Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kuralkan firmasının yeni getireceği motosiklet.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Kuralkan bu gün bir paylaşım yaparak ilk siz haberdar olun diye bir örtülü motosiklet resmi ve link duyurusu yaptı ve perşembe sabah saat 09:00 görsel resmi ni de paylaşacak bakalım örtünün altından ne çıkacak.
    dundanbiri bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

takipteyim.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kemal heyecanla bekliyorum.
    bursevi

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    bajaj ns200 yenilenecekti odur göstergesi filan çart çurt değiştirmişlerdi tipide az buz değişecekti

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal heyecanla bekliyorum.
    Fazla heyecanlanma bence.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    show cok da arkasında durmak yok

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    kuralkan ciddiye alınacak bir firma değil. sakın beklentiye girmeyin. saçma sapan birşey çıkar örtünün altından.
    espresso bunu beğendi.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Eğer bajaj ayağında gelecekse n250 f250 olabilir yada modelleri biraz renklendirelim diye belki yeni kasa avenger getirebilirler pek sanmıyorum bu sonuncuyu ama bajaj da ekstra başka bir sürpriz olmaz çünkü model yok..

Bana göre F250 olucak sanki çünkü getirirlerse arada büyük bir segment boşluğunun ekmeğini yerler crf den oluşan bir boşluk var ve orası tam verimli dolmadı xpulse falan geldide performansı ile bir crf yerini dolduramadı bu f250 onu çok güzel doldurur ..

Benim gönlümden biraz artık modellere renk gelsin diye Cruiser olsun isterdim ama onun çok satışı olmaz .. birde bajajın cruiserları naked Cruiser arası bir duruşu var tam Cruiser havası da yok ama tasarımları hoş görseli güzel avengerların ..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj dışında bir marka olmaz. Çok güzel ekmeğini yedikleri markayı küstürmek istemezler.Gerçekten yeni bir şey getireceklerse Türkiye'nin ekonomik şartlarına uygun bir model düşünmeleri gerekir. NS 200'ün yarı fiyatından daha ucuz bir model mesela; Bajaj Platina 110 ES. Yakıt cimriliğinde şampiyon olduğunu söylüyorlar.

Bir de piyasada fazla alternatifi bulunmayan Avenger 220 modeli olabilir. Resimlerdeki modeller son modeller olmayabilir. Bulabildiğim resmi koydum. Son modeli de üç aşağı beş yukarı aynıdır herhalde.

Motosikleti
    Artık Yok...
    F250 de güzel ekmek yedirir çünkü crf 250 gelmiyor o alanda o kesimde büyük bir boşluk var daha doğrusu motor yok xpulse tam anlamıyla dolduramadı o boşluğu birde d400 touring se olduğu gibi f250 ekstra aksesuarlı crf250 rally gibi bir modelini getirirlerse bence satar çünkü o kesimin alıcısının çok maddi parayla ilgi sorunları olmuyor ... bajaj bu arada bir üst kesim alcısınada göz kırpar bu modelle ..

Gönlüm avengar gelsin ister ama hiç sanmam o modeli çünkü daha önce bir denemesini yaptılar çok tutmadı getirmeyi bıraktılar çünkü baktın mı ne bizim anladığımız şekilde tam olarak bir cruiser ne naked insanlar kafasında tam oturtamadı o modeli yoksa bence görseli tasarımı bana göre güzeldi ..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj dışında bir marka olmaz. Çok güzel ekmeğini yedikleri markayı küstürmek istemezler.Gerçekten yeni bir şey getireceklerse Türkiye'nin ekonomik şartlarına uygun bir model düşünmeleri gerekir. NS 200'ün yarı fiyatından daha ucuz bir model mesela; Bajaj Platina 110 ES. Yakıt cimriliğinde şampiyon olduğunu söylüyorlar.

http://ic.maxabout.us//misc/infograp....jpg/thumb/650

Bir de piyasada fazla alternatifi bulunmayan Avenger 220 modeli olabilir. Resimlerdeki modeller son modeller olmayabilir. Bulabildiğim resmi koydum. Son modeli de üç aşağı beş yukarı aynıdır herhalde.

https://ic.maxabout.us//misc/infogra...jpg/thumb/1100

cruiserlar gelse en azından piyasada biraz alternatif olur. ancak 220 cc'den neden böyle düşük performans aldıgını çözemedim. en azından tork u iyi olsaaymıs.

ne yalan söyleyeyim ürün tipinden ns200'den cok daha düşük kalite gibi geldi
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiserlar gelse en azından piyasada biraz alternatif olur. ancak 220 cc'den neden böyle düşük performans aldıgını çözemedim. en azından tork u iyi olsaaymıs.

ne yalan söyleyeyim ürün tipinden ns200'den cok daha düşük kalite gibi geldi
    Binmiş, kullanmış değilim. Fakat, NS200'den çok daha sorunsuz olacağını düşünüyorum. Daha basit yapıda çünkü. 18 beygir çok düşük bir güç değil. Şehirler arası bile idare eder. Fiyat olarak da NS200'den pahalı değil.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her ne getirirse getirsinler, yüzlerce hatta binlerce motorcuyu motoru sattıktan sonra Allah'a emanet edip, çıkacak ilk problemde kullanıcıyı mağdur edeceklerine eminim.
    AzÇok ve espresso bunu beğendiler.

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne getirirse getirsinler, yüzlerce hatta binlerce motorcuyu motoru sattıktan sonra Allah'a emanet edip, çıkacak ilk problemde kullanıcıyı mağdur edeceklerine eminim.
    Çareler tükenmez. Bir youtuber aracılığıyla gezi düzenleyip kullanıcılara yemek ısmarlarlar. Çok sorun olursa "öpeyim de geçsin" derler
    espresso, ryangt ve bursalıali bunu beğendiler.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çareler tükenmez. Bir youtuber aracılığıyla gezi düzenleyip kullanıcılara yemek ısmarlarlar. Çok sorun olursa "öpeyim de geçsin" derler

mosiksel selçük beye 3bin verseler, ''bmw'den daha iyi bir motor '' diyebilir.
    espresso, DickName, izzmarit ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Artık perşembe sabahı olmaz. Nasıl geçecek bu iki gün of offf. Gel perşembe geeeeeel.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bunu daha öncede yazdım bu forumda bence artık Türkiye’de bir mani engel sorun aksilik olmazda hint li markaların yükselişini izliycez bajaj tvs hero bunun dışında mahindra belki motorsikletlerini getirir arazi araçları zaten vardı Türkiye de ..
    Bir yandan jawa sı royal einfieldı ..

Bugün 150-160 bin tl ye japonda motor alıyorsun oda bulabilirsen Hintli sana 120 bine 400cc lik hemde tam aksesuarlı motor satıyor Japon aksesuarlı sattımı onun üstüne de ayrı fiyat ekliyor ..

Motosikleti
    falcon flash 100

http://ic.maxabout.us//misc/infograp....jpg/thumb/650

https://ic.maxabout.us//misc/infogra...jpg/thumb/1100
    Platina 110 es nedir öyle 102 cc sırf 3 cc için mtv mi ödenir? Gerçi onu da kitabına uydururlar.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Platina 110 es nedir öyle 102 cc sırf 3 cc için mtv mi ödenir? Gerçi onu da kitabına uydururlar.
    1 litre yakıt ile 96 km. yol yaptığı yazılmış. O mesafede 1,5 litre de yaksa MTV'si konu olmaz.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Pulsar 250 çıkacaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)