Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alamıyoruz Bari Ekipmanı Dizelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Superlight 200
    Merhabalar

Motorumu değiştirmek için sattıktan sonra yeni motor alana kadar başka borçlar çıktığı için yeni motor işi yakın bir zamana kadar kaldı.

Yeni motor alana kadar eksiğim olan Motorsiklet ayakkabısı ve Motorsiklet Pantolonu almayı düşünüyorum ek olarak ise ikinci bir kask da almayı düşünüyorum.

Kask için AGV marka Fullface bir şey alacağım. Pantolon ve ayakkabı için marka model veya nelere dikkat etmem gerekiyor.

Bunları da deneyerek almak istediğim için İstanbulda veya Bursada önerebileceğiniz neresi var diye sormak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Bursa'da Motohawk mağazasını öneririm, gayet ilgili ve güzel karşıladılar.
    SonyaDor113 bunu beğendi.

Metehan48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Rocket 3 GT 221 Edition
    Alıntı SonyaDor113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Motorumu değiştirmek için sattıktan sonra yeni motor alana kadar başka borçlar çıktığı için yeni motor işi yakın bir zamana kadar kaldı.

Yeni motor alana kadar eksiğim olan Motorsiklet ayakkabısı ve Motorsiklet Pantolonu almayı düşünüyorum ek olarak ise ikinci bir kask da almayı düşünüyorum.

Kask için AGV marka Fullface bir şey alacağım. Pantolon ve ayakkabı için marka model veya nelere dikkat etmem gerekiyor.

Bunları da deneyerek almak istediğim için İstanbulda veya Bursada önerebileceğiniz neresi var diye sormak istiyorum.
    İstanbul'da Feyizoğlu Motor'dan dizmiştim ekipmanlarımı, ilgi alakaları çok iyiydi, iskontoda yapmışlardı.

Onun dışında daha önce gitmedim ama Motomax var Kadıköy'de oraya gidip bakabilirsiniz, kısmetse hafta sonu İstanbul'a gideceğim, bende bir uğrayacağım buraya. Çeşit bol gözüküyor sitesinde.
    SonyaDor113 bunu beğendi.

sedattemiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT249-S
    istanbulda söğütlüçeşme metrobüs durağında iniyorsunuz. Yürüme mesafesinde birçok ekipman dükkanı var. Motomax yaklaşık olarak 5 dakika yürüme mesafesinde. Motorumadan online alışveriş yapmış ve ayakkabımı oradan almıştım oldukça ilgiliydi iki firma da.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    dereyi görmeden paçayı sıvayalım diyorsun
    şimdilik dur, belki o fazladan 15-20 bin liraya da ihtiyacın olur
    hiç biri kritik ekipman değil hem, kaskın zaten varmış

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    eldiven, ayakkabı ve pantolon kimsenin umursamadığı ama kritik bir ekipmandır.
    eğer sahip değilsen, bütçen şu an elveriyorsa al mutlaka.
    şu an bunları 15 20k ya alacaksan, 2 3 ay sonra 30 35k ya alacaksın bunu da unutma.
    tavsiyem kredi kartı ile taksitli al, motoru alıncaya kadar taksitlerini bitirmiş olursun.

mağaza öneriside; yukardaki arkadaşlara katılıyorum, bende ekipmanlarımı feyizoğlu dan almıştım.
    kadıköyde motomax ve o bölgede çok fazla mağaza var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler