Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motor mu Bilgisayar mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X
    Yol bilgisayari olan bir motosiklet alın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bilgisayar al güzel bide motor oyunu indirirsin bakarsın keyfine

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Ben de bu ikilem arasındayım. Motoru satarsam böyle bir motoru ucuza bulamam sezon açıldığında ama satmazsamda kışın nasıl saklayacağım motorumu ? Kışın dışarı çıkmayıda sevmiyorum evde boş boş ne yapacağım bilemiyorum.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı istanbuls34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu ikilem arasındayım. Motoru satarsam böyle bir motoru ucuza bulamam sezon açıldığında ama satmazsamda kışın nasıl saklayacağım motorumu ? Kışın dışarı çıkmayıda sevmiyorum evde boş boş ne yapacağım bilemiyorum.

Bu derdinize deva olabilir
    ...

ahmetsafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı kararı yıllar önce vemek zorunda kaldım ve motosikleti seçtim yıllar geçti ve bilgisayar manyağı arkadaşlarım sanal alemde sanal arkadaşlarıyla takılırken ben motosiklet ile edindiğim gerçek arkadaşlarla takılıyordum ve bugün birkez daha iyiki diyorum sende keşke dememek için iyi düşün.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be giriş katta evim olsa neler sokmazdım evin içine.

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    Bilgisayar bilgi edinmek , ders çalışmak vs gibi geleceğini inşaa etme adına kullanılacaksa bilgisayar al diyeceğim de oyun vs için kullanacağını belirtmişsin bilgisayar seni asosyal yapacak eve bağlayacak ancak motor alırsan belki de bambaşka bir çevren olacak yaşayacağın yeni anıların ve maceraların olacak kışın ağır geçmediği hava şartlarında okuldan ve evden biraz uzaklaşarak kafanı dağıtmaya düşünmeye ve günün hatta haftanın stresini atmaya olanak sağlayacak ( Tatlı tatlı sürdüğün sürece ) Tüm bunları yeniden gözden geçirerek buna göre karar vermelisin .

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Arkadaşlar yalnız pc siparişini iptal edersem 7.000 TL ye sıfır Cr1 alabiliyorum sadece. Sizce. Cr1 almak için vazgeçmeli miyim bir de o yönden düşünün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı istanbuls34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de iki yıldır üniversitede dışarı çıköayo sevmeyip evde sürekli oyun oynadığım için motor almaktan vazgeçtim diyebilirim. Tabi hala yorumları takip ediyorum fikrim değişebilir belki ama dediğim gibi genelde vaktim evde geçiyor dışarıya çıkmayı sevmiyorum çünkü üniversitede dışarıda yapılacak tek şey kafeye gitmek.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)