Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Dünkü yaptığım kazanın kamera kayıtlarına ulaştım arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede adalet yerini bulur.

Sürüm sürüm sürünsün şerefsiz götelek. Bunların anasını babasını anlayamıyorum. Nasıl bi ortamda yetiştiriyolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Geçmiş olsun diğer platformlara da düştü, oralara da yorum yazıp üstte tutalım bulunsun şu potansiyel katil. Siz de peşini bırakmayın ne olur.

Motosikleti
    R25
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun diğer platformlara da düştü, oralara da yorum yazıp üstte tutalım bulunsun şu potansiyel katil. Siz de peşini bırakmayın ne olur.
    Herkese teşekkür ederim, allah razı olsun, motorlu motorsuz tüm kardeşlerime teşekkür ederim desteğiniz için. Sizler gibi dostların olması gurur verici ❤

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Onun bunun çocuğu nasıl kaçıyor birde. Allah bin belasını versin diyor böyle .... çocukları için. Hakkını sonuna kadar ara çok güzel tazminat alırsın.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Geçmis olsun , illaki plaka vb alan birisi olmalı.
    İyice yayalım görüntüleri.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Nasıl kansız bir şerefsiz evladı bu ya! Geçmiş olsun.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memleket kötü insanlarla dolu.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    kardeşim senden tek ricam olayın sonucunu yaz ve bizi mutlu sonla neşelendir ki dünyada halen adalet olduğunu düşünelim.. tekrar geçmiş olsun
    Shrieker bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Çok geçmiş olsun. Haber kanallarının whatsapp hatları var direk gönderin.
    jacob34 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Şimdi kamera görüntüleri ve hastane raporları ile karakola gittim, komiserim ceza alacakmı diye bir kaç defa sordum, yok diyor içeri girmez para cezası alır dedi. Sokayım böyle adalete. Bulmak için elimizden geleni yapacaz dedi plaka görünmüyor dedi, bulamazsakta paranı alırsın dedi. Bir numara verdi bunu ara dedi yardımcı olacak sana dedi.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Böyle bir hayvanlık yaparak kazaya sebebiyet verip, sonrada hiç bşey olmamış gibi kaçıp giden adama ne denir bilemiyorum. Allah belasını versin

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Geçmiş olsun, sanırım canınıza zarar gelmemesi tek teselli.

Yoksa bu sistemle suçluyu cezalandırmak imkansız görünüyor.

Şunu yapan şeref yoksununa para cezası verip topluma salmak akıl alır gibi değil.

Her şeyi geçtim, en büyük cezayı kaçıp gittiği için almalı.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Kardeşim çok çok geçmiş olsun. Defalarca izleyip defalarca küfür ettim. Bu adamın kaçması aile bağlarının ne kadar tutumlu ve soyunun nereden geldiğini gösteriyor.
    Sen şimdi nasılsın ?
    Kendi acın ile mi uğraşacaksın, kaçıp gitmesi ile mi motorla mı ? Lanet bir durum.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi kamera görüntüleri ve hastane raporları ile karakola gittim, komiserim ceza alacakmı diye bir kaç defa sordum, yok diyor içeri girmez para cezası alır dedi. Sokayım böyle adalete. Bulmak için elimizden geleni yapacaz dedi plaka görünmüyor dedi, bulamazsakta paranı alırsın dedi. Bir numara verdi bunu ara dedi yardımcı olacak sana dedi.
    Bir avukat ile görüşün derim maddi manevi dava açın, polisin keseceği ceza sizi kesmez zaten.
    İş göremez iseniz raporunu alın çalışamadığınız zamanları belgeleyin.
    Oluşan zararı belgeleyin(fiziksel/maddi/manevi).
    Psikolojik sıkıntı bunalıma girebilirsiniz iş üzerinde kaza geçirdiğiniz için.
    Bunların hepsini toplayıp yakalar iseniz şahısı davada öttürürsünüz.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba kee100
    Cok gecmis olsun acil sifalar dilerim, surucu orta seritten gelmemis ki resmen baska sehirden gelip dalmis bulundugunuz seride.. insallah cezasini bulur

Motosikleti
    R25
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok çok geçmiş olsun. Defalarca izleyip defalarca küfür ettim. Bu adamın kaçması aile bağlarının ne kadar tutumlu ve soyunun nereden geldiğini gösteriyor.
    Sen şimdi nasılsın ?
    Kendi acın ile mi uğraşacaksın, kaçıp gitmesi ile mi motorla mı ? Lanet bir durum.
    Sağolasın başkan, daha iki gün önce yuki makarası yapıyorduk başıma gelene bak. Kime ne ettimde başıma geldi diye düşünüp duruyorum, ekmeğimin peşindeydim, geldi bir onun bunun çocuğu hayatımızı karartacaktı işte. Polis ceza almaz diyor parayla yırtar diyor, ne gerekiyorsa yapacam ceza alması için. Onun bunun çocuğu gelir bize vurur ceza almaz ben gidip onu dövsem aynı gün içeri alırlar. Böyle bir adalet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, sanırım canınıza zarar gelmemesi tek teselli.

Yoksa bu sistemle suçluyu cezalandırmak imkansız görünüyor.

Şunu yapan şeref yoksununa para cezası verip topluma salmak akıl alır gibi değil.

Her şeyi geçtim, en büyük cezayı kaçıp gittiği için almalı.
    Daha öncede çok olay yaşadım, birisi tabanca çekti ateş etti arkasına pompalı çıkardı. Biri ayağımın üzerinden geçti. Başka biri motorla devirdi bizi kaçtı. Hepsinden şikayet ci oldum, mahkeme birisini içeri atmadı.

İçeri atmak okadar kolay değil. Adı üstünde kaza. Söylenecek yalan mı yok. Lastiğim patladı araç sağa çekti der yırtar. Önemli olan arkadaşın zararının karşılanması. Punto sürücüsünün Mahkemelerde sürünmesi bile onun yüreğini ağzına getirecek. Motorcu arkadaş ne isterse verecek yeterki şikayetini geri çeksin diye. Önemli olan aracın ve araç sahibinin bulunması.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntüyü nasıl buldun?

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın başkan, daha iki gün önce yuki makarası yapıyorduk başıma gelene bak. Kime ne ettimde başıma geldi diye düşünüp duruyorum, ekmeğimin peşindeydim, geldi bir onun bunun çocuğu hayatımızı karartacaktı işte. Polis ceza almaz diyor parayla yırtar diyor, ne gerekiyorsa yapacam ceza alması için. Onun bunun çocuğu gelir bize vurur ceza almaz ben gidip onu dövsem aynı gün içeri alırlar. Böyle bir adalet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Daha öncede çok olay yaşadım, birisi tabanca çekti ateş etti arkasına pompalı çıkardı. Biri ayağımın üzerinden geçti. Başka biri motorla devirdi bizi kaçtı. Hepsinden şikayet ci oldum, mahkeme birisini içeri atmadı.
    Aynen makara yapıyorduk gerçekten çok şaşırdım. Gelişmelerden haberdar et bizi mutlaka.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Çok geçmiş olsun, kesinlikle peşini bırakmayın

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)