Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

10.000 TL Touring Motosiklet ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    JoJoTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat - performans açısından tam parasının motoru. 2015 de sıfır aldım. 4 senedir kullanıyorum . Şu an 19000 km ye yaklaşıyorum . En azından yedek parça
    çok kolay ister Mondial, istersen ali ekspres . Aynı motoru Dünyada 50 ye yakın ülkeye sattı Zongshen. Usa Kanada GB Rusya Yunanistan Güney Amerika ülkelerinin neredeyse tamamı ve Uzak doğu. Ha gerçeği söylemek gerekirse aksesuar ve tamamlayıcı parçalarda Japon kadar kalite yok . Parçaya ulaşmak çocuk oyuncağı. 3 senedir evom ile yaz tatilinde Bursa - İzmir Çeşme (git gel 900 km) seyahati yapıyorum . Çocuklarım İst da. En az 7-8 Bursa- İstanbul
    bir Kütahya bir İzmit Evo yolculuklarım arasında. Yalnız boy 1,70 altında ise sıkıntılı olur. 64 yaşımda bugün 120 kiloluk Bursalıaliyi gayet rahat taşıyor. Daha geniş bilgi istersen profilimde telim var . Günün 24 saati arayabilirsin . Sevgilerle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:27 ----------

Esas doğru cevap MEMNUNum. Şu an bile arayabilirsin.
    Maşallahz anladım abi.

Rx3 bakacağım o halde temiz bi şekilde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks winner 200
    Benimde aklımı çok çeliyor o alet. Mondial’in 200’lül cross’u ile. Tam şehir hayatından bıkan adamlara yönelik. Yılda boş boş benim gibi basmaktan nefret edenler için biçilmiş kaftan gibi.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Mondial Rx3i
    Bajaj Pulsar 200ns
    TVS Apache 180

Kawasaki ER5
    Honda CBF250
    Honda Transalp XL600

ben olsam er5 alırım. elim alet tutuyor. mis gibi toplardım.
    JoJoTr bunu beğendi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Merhaba,

Touring değil ama ben olsam o paraya Cbr250 alırdım.

Yapılan önerilerin içinde Er-5 hariç ivlenmesi, top speedi hepsinden daha iyi.

Rx3 kullanan çok sevdiğim bi kardeşim Antalta'dan Afyon'a gidip geldiğinde çok sıkıldığını belirtmişti.

Şimdi aklınıza büyük ihtimal eşya taşıma olayı takılacak. Rx3 kendinden 3 çantalı geliyo bide depo üstü çanta atsan, topcase'n üstünede bişeyler bağlasan araban gibi yük alacak nerdeyse bu fazla eşyalı geziler için bence mükemmel artçılı bi yolculuk olacaksa topcaseli bi model mutlaka şart. Fakat çok dolu gezmeyecekseniz ve tek kişiyseniz Cbr250'ye bi depo üstü çanta, artçı selesine bi sosis çanta ile dünyayı taşırsınız. Yakıtıda daha iyi.

Ben şahsen Ninja 250r'la 1 haftalık geziye çıkarken hiç zorlanmadan herşeyi dolu dolu yükleyebiliyorum, düzlüklerde sıkılınca gazlıyorum. Sabit 120 ile giderken Rx3 evo limitine yakın oluyo ve extra bi gaz açma şansınız olmuyo fakat cbr,ninja gibi modeller 170e kadar seri hızlanabiliyo ve 120-130 bandında giderken gaza tepki verebiliyolar.
    JoJoTr bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Touring değiller ama temizlerini bulabilirsen o niyetle de kullanabilirsin:

-Aprilia Pegaso
    -Derbi Mulhacen 659
    -Kawasaki KLE 500
    -Moto Guzzi Breva 750
    -Suzuki Freewind XF650
    -Honda XL 600 Transalp
    -Yamaha TDM 850
    JoJoTr bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Batuhan rx3i den 120 - 130 km den fazlasını beklersen bulamazsın. 100 - 125 süratler arasında seni Türkiye'nin her yerine götürür. Bana artı 130 lazım
    diyorsan Birkan' ın dediği bir makinaya bak.

Motosikleti
    Malesef yok
    Hyosung GT250 naked nasıldır bilgisi olan var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Touring değiller ama temizlerini bulabilirsen o niyetle de kullanabilirsin:

-Aprilia Pegaso
    -Derbi Mulhacen 659
    -Kawasaki KLE 500
    -Moto Guzzi Breva 750
    -Suzuki Freewind XF650
    -Honda XL 600 Transalp
    -Yamaha TDM 850
    Bütçeme göre bu motosiklerin temizi zor gibi geldi hocam kalite kokuyor

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı JoJoTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GT250 naked nasıldır bilgisi olan var mı
    Gt250r bakmıştım ninjadan önce, hatta gruptan @boldpilot beni hyocuların olduğu bi whatsapp grubuna eklemişti. Büyütülecek seviyede olmasada kronik bazı problemleri olan bi blok var, ben başımın ağrımasını hiç istemediğimden uzak durup kawasaki aldım. 2013 öncesi komple problemmiş, 2015den sonra o kronik sorunlar giderilmiş diyede duymuştum ama nedir ne değildir çok emin değilim, araştırdığımda karşıma çıkanlar bunlar oldu.

Ama oturaklı, ağır, kalıplı ve görsel olarak bence güzel bi motor.

Motosikleti
    Malesef yok
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt250r bakmıştım ninjadan önce, hatta gruptan @boldpilot beni hyocuların olduğu bi whatsapp grubuna eklemişti. Büyütülecek seviyede olmasada kronik bazı problemleri olan bi blok var, ben başımın ağrımasını hiç istemediğimden uzak durup kawasaki aldım. 2013 öncesi komple problemmiş, 2015den sonra o kronik sorunlar giderilmiş diyede duymuştum ama nedir ne değildir çok emin değilim, araştırdığımda karşıma çıkanlar bunlar oldu.

Ama oturaklı, ağır, kalıplı ve görsel olarak bence güzel bi motor.
    2015 öncesi Naked'ları fiyat olarak uygun geldi fakat baş ağırtacaksa gerek yok

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hyosunglar ile ilgileniyorsanız Motomania İzmir kanalını izlemeniz. Aklınızda soru kalırsa kanal sahibi Gökhan abi ile görüşmenizi önerebilirim. Ayrıca kendisinin İzmir'de servisi de var.
    Gerçi diğer bir çok motosiklet marka/model ve motosiklet üzerine bilgi için de kanalı takip edebilirsiniz

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek mantıklı seçenek TNT 25
    Kronik arızası elektrik tesisatı yüzünden arıza yapması ama 20bin km kullanmış biri olarak tavsiye ederim.
    Yok illa sorunsuz olucak diyorsan o paraya YBR , CBF , cb125

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    transalp alma, nedeni çok. 10.000 tl'ye transalp alınmaz. 10.000 TL bütçeyle eski model herhangi bir transalp ayarı motosiklet de alınmaz.

Honda ya da Yamaha'nın 125 cc'lik motosikletlerinden birisini 0 km olarak al. Kundial, zondial, cinelli, begaj falan gibi abuk markalardan uzak dur, Japondan şaşma. Bir dost tavsiyesi.
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Aynen mt-25 sahibiyim. Titreşimsiz ve zevkli sürmek istiyorsam 11000rpm devir bandında sürmem gerekiyor. 6.viteste 155-160km hız aralığına geliyor. Begaj dominarımdan çok daha iyi. O kadar iyiki virajda ve frenlemelerde amortisörleri ağlıyor
    JoJoTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Batuhan aslında motosiklet beğenme işini bence 15 gün kadar ertele. 21 şubatta başlayan motosiklet fuarına gel . Orada aklına yatan motorların üzerine
    bir otur . Hatta bakmak istediğin motosikletlerin bir listesini hazırla. Üzerlerine oturup gerekli kontrolleri yaptıktan sonra her birine puan ver .
    Hepsi hakkında kafanda birer fikir oluştuktan sonra kararını verirsin. Büyük bir aksilik olmadıkça 22 şubat cuma günü bende orada olmayı planlıyorum.
    Tekirdağ artık neredeyse İstanbul'un mahallesi gibi oldu. Sevgilerle.
    JoJoTr bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    xt 600 veya eski kasa kle 500

Motosikleti
    Batuhan eğer kle 500 düşünürsen, mekaniker olan bir arkadaşımda 95 veya 96 sı var iyi durumda. Dilersen cebini sana gönderebilirim. Yalnız Xt 600- 660-
    Transalp- Aprilla pegaso- kle 500 - Moto guzzi 750 - TDM 850 gibi eski teknoloji ve büyük hacim motorlar , 100 km de Rx3i evodan 2 - 3 litre daha fazla
    benzin yakacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Çok emin olmamakla birlikte ,yanlış hatırlamıyorsam GT 250 nin Türkiye'de temsilciliği yok . İleride parça gerektiğinde sıkıntı çekilebilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)