Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

TVS Ronin

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Andırıyor,evet. Onun gibi ikinci eli zayıf olacaksa çok mantıklı değil gibi.
    Bildiğim kadarıyla Svartpilen 250 bayağı iyi satılan bir model, eminim ikinci eli de ona paralel olarak iyi olacaktır , TVS Ronin de iyi tanıtılırsa iyi satılır bence bkz TVS Raider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konunun sahibi olarak son bilgileri geçeyim elimde olan, Zeytinburnu UMA grubu satıcısı ile instagram üzerinden konuştuğumda, Mayıs ayında geleceğini fiyatının 100-120 arası olacağını (tahmini) ve ilk gelen serinin normalden ucuz olacağı bilgilerini aldım. Bana kalırsa bu model tutulur tutulmasa bile ülke racing çöplüğüne dönmüşken gayet güzel bir sport/cruiser olacağı yönünde. 41 mm ters teleskopik Showa amortisörler yabana atılacak bir olay değil üstüne yerden 18.5 cm yüksekliği ile Scrambler sınıfına da giren bir motor bence gerek asfalt gerek arazide daha dengeli gidecek motor gerçekten az. Fiyatının ise Nisanda açıklanacağı Oktay motorun videoda belirttiği bir bilgi, bekleyip göreceğiz.
    buteo bunu beğendi.

Alıntı Beytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun sahibi olarak son bilgileri geçeyim elimde olan, Zeytinburnu UMA grubu satıcısı ile instagram üzerinden konuştuğumda, Mayıs ayında geleceğini fiyatının 100-120 arası olacağını (tahmini) ve ilk gelen serinin normalden ucuz olacağı bilgilerini aldım. Bana kalırsa bu model tutulur tutulmasa bile ülke racing çöplüğüne dönmüşken gayet güzel bir sport/cruiser olacağı yönünde. 41 mm ters teleskopik Showa amortisörler yabana atılacak bir olay değil üstüne yerden 18.5 cm yüksekliği ile Scrambler sınıfına da giren bir motor bence gerek asfalt gerek arazide daha dengeli gidecek motor gerçekten az. Fiyatının ise Nisanda açıklanacağı Oktay motorun videoda belirttiği bir bilgi, bekleyip göreceğiz.
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim , eğer iyi tanıtım yapılırsa bu model tutulabilir , benim de ilgilendiğim bir model tasarımı ve kalitesi oldukça iyi gibi, tabii ki bir hız motoru değil

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13:30 dan sonra anlatıyorlar turuncu rengi değişik duruyor

https://www.youtube.com/watch?v=Fp5n8k42QmY
    motoziksel anlattıysa alınmaz. Nokta.
    espresso ve selsa bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoziksel anlattıysa alınmaz. Nokta.
    Motoziksel Selçük dışında TVS markasını inceleyen anlatan yok. UMA, TVS markasını bitirmeye and içmiş gibi.

Piyasada tamamen kendi Çin markaları tekel olsun diye TVS'nin ne yedek parçasını getiriyor, ne de montajına dikkat ediyor. UMA, Youtube için içerik üreten hiç kimseye bu motosikletleri alın deneyin diye vermedi.

Jupiter 125 modeli Honda'ya göre fiyat avantajından dolayı kuryeler tarafından tutuldu. Ona keza Raider modeli de güzel satıyor. Ancak modellerin internette doğru düzgün tek bir inceleme videosu yok.

Yine de hakkını yiyemem bu Motoziksel arkadaş TVS Ntorq modelinin inceleme videosunu çekti, montaj hatalarından bahsederek UMA'ya çağrıda bulundu. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.
    espresso bunu beğendi.

TVS modellerinde yedek parça sıkıntısı yaşanıyor mu şuan ?

Motosikleti
    henüz yok
    dediğiniz gibi olursa ve kreid kartına taksit imkanı da sağlanırsa kesin alırım ehliyetimi yeni aldım ve motor bakmaya başladım , nisan ayında istanbulda eğitim almayı da düşünüyorum motoru alıp bir an önce pratik yapmam lazım

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS modellerinde yedek parça sıkıntısı yaşanıyor mu şuan ?
    ehliyet kursunun motoru tvs rtr apache idi bir arkadaş düşürdü motoru koruma kısmında bir vida kırıldı servise götürdüler vida yok o derece kötü ama japon alacak imkanda yok

Ben Aydında yaşıyorum motor zaten burada montaj ediliyor çok sorun yaşarsam en kötü fabrikada tanıdıklar var ona güvenerek alacağım ya yedek parça sorunu zaten TR'ye ilk defa giren bir motor olduğu için illa olacaktır başta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:56 ----------

Umarım motor tek Mayıs ayında çıkar ve alırım bazı söylentiler gibi eylül ekime kalırss başka motor alacağım, sadece yazın sürebiliyorum çünkü.

Ben Aydında yaşıyorum motor zaten burada montaj ediliyor çok sorun yaşarsam en kötü fabrikada tanıdıklar var ona güvenerek alacağım ya yedek parça sorunu zaten TR'ye ilk defa giren bir motor olduğu için illa olacaktır başta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:56 ----------

Umarım motor tek Mayıs ayında çıkar ve alırım bazı söylentiler gibi eylül ekime kalırss başka motor alacağım, sadece yazın sürebiliyorum çünkü.
    Ben de Denizli'de yaşıyorum Nazilli'deki fabrikaya gidilebilir ama parça tedarik ediliyor mu mesele o. Ben çok geç kalmadan satışa sunacaklarını düşünüyorum, aslında apache rtr 310 naked modelini de tanıtmalarını umuyordum fuarda.

Motosikleti
    henüz yok
    TVS Ronin’s GTT (Glide Through Technology)

https://www.youtube.com/watch?v=VRh57d35AmE

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Sanırım bir ülkede 250cc olarak üretiliyormuş. Bizede o şekilde gelirse almayı düşünürüm.

Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bir ülkede 250cc olarak üretiliyormuş. Bizede o şekilde gelirse almayı düşünürüm.
    225 cc zaten , 25cc mi büyütecekler motoru :D

Meksikada 250cc diye satılıyor ama 250 cc değil yine 225.9 cc yanlış bilmiyorsam.

grejuva6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu motor için düzgün bir açıklama yapsalar diye bekliyorum ama bekledikçe diğer motorların fiyatı artıyor

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    225 cc zaten , 25cc mi büyütecekler motoru :D
    Oyle deme 25cc onemli :D
    buteo bunu beğendi.

Alıntı grejuva6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motor için düzgün bir açıklama yapsalar diye bekliyorum ama bekledikçe diğer motorların fiyatı artıyor
    instagramda satıcı olduğunu düşündüğüm biri mayıs ayında satışta olacağını yazmış fiyat da 100-120 bin lira arası olacakmış tabii mayısa kadar dolar falan yükselir fiyat da artabilir diye düşünüyorum.

6-7 Bayiye mesaj attım bugün hepsinden gelen dönüş daha net bir bilgi yok artı tam ne olacak onlarda bilmiyor kimisi 2025 dahi dedi geliş tarihi olarak bu motora alternatif bildiğiniz bir motor var mı acaba?

https://www.yukimotor.com.tr/product...r250-benzinli/ Yine fuarda gözüme kestirdiğim tip olarak hoş bir motordu. 133.000tl nakit fiyatı şu an. Bunun dışında brixtonun modelleri de düşünülebilir bence bu fiyat bandında.

Bu modelde fena değil ve kafamı kurcaladı NK 250 ile aynı fiyat ama hangisi daha iyidir bilemedim Quick shifter var diyor bu fiyata doğruysa çok iyi.

Motorun 3 versiyonu varmış, tek kanal abs, çift kanal abs ve çift abs+bluetooth ekranlı. Umarım en dolusunu getirirler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)