Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fiyat tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    aşağıdaki fiyatlar kredi kartına peşin fiyat 8 taksit.nakitte %12 indirim var:
    aşağıdaki fiyatlar satıcının sözle söylediği fiyatlar.malesef ne internet sitesinde ne de ellerinde liste yok(bu yüzden mevsimsel artış faktörü muhakkak).bunları tek tek denedim ve bana en uygun olanlar olduğuna karar verdim.ancak fiyatlar kazık gibi geliyor.
    ----
    kask:
    nolan n61(yada n62) 135 euro
    nolan n102 250euro
    visör marka(modelini bilmiyorum):110 euro
    shoei nin modelini sormayı unuttuğum düz siyah çene kısmı vizörle hareketli güneş vizörlüklü olanı 280 euro
    ----
    mont
    helt yazlık 110 euro
    ----
    dizlik
    ufo mafsallı 45 euro
    ----
    eldiven 30-60 euro arası çeşitli markalar.
    ----
    uzun bot:
    oxtor 130-140 euro
    ----
    kros tipi full göğüs koruma(markasını sormayı unuttum(zaten bir tane vardı):195 euro
    -----------------------------
    bu fiyatlar sizce nasıl.
    lütfen piyasayı araştır et demeyiniz.burası bana tavsiye edilmiş ve ankarada ucuz olduğu söylenen bir yerden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    fıyatlar normal dizlikle eldıvenı bıraz ucuza bulabılırsın..

Motosikleti
    1.125 cc için pantlon alınır mı?(200-250 euro).bunda yalnız diz koruması var.kaval kemiğiniz boşta kalıyor.ama kalça yanında sürtünmeye karşı yumşak koruma var.
    2.kros tipi full (omuz-göğüs-srıt-dirsek)korumanın üstüne gene de motor montu şart mı?(bunun üstündeki parçalar kalın kumaşla değilde,çok ince lastik gibi bir materyalle birleştirilmiş.)gerekirse üstünden kendi montumuzu giysek olur mu?

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    valla bence cbr 125 alacagım.. pantolon harıc tum korumalarımı alcagım... montu al kaskı al dızlık sırtlık eldıven bunları ıhmal etme kazada anlarsın degerını

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    2 hafta önce ufo mafsallı dizliği 65 ytl ye aldım..diğerleirni bilemiyorum.
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    nolan n 101 var bende 2 yıl önce 220 euro ya almıştım siyah vizöre de 30 euro vermiştim...

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    deliçoban::pantolon harici demişsinde bence yanlış demişsin..
    tam olarak olayı bilmiyorum pantolonu ileride alıcaksın belki ama bence pantolonun da baya bi öenmli....

saygılarımla...

www.mototr.com ===> mont ceket filan

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    nolan n 62 yi 110 euro ya bulursun ben indirimle 100 euroya aldım tanıdıktan ama zaten indirimsiz hali de 120 euro idi pazarlıkla 110 a rahat alırsın eldiven olarak ta rıcha yı öneririm 50 euro

Motosikleti
    Alıntı blackhawk06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan n 101 var bende 2 yıl önce 220 euro ya almıştım siyah vizöre de 30 euro vermiştim...
    benim gördüğüm n102 idi sanırım ki.siyah vizör üstündeydi.demekki siyah vizörlüsü n101 i n 102 yapıyor.
    ufo mafsallı dizlik ankarada mı 65 e idi.o da bana pahalı gelen bişey.çünki bir arkadaş ta 50-60 demişti.yıbada bulamamıştım.demekki piyasada az olunca zam yaptı uyanıklar.tam cevap alamaığımı düşünüyorum.
    1.pantolon almazsam olur mu?
    2.mont bana güven hissi vermezken;tam göğüs koruma yani kroscuların kini giydiğimde cidden kendimi iyi hissettim.onu alıp yazın üstüne düz kot mont giysem aerodinamiği çok mu bozarım ybr 125 de .ilerde cc büyütüp büyütmeyeceğime emin değilim;yaş 35 motorla ne kadar açılıp açılmayacağımı zaman gösterecek.gerçi kroscuların tam koruması koruma plastik kısımları hariç oldukça hava geçirgen.püfür püfür bişey.satıcı onu yazın tişötr üstü tek giyen bile var dedi.

Motosikleti
    Yamah YBR125
    slm,
    bende bering marka mont var kışlık, eldiven ve dizlik. gayet güvende hissediyorum onlarla.
    ama tavsiyem rahatını bozmayacak kadar al alacaklarını. Yani gereksiz abartma. Bu sefer de sürüşün rahatsız geçer, hatta o rahatsızlık yüzünden kaza bile yapabilirsin.
    Korumanın CC ci bence yoktur.
    o yüzden pantalon da alabilirsin herşeyi de
    Ama unutma yaz ve kış için illa ki ayrı ayrı alışveriş yapman gerekecek. O yüzden hazır yaza girerken, önce yaza göre alışveriş yap sonra kışa göre değişimi yaparsın.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bart1969 dostum kask,mont,dizlik ve eldiven için fiyatlar fena değil ama eğerki botu uzun düşünmüyosan motobot'un yazlık çıkardığı kısa motosiklet botları var...ben aldım kullanıyorum ve çok memnunum sanada tavsiye ederim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bart1969 dostum kask,mont,dizlik ve eldiven için fiyatlar fena değil ama eğerki botu uzun düşünmüyosan motobot'un yazlık çıkardığı kısa motosiklet botları var...ben aldım kullanıyorum ve çok memnunum sanada tavsiye ederim...
    bot konusu:
    alacağım motor ybr 125.ancak bir kaç gün bende olan bisanın yarı otamatik bir scoteri vardı arkadaşın.tabii arkadaş bu motoru yatırdığı için pedallar biraz eğikti.dur kalklarda felan özellikle eğik olan sağ taraf ama genede solda olan ayak basmalık ve vitesin ayak bileğimi,kaval kemiğinin bir bölümünü rahatsız hissettiğini,ve hafiften çizdiklerini gördüm.sonradan ayak yerlerini düzelttiğimiz halde özellikle dur kalklarda uzun botun daha mantıklı olacağını fark ettim.bence yeni başlayanların dururken ayak basacam diye yanlışlıkla ayaklarını yere sürtüp pedallara ayaklarının takılıp kaval kemiklerine ciddi sakatlık vermemeleri için uzun bot kullanmaları gerektiği kanaatindeyim.
    bir de aşırı abartıp giyinmeden dolayı rahatsızlıkla kaza yapma olayına gelince şunu düşünüyorum:
    her nekadar 125 cc gibi ekonomik sınıfta bir motor düşünsem de 600 cc ye çıkıyormuş gibi kaliteli malzeme alındığında daha ergonomik olacağını gördüm.iş görsün diye piyasa ortalamasında alınacak ürünlerin hepsini birden giydiğinizde cidden rahatsızlık çok artıyor.
    kaskla ilgili bir sorum da olacak:
    şimdi teknik bölümlerde kaskın durumu anlatılmış.tabii kafanıza giydiğiniz bir nesnenin tarifini yapmak çok zor.ama başı koruyacak kask aldığınızda ilk takınca sanki başınızı sıkıyor hissi normal mi(daha önce hiç kullanmadım.)
    bir de aşağıdaki sorum gözden kaçmış:
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.mont bana güven hissi vermezken;tam göğüs koruma yani kroscuların kini giydiğimde cidden kendimi iyi hissettim.onu alıp yazın üstüne düz kot mont giysem aerodinamiği çok mu bozarım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Motor işini ne yaptın sen?....Ö.M attım ama görmedin sanırım.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 sezon ilk gözağrım nolan n61 kullandım ama ilk günkü kadar kask kafama oturmuyor 2 beden büyüdü sanki.
    Kesinlikle marka kötülemiyorum nolan al ama biraz daha kaliteli modelini al yoksa benim gibi yeni kask alıp eskiyi dolaba kaldırırsın.
    Yok ben bazen kafama bazen koluma takarım fazla bollaşmaz dersen al
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor işini ne yaptın sen?....Ö.M attım ama görmedin sanırım.....
    burdan cevap doğru olmamakla beraber gördüm.bu malzemelerin fiyatını metin usta değil başka yerden aldım.
    ----
    shoeinin 280 euroluk kaskı indirimdey miş.o kafama en iyi uyanıydı.normalde 340 euro imiş.indirim sebebi raf ömrü olabilir mi?(eski modelleri kaldırmak vs.)

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Bence fiyatlar uygun ama eldiven biraz pahalı gibi..
    Kask konusunda haklı olabilirsin belki raf ömrü sebebi iledir. Eğer verebiliyorsa ürünün imal tarihini göstreri belgeyi iste yanlış bilmiyorsam üst sınıf kasklarda bu belgeler var.

Motosikleti
    yani şu üst tam koruma(bazı yerlerde robocop diyolar) mı alayım?yoksa düz mont mu?
    ona ne diyorsunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)