Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yarın Hyosung Gt250r alıyorum yardım!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mondıal 125 znden zaten 600 F e binmek isteyeceğini sanmıyorum...sen biraz daha bakın bence...250 cc bişey aramk şu an senin doğrun...doğru yoldasın...nolur 2500 cc bişey al...
    istediğim boyutta ve görüntüde tek alet hyo gt250r galiba abi. fuara ve ikinci ele yöneliyorum...

kanuni st bu motor için fiyatını açıklamış -----> GT250R 8.785 YTL
    tamamen kendimi stand by moduna aldım artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu bu kanuni işi ne oldu? nasıl başkasının sattığı ürünü getirecekler ki şimdi? hiç mi ahlak yok bu adamlarda? yada hyosung ta? bir ülkede aynı malın iki distribütörü olur mu?
    neden adamın ekmeği ile oynuyorsunuz?

Motosikleti
    Honda CBR600F
    baya bi okudum bu konuda. sonuç şöyle çıkıyor hyosung u üretenler koreliler global i bırakıp kanuni ile anlaşmışlar ve global artık hyosung olarak bile korelilerden mal alamayınca kapatılıp tarih olacak.. kanuniciler ise st adı altında eski hyosungları getirecekler. bütün okuduklarımdan çıkardığım sonuç bu.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun uzun süreli (19,000 km.) kullanıcılarından olarak sana şahsi fikrim olarak şunları söyleyebilirim:

- Motor konusunda için rahat olsun, güzel bakıp kullandığın takdirde seni üzmeyecek, kaliteli bir makinadır.

- Fiziksel özelliklerini de belirttiğin şekilde, başlangıç için uygun olmakla birlikte, seni uzun süre de idare edebilecek bir motor.

- Yasal hakların Global Motor' da kalması ya da Kanuni' ye geçmesinin seni etkileyeceğini sanmıyorum çünkü, bu savaşı kim kazanırsa kazansın bu motor kullanılmaya ve yedek parçaları da o veya bu isimde, bir şekilde gelmeye devam edecek.

- Tamamını kredi çekip alacaksan eğer benim önerim, 2. el temiz bir Hyosung için daha düşük meblağda kredi çekmendir. "0" aldığın takdirde zararın satarken gerçekten de fazla olur. Ayrıca kişisel tavsiyem, krediyi "Taşıt Kredisi" değil de "İhtiyaç Kredisi" olarak çekmendir. Belki çok az daha fazla faiz ödersin ama, en azından üzerinde rehin olmaz ve istediğin zaman satabilirsin. Ben bu şekilde aldım motorumu.

Benim görüşlerim bu şekilde, umarım yardımcı olabilmişimdir.

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuardan sonra almayı düşünmelisiniz, bende motor alacağım fakat "keşke" dememek için bekliyorum fakat motoruma biran önce ulaşabilmek içinde sabırsızlanıyorum. Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    moto showu görmekte fayda var derim.nasıl olsa yine de aynı şartler ile motoru alabilirsin

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş öncelikle bağımsız kredi çekeceğin için sıfır almanı tavsiye etmem
    piyasada 1000,3000 km arası çiziskiz 2. el bi sürü bulabilirsin buda sana kafadan ikibin ytl kar demek + daha düşük kredi çekeceksin enaz binbeşyüz
    ytl de burdan karın var totalde üçbinbeşyüz ytl eder

fuara kadar bekleyemeye karar vermişsin bencede doğrusu bu fuarda yeni modellerin(2008) tanıtımı şatışı filan olacağı için ,bayilerin elinde 2007 model sıfır kalmışsa ki muhtemel , onları 7500 ytl ye kadar çekebilirler bilgin olsun
    ss seviyosun bi süre sonra (kaza bela vermesin) gt250r yetmeyecek 600cc almayı düşündüğünde satarken yada takas daha az zarar etmiş olursun..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Okulu bitirmeyi bekle, nasılsa zengin olacaksın
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı tepeemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda bu motorun satışı olacak mı acaba? öğrenci olduğum için ancak kredi ile alabiliyorum. birikmiş bir param da yok maalesef.

bende diyorum neden adliye koridorlarında 10.000' i aşkın pempe dosya haiz...demek bu sebepten...

bence önce bi sultanahmet adliyesine qirip koridorlara şööle bi bak belki tamamını çekmessin...hatta elinde warolan 125 ile bu sewdaya dewam edersin...
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

2'ci el Japon Aaaaal

Metehan kardeşim doğru yazmış!
    kullanacağın kredinin türünü bilmediğimden,yorumum şöyle olacak.
    1- Tüketici Kredisi kullanacaksan,bu durumda para nakit olacak! git 2'nci el bir Japon al derim harika olur ve uzun yıllar ( kaza bela hariç tabii ) mutlu olursun.
    2- Banka Motosikleti finanse ediyorsa Kasko ister! bu + maliyet getirir

3- Hyo kullananların çoğu memnunum desede, Servislerde bayağı sorun yaşandığını duyuyoruz ( kullanan ve anlatanların yalacısıyım ) ben de Hyosung GV 250 ya da 650 sinden bu nedenle vazgeçtim ve bir Japon aldım.

4- Biraz antremanla mutlaka adapte olursun vitesli bir motosiklet'e. Antremanlarını da boş ve insanların olmadı mekanlarda yap !

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatanın en büyüğünü kralını yapıyorsun...söylemedi deme...bu makinaya peşin bu parayı vermek intiharken birde kredi çekip cezedini artık TNT ile imha ediyorsun diyim...

işine karışmak olmaz...dersenki sanana keradeşim alan memnun satan memnun...ama bir motorsever kardeşin olarak uyarıyorum...yapma...etme...taksit öderken satmak istersin...zararın çok büyük olur...bu çakma bir SS...o paraya daha güzel makinalar var...zevk ve tercihini bilmem ama sorarsanda söyleriz...bari onları krediyle alda ömrülük kullan...burda kötülüğünü isteyen sabaha çıkmasın...

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    hepsine kredi çekilmezki çok ama çok büyük bir hata en azından 2. el al...
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    10 bin ytl ye 2005 fazer alabilirsin.600 racing gibi agresif bi motrda değil.hem yamaha.sahibinden.com a bak derim.o kadar para bence yazık edersin.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    mondi 150MC
    10.000 cekeceğine 15.000cek aylık 50 lıra faza öde git honda al ömürlük olsun 2.el alsam bile satışın zor olmaz...!!

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuarda kawa ninja 250 için pazarlık yap. güzel bi fiyat alabilirsin zannımca.
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Honda CBR600F
    yarın alıyorum dediğim gün bugündü :D mt.net sayesinde yapacağım yanlıştan vazgeçtim. şu an için sahibinden.com da bile kanuni st olarak 7995 ytl ye sıfır gt250r var. fuarda neler olabileceğini düşünemiyorum bile. beklemedeyim arkadaşlar , emin olun doğru bir kararla bu yaz beraber turluyor olacağız. gerçi zen im le de turlarız o ayrı bi konu...

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    ya abicim 9.000 buna vereceğine ilk önce cbr 125 r al 3.500 onla vitesli öğrenimini tamamlandır satmasıda kolay motora iyi bakarsan kar bile edebilirsin....
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    1,49 dusukmu ???? bencede madem ögrencısın neden 9000 ytl ye sıfır alıyorsun maden ıhtıyac kredısı cekebılıyorsun bence gıt temız 2, al derim astarı yüzünden pahalıya gelır valla faızler falan eklenınce motor sana honda 600rr fıyatına gelır satmaya kalksanda anca 6000 ytl satarsın o da zorakı ama karar senın ama bence büyük sözü dinle bu kadar yorumun içinden hiç kımse ıyı yapıyorsun al demıyorsa bence dinle elbet bir sebebı vardır

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    yardır gocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    MT ANTALYA

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı tepeemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın alıyorum dediğim gün bugündü :D mt.net sayesinde yapacağım yanlıştan vazgeçtim. şu an için sahibinden.com da bile kanuni st olarak 7995 ytl ye sıfır gt250r var. fuarda neler olabileceğini düşünemiyorum bile. beklemedeyim arkadaşlar , emin olun doğru bir kararla bu yaz beraber turluyor olacağız. gerçi zen im le de turlarız o ayrı bi konu...
    Doğru yolu bulmuş olmana çok sevindim. Umarım senin gibi kredi alığ motor sahibi olmak isteyen arkadaşlarada örnek olursun.

Daha sonra alışverişini bizimle paylaşırsan nekadar kar nekadar zarar etmiş olduğunu değerlendiririz..
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    scooterdan öyle büyük bi makinaya geçme bence cbr 125 al gt 250 r scooter kullananları aşar bence dediklerimi unutma vitesli motor olduğu için düşe kalka öğreneceksin bence cbr 125 al kendini geliştir sonra büyük motora geç.
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)