Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

0 Motor Alacaklara Nacizane Öneri..Motor Gerçek Fiyatı & Liste Fiyatı & Zam Üçgeni...

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a-)ulan dede hayatında bir hurda zzr görmüşsün sonra gelip karşımıza Tek teker Arif kesildin ha tırt motorcu...10.000 km hayatında motor üzerinde gördüysen şaşarım...1000 rr alcakmışın...yerim len senin aRaRını...Tırto motorcu... sen 1000 rr al ben anırıcam len...hadi ordan ya...nefesin kokuyo açlıktan ...Yamaha Honda gez Kınroad al sonra başımıza tek teker ol...yürrrrüüüü be Tekteker dedoşş bee....

b-)1000 rr ı aldın birde Kınroad mı kaldı elinde...alırsa hatırın için alır...yani ticaretde olur böyle tilkilikler...birde mecburen alıcak anla işte...

c-)bana panda diyen su samuru olsa.... Rent a car dan 1000 rr almak da neyin nesi hacı ya..ulan tam komedi adamlarsınız ya...Es es ler alemsiniz haa...

d-)Ben vara varaları sadece Güneydoğuda bilirdim...Hayatımda yapacağım en son olay 90 model srad veya katanaya binmek...zevk diyemeyiz buna kırrroluk deriz...Abi imkan meselesi desende benim beton kafa almaz hacım...Rent acardan motor alırsan senin aklına şaşarım dede...Senin zzr de allah bilir 1824 modeldi...

e-)Demek KInROad senin ilk vukuatın değilmiş....

f-)hacimli makina seni titretir Cinsel hayatın biter... hayatta herşey gösterişli motorlardan ibaret değildir...Sağlam ve marka motora binmek varken (ki yamaha honda bayilerini gezmişin birde ya...ayıp ayıp..allahdan kork)...gidip ne aldın... bende cıbır 125 ten tiksinen biriyim...konu ybr idi...veya şu an cbf 150 çıktı oda olabilirdi...Ama kaybedenler oldun...Bana hergün rapor ver lütfen...gevşeyen vida raporu...

g-)KInROad ın nesini konuşam la...Ben tellafuz bile etmek istemiyorum...seni seviyom...stres yaşamanı üzülmeni istemem...

Rent a car dan 1000 rr satın alarak vara vara ideolojisinde yerini aldın haberin olsun...

ulen bende seni anırtmassam ne olayım hem es-es lere laf söyleme alemsiniz filan diye bütün motorize26 yı yıkarım buraya görürsün sen kinroada laf söyleyen adamada bak senin altındaki o commiter midir nedir onuda gördük zamanında motoru sattığın iyi olmuş işkence çekiyodu alet altında

metecim demişsinkji hayatında 2 kere motora binmişsiz hava yapıyon 10,000 km. bile yapmamışsındır cevabıda şu
    1 yıl kadar mz motorum vardı onu kullandım sonrasıda satıp zzr1100 aldım bir müddet de onu kullandım alanyada günlük işimi görmek için kiraladıklarmı saymıyorum bile sen düşün bakalım 10,000 km yi geçmişmiyimdir geçmemişmiyimdir

ha bide şu var bu yaz bahseetiğim alacak olduğum motoru alanyada 15 gün kullandım ve ilk fırsatta onu yada başkasını almaya karar verdim

sen söyle bakalım hayatında hiç ss makinaya bindinmi leyn bu kadar atıp tutuyon

hatta sana bir teklifim var o motoru nasipse alınca ve oraya geldiğimde taksim meydanında anıracanmı mt istanbuldan birkaç şahit eşliğinde bunu merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Kimse kimseyi anırttırmasın lütfen
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    ALEM ADAMLARSINIZ GEYİĞE BAK BEEEE
    DAHA YENİ ÜYEYİM AMA GİT GİDE SİTEYİ SEVMEYE BAŞLADIM.
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok doğru ...bu yazı okullarda ders olarak okutulmalıdır.şimdi bilgisayara kaydedeceğim motosiklet alırken bu bilgiler lazım olacak..
    not:cbr 125 almayı düşündüğüm zamanlarda fiyat sormak için gittiğim sirkeci bayii'ndeki amcaya teşekkürler.''almayacaksan neden fiyat soruyorsun?'' gibi tipik gıcık bakkal cümleleriyle ilk önce kendisinden sonra da cbr 125ten tiksindirdiği için.
    cahil doluymuş burası bee..

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu metehanı birisi anırttıracak ama ya ben ya eyong herşeye zıplıyor sitede fakat bu topicdeki verdiği bilgiler doğrudur bundan 2 ay önce motomax keaway ürünlerinde indirim yapmışken eskişehir bayii 'sine bir superlight almak için gittik bayii aynen şunu dedi

Yapılan kampanyalar bizim için üvey evlat gibidir kar marjımız çok azalıyor o yüzden kampanya bitiminde getireceğiz bu markanın ürünlerini her bayii farklı fiyat verebiliyor hatta şehirden şehire bile farklılık olabilir ama yaz sezonu için %5 in üzerinde bir opsiyon olacağını sanmam

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ulen bende seni anırtmassam ne olayım

hem es-es lere laf söyleme alemsiniz filan diye bütün motorize26 yı yıkarım buraya görürsün sen

metecim demişsinkji hayatında 2 kere motora binmişsiz hava yapıyon 10,000 km. bile yapmamışsındır cevabıda şu

1 yıl kadar mz motorum vardı onu kullandım sonrasıda satıp zzr1100 aldım bir müddet de onu kullandım alanyada günlük işimi görmek için kiraladıklarmı saymıyorum bile sen düşün bakalım 10,000 km yi geçmişmiyimdir geçmemişmiyimdir

ha bide şu var bu yaz bahseetiğim alacak olduğum motoru alanyada 15 gün kullandım ve ilk fırsatta onu yada başkasını almaya karar verdim

sen söyle bakalım hayatında hiç ss makinaya bindinmi leyn bu kadar atıp tutuyon

hatta sana bir teklifim var o motoru nasipse alınca ve oraya geldiğimde taksim meydanında anıracanmı mt istanbuldan birkaç şahit eşliğinde bunu merak ediyorum

Ben anırcam dedim mi anırırım dedecim...Ama sen Çin malı hurda Kınroad dan sonra ZZR alacam dersen Başkırroluğa terfi edersin...Yani insan yazarken utanır demi...ZZR vardı kınroad aldın sonra tekrar ZZR alcan...iş mi bu...aklın alıyormu böyle bir olayı...

Ha kırosundur para sendedir ona eyvallah ama bumudur motorculuk anlayışın...Kınroadın vibrasyonunu bile alırken farketmemek kimin ayıbıdır...senin mi üretenin mi...Adamlar çin people...Kaktırcak birilerini bulur hep...sen derdine yan...ZZR alacağın yer alacakmış birde....Rent a carcı adam tabi alır şakir...Kiralayıp maliyetini çıkarır o adam...sana yine bişey kaktırılır hep...Allah esnafa senin gibi müşteri nasip eylesin...

yerim len motorize 26 yı ben motorize 34 üm... Eskişehir tayfası beni iyi tanır sen daha yenisin çömez...Katı atıkların daha Akdenize bile inmedi ayuuu...

yuhhh bee...1 yıl mz kullan...sonra zzr 1100...sonra kınroad...sonra tekrar zzr 1100 planlıyorsun...ya abi git allahaşkına lütfen...milleti güneş görmeyen yerletiyle gülüyolar sana tırto tek teker...

bi alda hayatım zzr 1100 ü...sonra ötmeye başla...

ss ler burda heryerde...1990 lerde bindim ss makinaya artçı olarak...siyah bir kawasakıydı...Motorize ekiplerin ilk amiri Salih başkomiserin oğlunun motoruydu...adıda METE Han'dı...Polis lojmanlarındaydık o dönemler...Sonra salih abinin Türkiyeye gelen ilk resmi polis motoru Hondanın üzerinden hiç inmezdim...en 90 da mobilet bile bilmezdin kanka...

ben anırmaya razıyım sen yeter ki şu zzr 1100 ü al...alamayınca böyle öenene vurdu...alcamda satcamda vs...mz kınroad ve zzr 1100...işte motorcuyum diye geçinen bir "vara bazgirte" daha...

bişey sorucam kanka..."Navite Çiye..."

Alıntı krank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru ...

bu yazı okullarda ders olarak okutulmalıdır.

şimdi bilgisayara kaydedeceğim motosiklet alırken bu bilgiler lazım olacak..

not:cbr 125 almayı düşündüğüm zamanlarda fiyat sormak için gittiğim sirkeci bayii'ndeki amcaya teşekkürler.''almayacaksan neden fiyat soruyorsun?'' gibi tipik gıcık bakkal cümleleriyle ilk önce kendisinden sonra da cbr 125ten tiksindirdiği için.

Kendimi adam hissetirdin bana valla...Mini paylaşımlardır bunlar...

erdoğan ve pilav üstüne selamlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........

sorun 10.000 meselesımı

ya abcım tamam ben bu yaz aldım motoru 14000de sızın ıcınde askere gıtmeden bı 10.000 yaparız bırakın tartısmayı hepımız kardesız...
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abcım tamam ben bu yaz aldım motoru 14000de sızın ıcınde askere gıtmeden bı 10.000 yaparız bırakın tartısmayı hepımız kardesız...

dostum mesele 10.000 meselesi değil...

Mesele bu zırto dedemin...(Kendisi 7/2 tertip azcık dedem olur...) ilk olarak 1 yıl mz e binmesi...Sonra 1100 zzr ye binmesi...sonra şu an KInROad denen yaratığa binmesi...Ve 5-6 ay sonra bu Çin malı KInROad ı ren a car bayisine satıp aynı rent a carcıdan zzr 1100 alacak olması...sencede garip değilmi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    dostum mesele 10.000 meselesi değil...

Mesele bu zırto dedemin...(Kendisi 7/2 tertip azcık dedem olur...) ilk olarak 1 yıl mz e binmesi...Sonra 1100 zzr ye binmesi...sonra şu an KInROad denen yaratığa binmesi...Ve 5-6 ay sonra bu Çin malı KInROad ı ren a car bayisine satıp aynı rent a carcıdan zzr 1100 alacak olması...sencede garip değilmi...
    Garipler ülkesi burası metahan abi...Bırak herkes gönlüne göre yaşasın...

Verdiğin bilgiler bilinen şeylerdi şahsen ama bilmeyen binlerce de insan var.Belki kafalarının kenarlarına girer bunlar.Şahsen hala bile çinlilere bakıyorum ama sadece bakıyorum.Bu arada 4750ytl lik çinliler bile var akıllara zarar...200-250lik çin alacağıma giderim 125lik ybr'ye binerim.Titremem.Abi öle böle bir titreşim yok arkadasın motoruna bindim indiğimde ellerimi hissetmiyordum.Güneş almayan yerlerim yine off aman aman...
    Şimdi bide cbf var büyük ihtimal de ikisinden birini alacağım kısmet bakalım.Şahsen 3000peşinle gider siyah bir ybr alırım kesinlikle.gider plakasına da 90ytl harcarım birkaç saatimi emniyette harcarım.Bazı firmalar sigorta-ruhsat işlemine 250ytl istediklerini biliyorum.Akıllara zarar.Gitsem arzuhalcilere 140-150 versem onlar halleder yane..verdiğin bilgiler için teşekkürler.
    Fizikçimizin sözü ne kaddan ehkmek o kaddan kofte...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garipler ülkesi burası metahan abi...Bırak herkes gönlüne göre yaşasın...

Verdiğin bilgiler bilinen şeylerdi şahsen ama bilmeyen binlerce de insan var.Belki kafalarının kenarlarına girer bunlar.Şahsen hala bile çinlilere bakıyorum ama sadece bakıyorum.Bu arada 4750ytl lik çinliler bile var akıllara zarar...200-250lik çin alacağıma giderim 125lik ybr'ye binerim.Titremem.Abi öle böle bir titreşim yok arkadasın motoruna bindim indiğimde ellerimi hissetmiyordum.
    Dostum yeterki böyle düşün başıma tac yapayım seni...Çin malına düdük dedin diye kime hesap vereceksin...Kim kırılacaksa kırılsınlar boşver...sen huzurlu ol yeter...hele ki ybr alırım titremem dedin ya iki defa öperim alnından...Bu bbaday dediğim dostum Hında ve Yamahayı geziyor tüm modellere biniyor...diyorki yok bunların havası...bana bu çopır yakışır diyor...yürüyen hurdayı alıyor birde savunuyor ne diyeceksin....dostumuz ama ben de onun dostuysam acı söylerim...

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    arkadaşlar merhaba
    ikinci el motosiklet alacağım,ama zamanı konusunda karar veremedim,yılbaşından sonra zam gelirmi
    diye soruyorum kimdse cvp vermio yardım edermisiniz?
    :mrgreen:

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)

Çin işi Japon işi,bunu yapan üç beş milyar kişi!

Alemsiniz yahu!!!

Hepinizin katıldığım ve katılmadığım fikirleri var,

Aslında çok kötü değiller belki çinliler ama insanın içinde hep bir şüphe kalıyor!
    Ben 250lik Tiger'i satıp cbf150 yada ybr almayı düşünüyorum!

Ancaak,titreşimdenmi?Hayır!
    Konforsuz olduğundanmı?Hayır!
    Dengesizliğindenmi?Hayır!

Sadece içimdeki ,(daha önce kaldığım için)yolda kalırım korkuları ve parça kalitesizlikleri ve de daha hafif bir motora geçiş için,yani şehir içi için uygun olan bir motora!Pratik olmalı biraz!!!

Cbf150 daha bir muamma,bakalım nasıl çıkacak!Aslında Honda olunca ismi yeter diyorum!

Ama bundan sonra alacağım makinada Japonca yazılar olsun istiyorum!
    İlk aldığım ve sonra sattığıma pişman olduğum Hussar hala 2 yıldır tık demedi alanın altında ve belki 5 kişi ayrı ayrı kullanmasına rağmen!

Biraz da farklı tarz makinalar kullanmış oldum!
    Ama çok da zarar ettim!!!

Motosikleti
    İkinci el motosikletlerde genelde zam söz konusu olmaz...yani satıcı tutuuğunu öper...temiz bulabilmekde şans meselesi...

www.sahibinden.com

da aradığını bulabilirsin...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    İkinci el motosikletlerde genelde zam söz konusu olmaz...yani satıcı tutuuğunu öper...temiz bulabilmekde şans meselesi...

www.sahibinden.com

da aradığını bulabilirsin...
    Valla mete abi çok iyi bir motor buldum ama şu anki maddi durumlardan ötürü bekleme durumu içerisindeyim maalesef...

Honda Rebel 2001 model satılık arkadaslar...İSteyenler olursa benimke irtibata geçebilir...Has be has Japon...
    AKIN FİDAN

Motosikleti

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Sonuncu ilan has be has japan olan rebel...Çok samimi olduğum bir abimin motoru...Bu siteye kendisi ara sıra uğrar...İsteyenler olurs benimle irtibata geçebilir..
    Mete abi sende de cevap şakkadanak hazır yane...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Sonuncu ilan has be has japan olan rebel...Çok samimi olduğum bir abimin motoru...Bu siteye kendisi ara sıra uğrar...İsteyenler olurs benimle irtibata geçebilir..
    Mete abi sende de cevap şakkadanak hazır yane...

dostum bak sana ne önereceğim...akıllara zarar bir motor...motorun sahibi çok değerli bir abimiz olur...Recep ağabey...Bu sitenin eski modlarından shadow-vt...bu motorun fiyatını biraz kırar tahminen...bunu al başka bişey isteme Cenabı Haktan...Motorun sahibi abimiz Tekirdağda ikamet eder...benim kadar iki evladı var...Balkanların en büyük GYM merkezini açtı...dükkana bağladığı paraya söylesem akıllara zarar yani...yani tok satıcı babında yazıyorum bunları...al sana aslan gibi motor...senin düşündüğün neydi...

şimdi o rebelle bunu bir kıyaslarmısın lütfen...o mu bu mu...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2358379

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    dostum bak sana ne önereceğim...akıllara zarar bir motor...motorun sahibi çok değerli bir abimiz olur...Recep ağabey...Bu sitenin eski modlarından shadow-vt...bu motorun fiyatını biraz kırar tahminen...bunu al başka bişey isteme Cenabı Haktan...Motorun sahibi abimiz Tekirdağda ikamet eder...benim kadar iki evladı var...Balkanların en büyük GYM merkezini açtı...dükkana bağladığı paraya söylesem akıllara zarar yani...yani tok satıcı babında yazıyorum bunları...al sana aslan gibi motor...senin düşündüğün neydi...

şimdi o rebelle bunu bir kıyaslarmısın lütfen...o mu bu mu...

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2358379
    Abi naptın sen ya?Hayallerimdeki motor shadow biliyormusun? Bak hatta msnden spacete bakabilirsin benim orada resmi ile birlikte vardır. Ama ben yılbaşı civarlarında sanırım 4000bilemedin taş çatlasın 5000liralık bir alet aldırabilirim.Ki bu ilk motorum olacak sen de beni naptın.Ben ybr bile almayı göze almışken sen getirdin bunu koydun önüme...Belki ikinci bir motor olarak düşünebilirim 2-3 sene sorasında Bu arada ii muhabbet ettik benim yaşım 18 daha...Lise son sınıf öğrencisiyim...

Üstelik öğrenciyim.Seneye üni yollarına düşeceğim.Nasıl karşılarım onun benzin parasını ben.Byük ihtimal rebelden 2kat fazla yakar o...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Abi naptın sen ya?Hayallerimdeki motor shadow biliyormusun? Bak hatta msnden spacete bakabilirsin benim orada resmi ile birlikte vardır. Ama ben yılbaşı civarlarında sanırım 4000bilemedin taş çatlasın 5000liralık bir alet aldırabilirim.Ki bu ilk motorum olacak sen de beni naptın.Ben ybr bile almayı göze almışken sen getirdin bunu koydun önüme...Belki ikinci bir motor olarak düşünebilirim 2-3 sene sorasında Bu arada ii muhabbet ettik benim yaşım 18 daha...Lise son sınıf öğrencisiyim...

yaşına başına kaşına bakmam...seninle yaşıt bir dotum var sitede...nicki motoboy...altındaki motor yamaha xt 660...çok çalışarak almış motorunu...tabi derslerini çalışmış...

senden iyi olmasın altınada yakışıyor...yani parayla imanın hesabını bilirsin...biraz daha sabret diycem ama nafile...o paraları biriktir...daha düzgün birşeyle başlarsın...bak şöyle düşün...ben senin yaşında para biriktirmeye başlasaydım...şu an olduğum zaman diliminde kim bilir neye binerdim...ama şu an sendeki bu bilinc bende senin yaşında yoktu tabi...madem sen erken kıvama geldin sabredersen belkide 1-2 değilde 4-5 yıl binebileceğin bir motora sahip olursun...elinde de sermayen olur...

ama bu shadowu alırsanda elinde patlar...son müşterisi olursun...

senin yaşında altımda mobilet vardı...105 lik...

Abi ellerine sağlık
    Ne kadar güzel aydınlattın beni ve bilmeyenleri
    Yaza doğru kısmetse bende motor almayı düşünüyorum.
    Tekrardan bunu yazdığın için çok teşekkür ederim.Harikasın.

öZEN MOTOR sirkecide ki yeri tam olarak nerede Büyük postanenin ilerisinde mi kalıyor gerisinde mi tam neresi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler