınmı bu konuyu net maliyeti çıkardımı ortaya ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    fuarda bu motorun satışı olacak mı acaba?
    fuarda büyük bir karmaşa olabilir...çünkü Global Motor avukatlar fuara dalıp baskın basanındır diyip HYO modellerini polis zoruyla kaldırtabilir...hatta bunu basın lansmanında Perşembe günü yaparsa basına ..cumartesi pazar yaparsa bize şenlik olur...polemiği kavga gürültüyü severim...

hatanın en büyüğünü kralını yapıyorsun...söylemedi deme...bu makinaya peşin bu parayı vermek intiharken birde kredi çekip cezedini artık TNT ile imha ediyorsun diyim...

işine karışmak olmaz...dersenki sanana keradeşim alan memnun satan memnun...ama bir motorsever kardeşin olarak uyarıyorum...yapma...etme...taksit öderken satmak istersin...zararın çok büyük olur...bu çakma bir SS...o paraya daha güzel makinalar var...zevk ve tercihini bilmem ama sorarsanda söyleriz...bari onları krediyle alda ömrülük kullan...burda kötülüğünü isteyen sabaha çıkmasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)

muratgergerli, harbiturk, headquarters, mete_han+
    Bana burda sadece dinlemek bakmak düşer kanımca...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hatanın en büyüğünü kralını yapıyorsun...söylemedi deme...bu makinaya peşin bu parayı vermek intiharken birde kredi çekip cezedini artık TNT ile imha ediyorsun diyim...

işine karışmak olmaz...dersenki sanana keradeşim alan memnun satan memnun...ama bir motorsever kardeşin olarak uyarıyorum...yapma...etme...taksit öderken satmak istersin...zararın çok büyük olur...bu çakma bir SS...o paraya daha güzel makinalar var...zevk ve tercihini bilmem ama sorarsanda söyleriz...bari onları krediyle alda ömrülük kullan...burda kötülüğünü isteyen sabaha çıkmasın...
    :D:D:D:D:D yorum süper komikti.. ..yok işime karışmak gibi değilde , ben 1 aya yakın zamandır scooterdan vitesliye geçmek için bir başlangıç motoru arıyorum , ve istediğim tarz ss bu makina da görüntü olarak çok iyi , ve 600 lükler korkutuyor. cbr 250 diyeceksiniz ama oda ince bense 188 boy ve 105 kiloyum bana gitmiyor :D yinede tavsiyelere açığım .

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi ile alırsan banka kasko isteyecek ve kasko içimde 2-3 bin ytl lerden bahsediliyor.

Bilmiyorum araştırdınmı bu konuyu net maliyeti çıkardımı ortaya ?
    aslında ihtiyaç kredisi olarak alıyorum bu yüzden kaskoya gerek yok. krediyi düşük faizli. 1.49 gibi bi oranı vardı.

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    aklıma cardfinansın reklam filmi geldi kredi çektiği olay
    KIRMIZI BOĞA..

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    şimdi öncelikle büyüklerimizi dinlemekte fayda var

mete handro sölüyüosa dogrudur
    motor hoş güsel bir görüntüsü var yok değil ama diğerlerinin yanında pekde ii sayılmaz

ama şöle bir gerçek var arkadaşlar dostumuz kredi çekmekten bahsediyo parası yok varsa bildiğiniz tanıdıgınız ikinci el düzgün makina satana amaa kredi diyoruzz bakın unutmayın kredi ile alacagı için bildigim kadarıyla ikinci el olanlara kredi vermiyolar kredi ile alacagı için bi yardım edin atlamasın hemen motora bence büyüklerle özelden msjlaş muratgergerli mete abi bunlar ii bilir bu işleri ona göree konuş msn falan al
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bu sorular için biraz geç kalmadınmı...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorular için biraz geç kalmadınmı...
    yok daha krediye başvurduğum bile yok. yarın yapacağım bunları.

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi öncelikle büyüklerimizi dinlemekte fayda var

mete handro sölüyüosa dogrudur
    motor hoş güsel bir görüntüsü var yok değil ama diğerlerinin yanında pekde ii sayılmaz

ama şöle bir gerçek var arkadaşlar dostumuz kredi çekmekten bahsediyo parası yok varsa bildiğiniz tanıdıgınız ikinci el düzgün makina satana amaa kredi diyoruzz bakın unutmayın kredi ile alacagı için bildigim kadarıyla ikinci el olanlara kredi vermiyolar kredi ile alacagı için bi yardım edin atlamasın hemen motora bence büyüklerle özelden msjlaş muratgergerli mete abi bunlar ii bilir bu işleri ona göree konuş msn falan al
    araç kredisi değil ihtiyaç kredisi olduğundan sorun yok.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Ozaman fuarı bekle.Belki daha uygun fiyata alma şansın olur.Zaten ne kaldı şurada.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Kardeşş nabıyonn öğrencisin ve 9ooolik kredi mi çekeceksin
    Heralde başbakanlıktan başlayıp bütün bursları alıyorsun :S

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    :D:D:D:D:D yorum süper komikti.. ..yok işime karışmak gibi değilde , ben 1 aya yakın zamandır scooterdan vitesliye geçmek için bir başlangıç motoru arıyorum ,.
    bence maxı scootera geç keyfine bak...fuardada üzerine otur bazı makinelerin...250 maxi...düşün taşın...yazık ödeyeceğin faizlere...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşş nabıyonn öğrencisin ve 9ooolik kredi mi çekeceksin
    Heralde başbakanlıktan başlayıp bütün bursları alıyorsun :S
    yok kendim kullanmicam krediyi abim adına alıcam :D

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence maxı scootera geç keyfine bak...fuardada üzerine otur bazı makinelerin...250 maxi...düşün taşın...yazık ödeyeceğin faizlere...
    maxi hiç bana göre değil. zaten şu anki scooter ımdan bir an önce kurtulmak istiyorum amacım cbr600rr almak . ama 600 lük makina korkutuyor.

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    yorumları okudum daha önceki yazanlar güzel mantıklı şeyler yazmış ama bu arkadaşı bu saatten sonra zor vazgeçirirsiniz kararından
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

Motosikleti
    Honda CBR600F
    ss tarzından değilde bu motoru 0 almaktan vazgeçebilirim. ama ne almak mantıklı olur onu bilemiyorum. belirttiğim gbii şimdi kullandığım 125 lik bi scooter.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu öğrenciyken kredi alıyorsun ha.. biz bu halimizde ödemek için bi tarafımızı zorluyoruz. sen öğrenciyken ödeyeceksin demek

arkadaşım kredi güzelde.. 9 milyarı 11 milyar(eski para ile konuşmak daha ii) olarak ödemek bir yana.. bunun benzini var bakımı var masrafı var...

tam fuar arefesi indirimle alma ihtimali dururken, peşin parayı tık diye bayiye sayması var(ki bu halde bile indirimle alıyor olman gerekir.. boru değil ya direk veriyorsun eline arayı..)

para sahibide mal sahibi de sen olacağın için, biz sadece arkadaş tavsiyelerimizi sunabiliyoruz. yanlış anlamaman dileği ile

gerçi bana çenemizi boşa yoruyoruz gibi geliyor ama

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)