Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ekşideki Motosiklet Pişmanlıktır Başlığı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    https://eksisozluk.com/motosiklet-pi...?a=popular&p=1

Haklı yönleri de var yazılanların haksız yönleri de var.. Ne eksik ne fazlayız aslında hakediyoruz birbirimizi..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    "Ekşi sözlük" internetin IQ düşüren adresi. Linkte verilen başlığı okumadım, okumayı da düşünmüyorum, okumanızı da tavsiye etmiyorum.
    allegromod ve arokh bunu beğendiler.
    Weak are prey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    çoğu insanın aynı görüşte olduğu pişmanlıktır. ‘’düşmeyen motorcu yoktur, henüz düşmeyen motorcu vardır’’ lafını boşuna söylememişler.
    06.09.2018 21:45 acil tip uzmani

mesela böyle bir yazı yazmış bir keko :D trafikte arabanın içinde aslan kesilip inince abi diyen tayfa

yarısı gerizekalı benim hamster kadar beyinleri yok.... fare kadar fare

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

bak yazmadan duramayacağım öyle bir konuşuyorlarki sanki araba kazasında ölenler elalem ? 160 kişi öldü ulan angut madem çok güvenli neden ölüyor insanlar ?

beyinszi yaratık ? araba güvenli ise hiç kimsenin ölmemesi gerekiyor

Kendi hanımlarını mutlu edemeyen adamlar duygusal mastürbasyonu motorculara sarmak sen önce arabayı doğru kullan bayramda 3-5 kişi max ölmesi gerek ama 160 kişi vefat ediyor her bayram fix beyin yoksunu bamya önce bunu açıkla...
    odo bunu beğendi.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Ben gereken cevabı vermeye çalıştım o başlığın altında
    Ama maalesef motorcu düşmanı çok fazla

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı hızla full ekipmanlı bir motosiklet sürücüsü ve bu derecede sağlam bir araba kullanan söför duvara girdiği zaman , evet motosiklet sürücüsünün ölme ihtimali kat ve kat fazla.

Ama benim bedenim benim kararım onlara ne

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Başlığı okumadım okumamda ama neler yazildigini az çok tahmin edebiliyorum. Bu denyolarin hayatları boyunca motosiklete binmeye bir tarafları yemeyecek.
    Bir kış günü sıkışık bir trafikte gurleyen egzoz sesiyle yanlarindan gecerken sıcacık klimalı araclarinin icinden hayranlikla izleyecekler)

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Motosikleti pitbull ile bir tutanları gördük bugün de başkasının adına utandık çok şükür.

Türkiye'de kullanmanın riskli olduğunu yazanlara hak veriyorum yalnız.
    Rshta bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Bizim millet neyi beceremezse ona düşman olur :D o yüzde sallayın gitsin :D

FerhatKaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700 Deauville
    İsmet Badem yada Barkın mezarından çıksa soracakları ilk soru motorum nerde olur.İnsanın ölümü göze alacak kadar sevdiği bir tutkusunun olmasını, tüm hayatlarını korkarak geçirmiş , yaşamadan geçen 80 yılın, gerçetken yaşayarak geçmiş 60 yıldan daha değerli olmadığını anlamamış, sıkıcı insanlara anlatmak mümkün değildir. Tutkunuzdan vazgeçmeyin. Yeterince dikkatli akıllı ve saygılı kalalım . gerisi boş..
    badircik, SlimShady1 ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kedi-ciğer misali. Ulaşamayınca mundar oluyor. Parasızlıktan mı cesaretsizlikten midir bilmem hiç motosiklete binmemiş insanlar atıp tutuyor.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Kac yildir motosiklet kullanirim hatirlamiyorum. 600cc ve ustu motosiklet gordugum zaman ben de seridi ona birakip en saga çekiliyorum. Hele de uzun sacli artcisi varsa korkarak çekiliyorum. Trafigi allak bullak etmeye calisan mt li ekibi gorunce kopekbaligi gormus gibi oluyorum. Ekside ben de saydirdim bu zibidi tayfasina. Hak ediyorlar.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    şu salak yeri ciddiye almayın allah aşkına.

Motosikleti
    R25
    Sinirlerim bozuldu ya keşke okumasaydım. Ben bu sınırımı nerde çıkarıcam şimdi
    ."katılıyorum. güya bu işin piri olmuş, fenomen olmuş nice usta motorcular bakıyorsun ya bir kamyonun altında yada bir bariyerin kenarında can veriyor."

Biriside eroine benzetmiş. Allahım sen akıl, fikir ver. Kendi cesaretsizliklerini ve trafikte ki bekleyislerinin hınçlaarini çıkartıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

"eroin de kullanan için ayrı bir zevk ve tutku olmalı. "sonuçta hepimiz ölücez, önemli olan sevdiğin şeyi yapmak" deyip eroinle ilgili de fikir beyan etmeyelim o zaman."

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bir türlü bırakamadık şu akgöt karagöt muhabbetini, motorcu-arabacı, sağcı solcu, gavur-dinci, yüzyıllarca vazgeçemediniz kutuplaşmaktan, taraf seçmekten, taraf olmaktan, kin gütmekten vazgeçemediniz. Öldürende ölende hep biziz.

Sevgi, saygı ile barış içinde ve sadece varolmaktan keyif almayı beceremedik.
    MSMorkan, MT00 ve badircik bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir türlü bırakamadık şu akgöt karagöt muhabbetini, motorcu-arabacı, sağcı solcu, gavur-dinci, yüzyıllarca vazgeçemediniz kutuplaşmaktan, taraf seçmekten, taraf olmaktan, kin gütmekten vazgeçemediniz. Öldürende ölende hep biziz.

Sevgi, saygı ile barış içinde ve sadece varolmaktan keyif almayı beceremedik.
    Onu tek taraflı yapmak mümkün değil işte, onu sırf onların milyon dolarlık arabalarından daha hızlı olduğu için, trafikte bekledikleri için kin tutan araba sürücülerini söyle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Sende polyanacilik oynama japonya mi burası saygı duyalım... !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Yaşamın amacı ölümdür. Bunun farkında olan insan, hiçbir cesaret gösterisinden kaçınmaz. Bu yüzden hayatın en büyük gerçeği ölümdür."

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Malın 4 teker sürücüsü veya 2 teker sürücüsü yoktur. Mal maldır...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    arokh, Kızıl pars, Fr.Sante ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Araya birkaç kelime atarsak tamam olur, mesela:

Motosikleti ilk aldığımda daha önceki hayatım pişmanlıktır.
    Motosikleti erine araba ile park yeri aramak pişmanlıktır.
    Motosikletsiz bir yere yetişmeye çalışmak pişmanlıktır.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Bir ekşisözlük yazarı olarak forum ahalisine önerim ekşi sözlüğü çok dikkate almayın, orasıda çoluk çocuk yuvası oldu. Bu foruma takılan kitle ile aralarında dağ kadar fark var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)