Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TVS Ronin

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi forumlar arkadaşlar fuarın ilk günü fuarda gördüğüm TVS Ronin modeline adeta tutuldum tam aradığım kafa ve tatta bir motor fakat o gün çok vaktim olmadı detaylı soruşturmaya bu motor kaç liraya satılacak ve ne zaman satışa çıkacak net bir bilgi alamadım. Bu model hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgisini paylaşırsa sevinirim ayrıca 200 bin liraya kadar başka bu tarz hangi motor var ve alınır önerilerinize de açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fuarda fiyat bilgisi vermişler miydi ?

Muqarnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-Evo 250
    Bir tane fotoğrafını çekmiştim ama fiyat bilgisi yoktu göremedim ben.

buteo bunu beğendi.

Alıntı Muqarnas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane fotoğrafını çekmiştim ama fiyat bilgisi yoktu göremedim ben.

https://resmim.net/cdn/2024/03/22/fNIu2G.jpg
    Kesinlikle çok güzel bir motosiklet, daha önce bununla ilgili bir başlık açmıştım. Umarım hemen satışa sunulur ve uygun fiyatlı olur. Fuara katılan ve bilgisi olan arkadaşlar yazsınlar lütfen.

Oktay motordan fiyatının nisan veya mayıs ayında belli olacağına dair bir bilgi aldım tahminim Haziran ayında piyasaya sürüleceği fakat aklıma şu takıldı ben Aydında yaşıyorum burası yazın 45 dereceye kadar ulaşıyor, yağ soğutma acaba bir sorun çıkarır mı?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel duruyor gerçekten ancak bildiğin tipini harmanlamışlar :D

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Ben aşık oldum.

Fuardaki UMA yetkilileri eylül ekim gibi geleceğini 100-130 bin bandında getirmeyi umduklarını söyledi. Hindistan fiyatları hatırladığım kadarıyla apache rtr 200 4v ile aynı yani teknik olarak şu an getirseler 110 bin civarı olması gerekir. İşin ilginç tarafı TVS Ronin’in hindistan fiyatı Royal Enfield Hunter 350’yle aynı, türkiye fiyatlarında ise bir uçurum var.
    mattiadestro bunu beğendi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Galiba sıradaki motorumu buldum. Bu ne güzel bir şeymiş böyle

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    13:30 dan sonra anlatıyorlar turuncu rengi değişik duruyor

https://www.youtube.com/watch?v=Fp5n8k42QmY

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Global siteye baktım, oldukça etkileyici özellikleri var.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    güzelmişte 120ler falan hikaye olur.bu motor temiz bir 150 den gelir.valla gelsede bence az daha verip royal enfield almak çok daha mantıklı gibi duruyor.350cc nin torku az değil güç yok ama tork iyi.

Alıntı trequartista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardaki UMA yetkilileri eylül ekim gibi geleceğini 100-130 bin bandında getirmeyi umduklarını söyledi. Hindistan fiyatları hatırladığım kadarıyla apache rtr 200 4v ile aynı yani teknik olarak şu an getirseler 110 bin civarı olması gerekir. İşin ilginç tarafı TVS Ronin’in hindistan fiyatı Royal Enfield Hunter 350’yle aynı, türkiye fiyatlarında ise bir uçurum var.
    Eylül Ekim çok geç değil mi ? Herhalde yaz sezonunda piyasaya sürme fırsatını kaçırmazlar

Bende aynı şekilde düşünüyorum hatta bir yetkili 250cc olarak geleceğini söyledi Meksikada da bu şekilde sunulmuş motor verileri aynı ama stroke oranı ile oynayarak CC büyütmüşler sanırım. Bir videoda da fiyatının Nisan'da belli olacağını en kısa sürede çıkacağını söylüyor Oktay motorun sahibi. Benim tahminim de Nisan'da fiyatı belli olan bir şey Ekim'de gelmez ayrıca yetkililer fiyatının 250NK'dan az olacağını belirttiler bana muhtemelen 125-130 civarı olur Hindistan fiyatları da bunu doğruluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Bende öyle düşünüyorum tek kafamı karıştıran yağ soğutma.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı trequartista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hunter 350'lik olduğu için üst vergi diliminde türkiyede. fark normal ya.

Alıntı Beytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şekilde düşünüyorum hatta bir yetkili 250cc olarak geleceğini söyledi Meksikada da bu şekilde sunulmuş motor verileri aynı ama stroke oranı ile oynayarak CC büyütmüşler sanırım. Bir videoda da fiyatının Nisan'da belli olacağını en kısa sürede çıkacağını söylüyor Oktay motorun sahibi. Benim tahminim de Nisan'da fiyatı belli olan bir şey Ekim'de gelmez ayrıca yetkililer fiyatının 250NK'dan az olacağını belirttiler bana muhtemelen 125-130 civarı olur Hindistan fiyatları da bunu doğruluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Bende öyle düşünüyorum tek kafamı karıştıran yağ soğutma.
    apache rtr 200 de yağ soğutmalı diye biliyorum yanlış hatırlamıyosam, yıllardır da satılan kullanılan bir model, çok fazla sıkıntı olacağını sanmam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hunter 350'lik olduğu için üst vergi diliminde türkiyede. fark normal ya.
    evet fark normal, bu arada bence royal enfield da gayet güzel fiyatlarla giriş yaptı piyasaya , servis, bayi ağlarını iyi kurabilirlerse oldukça da satış yapacağını düşünüyorum özellikle Himalayan modelini

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    çok ınceledım alınacak bı tarafını göremedım acıkcası kalıtesıne lafım yok rtr 200 bıle satamıyorken bu motor ımkansız raıder bayaa sattı ama

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ınceledım alınacak bı tarafını göremedım acıkcası kalıtesıne lafım yok rtr 200 bıle satamıyorken bu motor ımkansız raıder bayaa sattı ama
    Fiyatı uygun olursa bence alınır çünkü hem kaliteli parçalar kullanılmış hem de tasarım olarak çok güzel bir model.

HUSQVARNA SVARTLİPEN

Motosikleti
    250r
    Alıntı ozgurofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HUSQVARNA SVARTLİPEN
    Andırıyor,evet. Onun gibi ikinci eli zayıf olacaksa çok mantıklı değil gibi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)