Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motor mu Bilgisayar mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ben de senin gibi Iphone mu alsam motor mu diye düşünürken kendimi motosiklet camiasının içinde buldum ve çok da mutluyum (hala telefon alamadım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

15 Yıldır bilgisayar kullanan biri olarak Motosiklet.

Kardeşim Motor sevdan var ise kesinlikle motosiklet almalısın hayat dışarıda al motosikletini gez yeni yerler gör kafeye git arkadaşlarınla takıl napıcan pc yi ben yıllarca oyun oynadım bi yararını göremedim ama allahtan fazla bağımlı değildimde oyun oynadığımın fazlasını dışarıda arkadaşlarımla geçiriyodum hem oyunda neymiş insanı köreltiyo al bi Motosiklet keyfine bak Hayat dışarıda sen motor al bi ara zaten pc de alırsın yokmu telefonunda internet ordan idare et

Trailblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Bu ikileme bende düşmüştüm, sonra düşündüm bilgisayar alsam motor videoları izlemeye devam edecektim ki böyle yapmak yerine aldım bi motosiklet keyfime baktım.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    İs hayatım bilgisayar üzerine , ilk motosikletimi 37 yasımda aldım.
    Hep diyorum keske öğrenci iken motorum olsaydı.Giderken aldığın kokular bile farklı orman,ölmüs ve ezilmis hayvan lesi kokusu , otobana çıkınca birden gelen soğukluk hissi.Anlayamazlar :D
    İstanbul'da yaz kıs motor kullanıyorum ama Denizli'de kıs nasıldır onu da göz önünde tut.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Motosiklet almalısın hem arınırsın oyunlardan, boş saçmalıklardan, rüzgarı hissedince zaten doğru karar verdim dersin.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Boşver pc yi ben 99 yılından beri haşır neşirim kafa ve göz sağlığını bozmaktan başka ise yaramaz. Al motor gez stres at kafan rahat olsun.

Orta halli bilgisayar + motosiklet benim seçimim. Süper bir oyun bilgisayarı alıp üniversite yıllarını sabah akşam evde oyun oynayarak geçirmek istemezdim şahsen.

yalnız motor için bütçeyi iyi hesapla sadece motorun fiyatı olarak düşünme. ekipman parası, sigorta, yakıt, bakım gibi giderleride hesabana katıp ona göre motor al ki zevkle binesin.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerliğimi Denizli'de yapmıştım. Acemilik Bozkurt'ta, ustalık Çivril'de. O kadar bunalmışım ki 12 sene oldu Denizli'ye bir daha adımımı atmadım. Bilgisayar da alabilirsin çamaşır makinesi de ama hayat dışarıda güzel. Yerinde olsam tercihimi motor almaktan yana kullanırdım. O mu bu mu, hangi modeli alsam diye araştırmaya girdiğinde işin içinden çıkamazsın.
    Haha, ben de oyumu çamaşır makinesinden yana kullanıyorum.

Motosiklet de neymiş şeytan icadı (!)

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ben zamanında canavar gibi bilgisayar toplamıştım. hala canavar gibi.
    ama şuan benim isteklerimi karşılayamıyor. çünkü 3d modelleme ve animasyon çalışıyorum.
    satsam satamıyorum. üzerine güncelleme de yapmak istemiyorum. çünkü işistasyonu lazım bana.
    şuanki bilgisayarımın değeri 10bin tl nin üzerinde ama satmak istersem bu çok düşüyor.
    iki ucu temiz olmayan deynek yani.
    eskiden bilgisayarları satmak ta kolaydı artık değil
    o yüzden enine boyuna düşün alacağın bilgisayar için
    sonra elden çıkarmak zor oluyor.
    pişman olmayacağın bi bilgisayar düşün.

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    İkilemde kalmak için çok uygunsuz bir ikili olmuş, bence motor al akıllı telefonun vardır zaten birçok işi ondan yapabilirsin..

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Sosyal olmak istersen motor, asosyal olmak istersen pc al nokta

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Madem ki motosikletçilere kıyaslama yapmalarını istiyorsun bu soruyu bir de bilgisayar teknoloji forumunda açmalısın!. Doğru kıyaslamayı böyle yapabilirsin...

Bence motosiklet.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha, ben de oyumu çamaşır makinesinden yana kullanıyorum.

Motosiklet de neymiş şeytan icadı (!)
    Benim evdeki çamaşır makinesi azıcık eskidi, motosikletim de tek silindir. 2'sinin de üzerine oturan titreşimden dolayı aynı hissiyata sahip oluyor.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Arkadaşlar yarıyıl tatilinde yine motor param çıkmış oluyor. Yani yarıyılda motor alabilirim hem bahar dönemine giriyoruz. Açıkçası bu yüzden bilgisayar kafama yatıyor.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarıyıl tatilinde yine motor param çıkmış oluyor. Yani yarıyılda motor alabilirim hem bahar dönemine giriyoruz. Açıkçası bu yüzden bilgisayar kafama yatıyor.
    Keyif senin. Ama unutma, motosiklet değer kazanır, bilgisayar her zaman kaybeder.

Kendi gelişimin ve kullanacağın programlar için, iş için lazımsa bilgisayar derim. Ama oyun için diyorsan kafanı kumdan çıkartıp (ağır geldiyse kusura bakma ama en uygun tabir bu) motosikleti seçmen daha mantıklı. Tabi bana sorarsan ikisini de boşver Altın' a yatır derim de... neyse sen beni boşver
    ...

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Oyun oynamak için PCmi , güldürme beni

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullanabileceğin bilgisayarın yok ise bilgisayar al tabi ki.

öğrencisin; öğrenci oldugunda film izlemek dizi izlemek ve netten okey oynamak temel öğrenci işlevlerindendir.
    stubborn bunu beğendi.

Al bir tane WR125R, yaz kış gez dolaş. Aldığın bilgisayar aldığın günden itibaren değer kaybeder. Motosiklete iyi bakarsan her zaman aldığın paranın üstünde satarsın. Ekran başından kurtul, motor alamıyorsan bisiklet al.

Motosikleti
    R25
    7 binlik PC nin o fiyata düştüğüne bakma sen içindeki parçaların fiyatına bak internetten 4500 ün altında olduğunu görürsün. Toplama yap veya toplanmış al

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)