Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siz olsanız ne yapardınız ?? (EKLEME) 2

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    silindi
    silindi
    silindi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neron57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana ıkı sorum olacak kaca protezımı yoksa meteryalmı eger bunlar takıldı ıse vucundun yasabaglı olarak buyumesınden dolayı bu meteryallerı vucut dısarı atar yada verınden cıkar takı epıfız bezlerı kapanakadar eger gelısım durdugunda bu operasyon bırkez daha uygulanır ve ıyı bır sonuc alınır son operasyondan sonra yaklasık 6 ay sonra duzelır ufak bır dusmede de bırsey olmaz bende de kalcada kulcer var ama bır problem yasamadım bol bolda duserım kendıne ıyı bak

ER-5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    Selam.. Ben olsaydım (kaza yaptım geçenlerde ) bir daha bindirmezdim kimseyi diyeceğim am aolmaycak heralde sonuçt ayine binicek biri arkama.. o yusden biras zaman tanı bence olanlara.. akışına bırak daha sonra nişanlın istiyorsa kendi binmek bindirirsin.. yok eğer binmem diyosa bi daha binmez.. bence en mantıklısı bu...

Saygılar..
    \"Özgürlüğün İki Tekerleği Vardır.\"

Kawasaki ER-5 --> Yamaha R6. ::148::

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    silindi
    silindi
    silindi

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    bence motora seninle beraber binmesinde bi sakınca olmaz çünkü sen ona deger verdigin için motoru dikkatli kullanıyosun bu sayede kendinede iyilik yapmış oluyosun zaten bir şeyin olacagı varsa olur ama tedbiri alman lazım olacagı var diye boş vermeyeceksin tedbiri alıp dikkatli sürüp taktirini yaratıcıya bırakacaksın
    murat_by

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    hocam tedbirini al dikkatli sür ...çok mecbur kalmadıkça bindirme arada sırada bindir ufak geziler yapın derim..allah korusun bişey olursa bu sefer vicdan azabı çekersin..sen ne kadar dikkatli kullansanda memlekette öküz çok..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    HAKLISIN..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Herşeyin başı saglık
    Allah korusun başınıza birsey gelirse kesinlikle ileride pişman olacaginizi dusunuyorum. Tabii karar size kalmış.
    Çok geçmiş olsun

motora bindigimiz her gun kelleyi koltugumuzun altina aliyoruz.. hata bizde olmasa bile kazaya karisiyoruz...... bence motora bineceginiz zamani ve rotayi biraz daha dikatli secersen riski azaltmis olursun ve motor gezileriz eglenceli gecer.... ama karar senin....

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Teşekkürler herkese...

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bindirme abi naapıosun sen yaa... allah korusun en kotu ıhtımaı goz onunde bulundur..

neron57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olay okadar buyukse ben senın yerınde olsam rıske atmazdım bırak sevdıgım kız ıcın hemen motrumu satardım bırgun bınmek ıstemesın ıyı bır kulanıcıyım ama trafıkte okadar acemı dıkkatsız surucu varkı senın elınde bırsey yok
    örnek: ıkıncı kopru gıselerınden sonra parayı odedım trafıkten en az 15 serıt 4 serıte dusuyordu bende yol almaya basladım arkadasın tekı onu tıkanınca aynadan bakıyor kımse yokdıye dıreksonu kırması ıle yandan bana carptı allahtan bırsey olamdı ama dah yuksek suratlerde bacagımı kopartırıdı ıyı dusun

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    İnandığım birşey vardır : Bedelini ödeyebildiğin sürece herşeyi yapabilirsin!
    Ne demek istediğimi anlamışsındır umarım.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    silindi
    silindi
    silindi

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Çok çok çok büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Misafir
    Herşey olacağına varır, su yolunda akar...Gerekli önlemlerini al sen .Birşey olacağı varsa bile yatağında da olur hanımkızımızın.Yapmadığı şeyler aklının bir köşesinde kendisini kemirmesindense .Başardım demesi .Hayata daha sıkı bağlanmasına yol açabilir.Önüne daha yeni fırsatları çıkarır belki kimbilir...sen yine de önlemlerini al ama çokta sınırları zorlama....Geçmiş olsun tekrar...

(Ama yinede bahsi geçen sağlık kuruluşunun ismini burada zikretmen doğru olmayabilir kanısındayım.Tabi ateş düştüğü yeri yakar fakat "kurusıkı"olabilme ihtimali de olabilir bu tür yorumların.Üzerine alınma arkadaş...Geçmiş olsun tekrar tekrar...)

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Çok büyük geçmiş olsun.
    İnsanın söyleyecek hiç bir şeyi olmuyor bazen böyle durumlarda.
    Four wheels good , two wheels better...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah acil şifalar versin inşallah iyileşir ve hayalini kurduğun şeyi yaparsınız allah yardımcınız olsun geçmiş olsun

o ameliyatı yapan ve beyin kanamasına sebebiyet veren kusurlu kişilere lanet olsun!malesef türkiyede insan hayatı bu kadar ucuz.arkadaşım öyle bir ani tosladımki bu bilgilendirme yazına inan yazacak birşey bulamıyorum.Allah yardımcınız olsun.çok yazık.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler