Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son sınavdan sonra ehliyetini cebine koyanınız var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Arkadaşlar 23-24 Eylül tarihlerindeki direksiyon sınavlarına girenler içerisinde ehliyetini almış arkadaşlar var mı çok merak ediyorum.

Daha önceki sınavlara giren arkadaşlardan bildiğimiz kadarıyla 1 hafta ya da max.10 gün içerisinde ceplerine koydular ehliyetlerini.Bu son sınavın üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen daha alamadım ben şahsen.

Uzun bekleyişten sonra sertifikamı hafta sonu aldım ve bu sabah Zeytinburnu emniyetine dosyamı götürdüm.Anlayamadığım bir şekilde içeriye dahi almadılar ve bu gün git yarın sabah gel dediler.Böyle bir uygulamaya maruz kalan var mı?Dosyamı bile almadılar.

Bürokrasiden nefret ettiğimi biliyodum zaten de bu sefer nefretim doruklara ulaştı.Bu milleti bu ülkeden soğutmak için gereken bütün uygulamalar var inanılmaz bir şekilde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben de B ehliyetini 10 Ocakta ta kazanmıştım.
    Dosyalarımı , Sürücü kursundan kavga dövüş 13 Şubat'ta aldım.

Ama A2 ehliyetini alırken :
    Sınava girdikten sonra 1 hafta içinde aldım.

Fakat bu konuda ürokrasi de çok önemli. B ehliyetinde işlemlerle tek başıma uğraştım

A2 yi alırken ; tanıdık bir sürücü kursu ve hemşeri polisler vardı...

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Valla sertifikanı alamamanın sebebi sorumsuz kurs görevlileridir. Ben 1 hafta sonra aldım ehliyetimi. ondan önce B yi almış fakat istememiştim emliyetten. B + A2 ikisini beraber vergi dairesine götürünce büyüğünün ücretini aldılar benden. A2 ye ayritetten ücret ödemedim. B si olmayan arkadaşlarada böyle öneririm. Yaklaşık 200tl den kurtuluyorlar.
    Artık A2 ehliyetli biri olarak özgür motor kullanma duygusunu hissetmek çok güzel. Herkeze öneririm
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 23-24 Eylül tarihlerindeki direksiyon sınavlarına girenler içerisinde ehliyetini almış arkadaşlar var mı çok merak ediyorum.

Daha önceki sınavlara giren arkadaşlardan bildiğimiz kadarıyla 1 hafta ya da max.10 gün içerisinde ceplerine koydular ehliyetlerini.Bu son sınavın üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen daha alamadım ben şahsen.

Uzun bekleyişten sonra sertifikamı hafta sonu aldım ve bu sabah Zeytinburnu emniyetine dosyamı götürdüm.Anlayamadığım bir şekilde içeriye dahi almadılar ve bu gün git yarın sabah gel dediler.Böyle bir uygulamaya maruz kalan var mı?Dosyamı bile almadılar.

Bürokrasiden nefret ettiğimi biliyodum zaten de bu sefer nefretim doruklara ulaştı.Bu milleti bu ülkeden soğutmak için gereken bütün uygulamalar var inanılmaz bir şekilde...

bende 23-24 eylul de sınava girenlerdenim..
    sertifikamı aldım gelişim sürücü kursu sağolsun her türlü yardımcı oldular..
    fakat perşeme bostancı emniyete gittim saat 10 gibi sıra bitti dediler
    cuma saat 9 gibi gittim bekleyen bir arkadaş ile konuştum
    kendisi saat 6 gibi gelmiş.. 70. sırayı almış
    hergün 120 kişi ile sınırlıymış nasıl bir olaydır bu ben anlamadım..:(
    aslında kurstan ibrahim ve habil 10 gün sonra gidin dedi bi yoğunluk oluyormuş...

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    bende persembe saat 6da gittim ancak 64. oldum sonra kursla konustum pzts gital dediler.pazar gecesi gece 4te gittim(leventte oturuorm bu arada..)arabda sabahladım ismimi yazmak icin subeye geldiğimde 4 te 14. sıradydım.sabah 1. olan arkadasa kacta geldin die sordular aksam 9da geceerken yazdım ismimi dedi..neyseki yarın3-5 arası alabiliorum ehliyetii sükürler olsunn..erken gitmeniz gerekir yanii yada o tarafta oturuorsanız gec ismini yazıp sabah 8,30da orda olmak zorundasın.ben gel git zor ldugu icin kalmayı tercih ettim..neyseki hallettik..darısı alamayanların basına...
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    bende aralanmasını bekliyorum sıra olayının
    bayrama doğru veya bayramdan sonra alacam inş.
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Bostancı'ya sonuncusu bugün oşlmak üzere 2 defa gittim. 120 kişi doğru kalanlar yarına diyorlar. Konuşan arkadaşlardan dinlediğim gece sahuru yapıp geldikleri idi. Son derece yetersiz hizmet veriliyor. Bugün saat 11:10 olmuştu ve işlemleri yapılanların sayısı ancak 42 ye ulaşabilmişti. Daha fazla sinirlenmemek için har(a)ç yatırıp email istemi yaptırıp oradan ayrıldım. Kısmetse yarın sabah deneyeceğim.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    mondial 150 HS idi artık 125 kt
    arkadaşlar ben 5 ekim perşembe sabah 07:00 de gittim kapıdaki kağıtta 144. sıraya adımı yazabildim 120 kişiye verdiklerini biliyordum ama inat edip bekledim şubenin açılmasıını içeride numara vermeye başladılar listede bazı kişiler gelmediğinden 112 nolu sırayı aldım ama o gün evrakları saat14 :45 de verebildim cuma günü aldımehliyeti biraz sıkıcı olduma Türkiyenin gerçeği bu devlet dairesi mantığı kahrolsunlar dayınız yoksa beklersiniz.
    bostancıdan ehliyet almak isteyenler sahurdan sonra hemen gitsin evleri yakınsa yada orada bekleyin yoksa çok zor bayrama kadar alırsınız.paranızla rezillik bu işte hepinize saygılar bu arada şube dokuzda açilıyor oradan fazla uzaklaşmayın listedeki yeriniz kaynar gider saygılar

tamercan887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben aldım geçtigimiz cuma yani 6 ekimde sıra vardı sabah 7 de gittim 9 da sçıldı 8 den sonra bayagı bir sıra oluştu ama ben 4. sıradaydım 10 a kadar bekledim işlemlerimi tamamladım verdim cuma günü aldım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    geçen çarşamba sertifikalarımı aldım (b+A2) cuma sabah bostancı trafiğe gittim tüm işlemlerimi yaptım. pazartesi 16:30 gibi ehliyetimi aldım. neyseki iki ehliyeti bir arada almışım bir daha o kalabalığa girmek istemiyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Bostancıdan alanlar yine şanslı arkadaşlar.Zeytinburnu emniyeti tamamen sapıtmış durumda.sadece günde 20 kişi alıyorlar.10 tanesi sabah,kalanı öğleden sonra.Sabah erken gidip 12 nolu sırayı anca alabildim ve öğleden sonra evraklarımı teslim ettim.

Ama maalesef Bostancı'dan işlem yapanlar kadar şanslı değiliz.Çünkü ertesi güne değil 1 hafta sonraya gün veriyorlar ehliyeti teslim etmek için.

İnanılmaz kapris var bütün memurlarda,üzerine üniformayı geçiren küçük dağları yarattığını sanıyor.Bitse de kurtulsam...

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    ben bu gece bostancı için hazırlık yapayım o zaman

ben kurstan belgelerimi aldım şimdi sıra emniyete gitmekte alanlara hayırlı olsun alacaklara allah sabır versin
    Kask tak!

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Arkadaşlar bu sabah 08:00 gibi Bostancı'ya gittim. Sıraya girdim ve 85 numara aladım. Saat 11:50 gibi anca sıra geldi ve evrakları verdim(Ki bence çok hızlı ilerledi; dün aynı saatlerde 50 lerde idi). Yarın(11.10.2006) gel 15:00-17:00 arası ehliyetini al dediler.

Umarım bir daha devlet dairelerinde işim olmaz (Nasıl olcaksa)
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Burchuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650 (2007)
    Arkadaşlar benim eşim de sınavdan geçtim diye sevinmişti, ancak o da Bostancı Emniyeti mağdur(e)lerinden oldu...
    Demekki asıl sınav direksiyon sınavı değil, emniyetteki sınavmışşş...
    [B]“Gerçekçi insanlar sınırlarını bilirler ve dünyaya uyum sağlarlar, oysa hayalperestler sınırlarını bilmezler, onlar dünyayı kendilerine uydururlar ."[/B] (Bernard Shaw)::sefereee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler