Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3500 Tl lik Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bajaj Boxer al. Bütçe sıkıntı zaten, bakımdan, parçadan canın yanmaz en azından.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı Burak- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba ekipman dışında 3500 tl bütçem var güzel iyi bir motor önerirseniz sevinirim scooter ve dızcı tarzı olmasın lütfen. Bütçe konusunda da 3500 tl yi geçmezsse sevinirim tvs apache rtr 150 düşünüyorum ama bütçemin biraz üzerinde seyrediyor fiyatları. Tavsiyeleriniz için şimdiden Teşekkürler .
    Ya sormayayim, bırak dedim kendi kendime ama dayanamadım. 'Dızcı tarz' ne demek? Arama motorundan arattigimda hırsız yazıyor.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Gerekirse bütçeyi biraz zorlayıp Honda CB125ACE veya CB125E almanı öneririm. Pazarlıkla istediğin rakkama düşürebilirsin.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sormayayim, bırak dedim kendi kendime ama dayanamadım. 'Dızcı tarz' ne demek? Arama motorundan arattigimda hırsız yazıyor.
    CG tipi motorlardan bahsediyor arkadaş Daha doğrusu ben öyle anladım.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    crypton vereyim 😀

Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Boxer al. Bütçe sıkıntı zaten, bakımdan, parçadan canın yanmaz en azından.
    Teşekkür ederim listeme ekledim araştırıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kübanın felan varya görüntüsünü sevmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerekirse bütçeyi biraz zorlayıp Honda CB125ACE veya CB125E almanı öneririm. Pazarlıkla istediğin rakkama düşürebilirsin.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim zorlıyıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crypton vereyim ��
    Teşekkürler ama aklımda ki model o değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkladığınız için teşekkür ederim

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Honda CB125 Ace olabilir, ben 3600 liraya CB125E modelini aldım. 50bin küsür kmdeydi, 14 Mayıstan bu yana 6bin km yaptım, çok memnunum. Çinli olarak Mondial'in Drift gibi bilinen modelleri ve Kuba. Kuba bana göre hepsi birbirinin aynısı olan Çin markaları arasında en iyi işçilik ve malzeme kalitesine sahip.

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CB125 Ace olabilir, ben 3600 liraya CB125E modelini aldım. 50bin küsür kmdeydi, 14 Mayıstan bu yana 6bin km yaptım, çok memnunum. Çinli olarak Mondial'in Drift gibi bilinen modelleri ve Kuba. Kuba bana göre hepsi birbirinin aynısı olan Çin markaları arasında en iyi işçilik ve malzeme kalitesine sahip.
    Evet hocam cb125e güzel bütçemede pazarlikla uydururum diye düşünüyorum
    Motor hakkında hoşlanmadığınız ve hoşlandığınız şeyleri söyleyebilir misiniz

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    bütçenin üstüne 1000tl daha koy ben sana benim motoru verim hacım

Alıntı Halilyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçenin üstüne 1000tl daha koy ben sana benim motoru verim hacım
    Sadece kendim için calışsam bütçem de sıkıntı olmazdı ama aileme de yardım ettiğim için bütçemi arttırmak benim için zor malesef

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj Boxer tavsiyesi verilmiş, ben daha ileri taşıyayım tavsiyeyi.
    Boxer alıp durumu düzelttikçe aşağıdakine evirebilirsin motoru

https://www.motosiklet.net/forum/mt-..*****ambler.html

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Mondial 150mh drift önerebilirim. Ben de 1 ay önce 3300km de 2018 model 3.500tl ye aldım memnunum. Tek sıkıntısı garantinin sadece motora verilmesi.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Evet hocam cb125e güzel bütçemede pazarlikla uydururum diye düşünüyorum
    Motor hakkında hoşlanmadığınız ve hoşlandığınız şeyleri söyleyebilir misiniz
    Ben motoru kurcalayan biriyim, birazdan karbüratörü sökeceğim depoyu falan söktüm soğumasını bekliyorum, tereddüt etmiyorum yalama olacak sıyıracak diye. Mekanik aksamı kaliteli diye düşünüyorum. Şase bazı kaynak yerlerinden yüzeysel pas yapmış, aldığım sahibi yaz kış demeden kullanmış, tuzlu su jant boyası dahil aşındırma yapmış. Bende tek tek boyuyorum vakit buldukça. Gittiğim en uzun yol 420km Bartın tek seferde. 3 kere kontak kapattım, tuvalet ve yiyecek molaları onlar da. Şişme hissetmedim hiç. Bolu dağını 3. vites 60la yol düzleşince 4. vitesle tırmandım. Öne uzun yola gidip geldiğim için 16 dişli taktım. Orijinali 14 eski sahibi 15 takmıştı. İlk gidişimde sabit 90-100 ile gitmiştim 68 lira yaktı(benzin 6,86). Bu gelişimde yokuşlarda 120-130 düzlükte 100-110 geldim 75 lira yaktı. Yakıtından çok memnunum hatta hızlı gidecekse biraz daha fazla yakması kabulumdür :D. Honda D&B'den hava filtresini 42 ya da 48 liraya almıştım. Titreşimden hiç rahatsız olmadım, belki de eski motorum çok titrediği için olabilir. Ama MT-07, CBR125R gibi motorları da trafikte kullandım, alışkanlığım var yine de rahatsız değilim. Ben tavsiye ederim. Yüksek devirde çekişi Bajaj Discover 125ST kadar yok ama alt devirlerde eminim daha çok tork var. Yol tutuşundan çok memnunum, arkadaşlarımın hepsi düzlükte beni geçiyor ama virajlarda tek tek tokatlıyorum :D Ağırlığı diğer 125lik commuterlara göre fazla sanırım 130 kilo kuru ağırlığı. Devir saati yok(ulan bi devir saatli motorum olmadı) ama eksikliğini çekmedim, olsa da bi işime yaramazdı sadece görseli güzel olurdu. Vitesler kararlı geçiyor, aydınlatmasından herkes çok memnun ama ben değilim. Far aynam kör olmuş. Apaçiliğe de geliyor :D Benimki 56bine geliyor, 3. yağ değişimini yapacağım daha eksilttiğine şahit olmadım. Rektefiye yapıldı mı bilmiyorum. Daha hiç jikle kullanmadım, yaz kış jikleyle çalışan YBRlerin aksine. Aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu kusura kalma :D

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Boxer tavsiyesi verilmiş, ben daha ileri taşıyayım tavsiyeyi.
    Boxer alıp durumu düzelttikçe aşağıdakine evirebilirsin motoru

https://www.motosiklet.net/forum/mt-..*****ambler.html

http://imagizer.imageshack.us/v2/102...911/4Y8BEh.jpg
    Yaklaşik olarak ne tutar bu hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı istanbuls34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 150mh drift önerebilirim. Ben de 1 ay önce 3300km de 2018 model 3.500tl ye aldım memnunum. Tek sıkıntısı garantinin sadece motora verilmesi.
    Sadece motora verilmesi derken ?
    Açıklayabilir misiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru kurcalayan biriyim, birazdan karbüratörü sökeceğim depoyu falan söktüm soğumasını bekliyorum, tereddüt etmiyorum yalama olacak sıyıracak diye. Mekanik aksamı kaliteli diye düşünüyorum. Şase bazı kaynak yerlerinden yüzeysel pas yapmış, aldığım sahibi yaz kış demeden kullanmış, tuzlu su jant boyası dahil aşındırma yapmış. Bende tek tek boyuyorum vakit buldukça. Gittiğim en uzun yol 420km Bartın tek seferde. 3 kere kontak kapattım, tuvalet ve yiyecek molaları onlar da. Şişme hissetmedim hiç. Bolu dağını 3. vites 60la yol düzleşince 4. vitesle tırmandım. Öne uzun yola gidip geldiğim için 16 dişli taktım. Orijinali 14 eski sahibi 15 takmıştı. İlk gidişimde sabit 90-100 ile gitmiştim 68 lira yaktı(benzin 6,86). Bu gelişimde yokuşlarda 120-130 düzlükte 100-110 geldim 75 lira yaktı. Yakıtından çok memnunum hatta hızlı gidecekse biraz daha fazla yakması kabulumdür :D. Honda D&B'den hava filtresini 42 ya da 48 liraya almıştım. Titreşimden hiç rahatsız olmadım, belki de eski motorum çok titrediği için olabilir. Ama MT-07, CBR125R gibi motorları da trafikte kullandım, alışkanlığım var yine de rahatsız değilim. Ben tavsiye ederim. Yüksek devirde çekişi Bajaj Discover 125ST kadar yok ama alt devirlerde eminim daha çok tork var. Yol tutuşundan çok memnunum, arkadaşlarımın hepsi düzlükte beni geçiyor ama virajlarda tek tek tokatlıyorum :D Ağırlığı diğer 125lik commuterlara göre fazla sanırım 130 kilo kuru ağırlığı. Devir saati yok(ulan bi devir saatli motorum olmadı) ama eksikliğini çekmedim, olsa da bi işime yaramazdı sadece görseli güzel olurdu. Vitesler kararlı geçiyor, aydınlatmasından herkes çok memnun ama ben değilim. Far aynam kör olmuş. Apaçiliğe de geliyor :D Benimki 56bine geliyor, 3. yağ değişimini yapacağım daha eksilttiğine şahit olmadım. Rektefiye yapıldı mı bilmiyorum. Daha hiç jikle kullanmadım, yaz kış jikleyle çalışan YBRlerin aksine. Aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu kusura kalma :D
    Uzun olması daha iyi olmuş hocam teşekkür ederim.Daha çok fikir sahibi olmamı sağladı detaylı bir şekilde araştırdıkdan ve sizin tecrübeleriniz dahilinde karar vermeme etkisi olucak teşekkür ederim tekrardan

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    [/COLOR]

Açıklayabilir misiniz ?[COLOR="Silver"]

Aracın sadece motoruna garanti veriliyor sinyal far vs şeyler garanti dışıymış benim sinyaller su aldı 2 tanesi arza yaptı.

Arkadaş 3.500 motosiklet yok en az 5.500 6.000 bulursun

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş 3.500 motosiklet yok en az 5.500 6.000 bulursun
    nasıl yok, benim motorun 2. eli 3.5 k ?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşik olarak ne tutar bu hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Açıklayabilir misiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Uzun olması daha iyi olmuş hocam teşekkür ederim.Daha çok fikir sahibi olmamı sağladı detaylı bir şekilde araştırdıkdan ve sizin tecrübeleriniz dahilinde karar vermeme etkisi olucak teşekkür ederim tekrardan

Hocam şu an ki fiyatları bilemiyorum, o zaman ben sadece lastiklere para vermiştim meblağ olarak en fazla.
    Boyayı kendiniz yapar, sadece lastiklere ve koltuk kaplamaya para verirseniz sanırım bin lira civarı tutar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler