Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ölüme çok yakın...emre600rr

Motovento
    REKLAM ALANI
    systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Elemanın bi kaç videosuna baktım da saatli bomba bu. İstanbul e 5 te 225 gördü manyak. Polisin bu adamın ehliyetine el koyması lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    arkadaşın bir iki videosunu izledim de hakikaten birisinin canını çok fena yakacak.. Bu iş bu şekilde olmaz olmamalı. Bu tecrübe ya da yetenek değil bu tamamen cehalet başka hiçbir şey değil.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Boş iş net.
    Kimse "Hız tutkusu başka yiaaa" falan zırvalamasın bence.
    Tutku ile gerkzekalılik arasında ince bir çizgi var.
    Daha 1 hafta olmadı bir dostumuzu abimizi kaybedeli.
    Kendinize acımıyorsunuz ailenize acıyın.
    Bir gün evladını kaybetmiş bir aileyi taziyeye gidin bakalim nasıl bir hismiş.

"Siz bari bırakın yalvarırım" diye ağladığında ailesinin suratına bakamazsınız mahcubiyetten.
    İnstagramda orda burda sosyal medyada iki beğeni almak için, egonuzu nefsinizi doyurmak için kendi canınızı böyle yok pahasına harcamayın yazıktır.
    "Ben hız tutkunuyum beğeniyle falan işim yok" diyen adam videoda çekmez.
    Ülkenin yarısının 90km hızı geçemeyeceği yollarda 110-120km hız yapan adam tanıyorum, "Abi neden video felan çekmiyorsun" dediğimde, "Ailem sevenlerim izlerse uyku uyuyamazlar, bende vazgeçemiyorum bu hastalıktan, gizli kaçak yaşıyorum" demişti.

Kendini afişe edip, bana bakin ben cok psikopatım, off deli sürüyorum dercesine videolarını gururla ve iftiharla sağa sola sunan adam tutkulu felan değil, sadece kendini etiket etmeye bayılan, ilgi meraklısı, egoist bir beyinsizdir.

Saygılar.
    chaqalqarlos, mombohunter, Akias ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    sağa çekip kaskı çıkardığında muhtemelen saçları beyazlamıştır.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sonra ölüm konularına doğal seleksiyon yazınca kimisi ölünün arkasından böyle konuşulmaz falan diyor.
    Al işte önünden konuşayım.

Gerizekalı olduğun için gebereceksin.

Doğal seleksiyon ile eleneceksin.
    Karını veya sevdiğin kızı sakin kullanan ve senden 10 kat zeki bir başka adam gebe bırakacak ve çocukları senin çocuklarından 10 kat daha zeki olacak.
    Bu sekilde insan türü kendini geliştirecek.
    Emreerol, MrMud ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra ölüm konularına doğal seleksiyon yazınca kimisi ölünün arkasından böyle konuşulmaz falan diyor.

Karını veya sevdiğin kızı sakin kullanan ve senden 10 kat zeki bir başka adam gebe bırakacak ve çocukları senin çocuklarından 10 kat daha zeki olacak.
    Hocam sen ne yaptın öyle yav
    Adama küfür kullanmadan sövdün ya.
    Çok haklısın.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

offff inşallah o eleman bunu okur yada illa okuyan biri haber verir. zira bilezik gibi geçirmişsin hocam ellerine sağlık.

konuya gelecek olursak da o karşıdan gelen arabaya patlayıp fukara sümüğü gibi asfalta yapışıp geberseydi zerre acımazdım. ama o arabanın içindeki birinin ölümüne sebep vereceği kesindi. hatta bu bir çocuk bile olabilir.

düşünsenize hafta sonu çocuğunuzu arabaya almışsınız böyle sakin bir yolda yavaş yavaş bakına bakına gidiyorsunuz. ve karşınızdan gelen züppenin biri yaklaşık 200 kg civarlarındaki bir makine ile saatte 180 km hızla arabanıza çarpıyor. ve belki de çocuğunuzun canını alıyor. Allah araba sahibini korumuş verilmiş sadakası varmış.

bu züppeye gelince de umarım yine böyle bir yolda ama kimseye zarar vermeden kendi kendini imha eder.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun annesi-babası yok mu yahu! hiç mi denk gelmiyorlar videolarına? hiç mi uyarmıyorlar evlatlarını? ne biçim iştir?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.48'de daha çok yatırmak için kontra vermek yerine gidonu 3 tekerli bisiklet kullanır gibi saat yönünde çevirdiğini gören bir ben miyim?

Kontra bilmiyor bu denebilir mi?

Sonrasındaki yalpamalanın sebebi de bu olabilir...

Beyaz çizginin ne olduğunu da bilmiyor... Düz beyaz çizgi sollama yasağı demek olup, virajın geleni uzak mesafeden göremeyecek kadar dar olduğunu belirtir... Önü kapalı viraj, sollamaya çıkıyor lamboyu...

Ne yolu okumasını biliyor, ne de kontra yapmayı, görebildiğim kadarıyla...

Başkasının canını da riske atması ise zaten tüy dikiyor...
    Orada, frenle beraber arka tekerin kayması ve ters yöne sekmesi/sıçraması sonucu highside denilen düşüşe meyil vermesi sonucu düşmemek için direksiyona verdiği tepki ya da direksiyon amortisörünün verdiği destek sonucu kontrolü sağlaması ve hatta direksiyon amortisörü olmasa, ön tekerin basıp sekmesi sonucu tankslapper/da olmak üzereyken Allah korumuş denebilir. Tel ekranı küçük ama, her iki tarafın da şansı bayaaa büyükmüş.
    GezeGeze bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Artık Yok...
    sadece başını izledim kapattım devamını görmeme gerek yok. yol düz diye girmiş karşısına viraj çıkınca afallamış onu kurtaranda pilotajlığı falan değil tamamen şans .. motorsiklet zaten ani freninden tankslapper dediğimiz konuma girmiş ondan sonra yapabiliceği hiç bir şey yok yapamıyorda zaten .. bir ara kendini ters yöne meyil ediyor oda bana göre bildiğinden pilotajdan değil büyük ihtimal kendini motordan atıcak düşersem az zarar göriyim diye ama sonra toparlayınca vazgeçiyor..

Tek diyiceğim yiyiceği ekmeği, birinden aldığı büyük bir hayır duası, yada birine yaptığı büyük bir sevap iyilik varmış Allah karşısına getirmiş.. ama bunun ikincisi olmaz bu arkadaş böyle sürerse üstüne giydiği o pist kıyafetlerinin asfaltta normal bir trafik kazasında ona en ufak bir faydası olmaz onlar pist için üretilip düşünülüp tasarlanıyor..

Neyse çok bile yazdım.. izlediğim binlerce bu tip videolardan biri işte...

üzüldüğüm Allah bu arkadaşın ömrüne ömür katsın ama gördüğüm genelde bu tip arkadaşların bir sene, üç sene, beş sene içinde hakkın rahmetine kavuştuğu haberi oluyor.. inşallah şu olaydan bir ders çıkarır bu ona bir mesajdır inşallah bu mesajı almış değerlendirmişdir.. Rabbim yaradan bir şans vermiş ama ikinciyi verir mi bilmem..

Birileri arkanızdan wav diyecek diye kendinizi bu kadar germeyin. Ölüm bir kurtuluş burada ya sakat kalırsanız. İnstagram hesabınız yotube hesabınız gözünüzün önünde erir gider. Kahrolursunuz.

sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    Söylenecek her şey söylenmiş. Yapılacak şey ise yapılmamış. Ben kendi adıma Trafik Mobil İhbar Hattı'ndan gerekli şikayeti yaptım. Sizler de şikayette bulunmak istediğiniz trafik canavarlarını 05521550155 ve 05331550155 numaralı Whatsapp hattına gönderebilirsiniz.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Yakın zamanda bu kadar agresif sürüş şeklinden dolayı videosuna yorum yapıp takipten çıkmıştım. Şimdi bu olayı gördüm. Motosiklet tehlikelere açık bir alet ama bu resmen bile bile ölüme gitmek.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hayatta para ile satın alamayacağınız bir şey var ise, oda tecrübedir. 2. Viteste / 175 km saat ile, maksimum tork, maksimum güç ile, minimum tutuş açısında arka lastiğin kaçırmaktan başka yapabileceği hiç bir şey yok iken, sürücünün yapabileceği bir şey vardı sanki, o da 3 veya 4. viteste bu sollamaya çıkması..(Virajda sollama yapılmaz) Olabilir miydi acaba? Kullandığı motosiklet, 3. ve 4. viteste de istediği ivmeyi ve gücü hayli hayli verebilir, hemde maksimum seviyede değilken.

Dua edilesi noktalar;

Lastiklerinin iyi aynı zamanda sıcak ve asfalt'ın şaşırılacak şekilde iyi tutması, kadere inanmak da lazim tabi, vade meselesi.
    Stock Sever ve MrMud bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)