Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ekşideki Motosiklet Pişmanlıktır Başlığı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Evet motosiklet tehlikeli bi alet eyvallah ama ekipmanı full yüksek hıza çıkmayan evine işine gidip gelen gezilere gidip gelen birinin motosiklet ile ölme ihtimali çok az değil mi?

Düzgün eğitim alıp bilinçli kullandıktan sonra ben pek bir şey olacağını sanmıyorum niye pişmanlık olsun ki? Bunu her gün işe eve tıklım tıklım otobüslerde veya 2 3 saat trafikte bekleyen 10 dakka park yeri arıyan arabacı mı diyor asıl araba pişmanlıktır.

Ben arabayı da seviyorum motoruda ama altımda ferrari de olsa motorum olmasa eminim motoru ararım çünkü motor bahane gerçek anlamda özgürlük ben şuan kafama eserse atlarım moturuma giderim gezerim gelirim ama arabamla öyle bir şey yapamam. O ruh yok.

Ha öyle ruhu olanda var ayrı bi mesele ben herkesin görüşüne saygı duyarım orası ayrı.

Özellikle büyük şehirlerde cidden tehlikeli bu bir gerçek ama ufak şehirlerde kat kat daha zevklidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ordakilerin büyük çoğunluğu amiyane tabirle sözlükten karı ayıklamaya çalışan sivilceli şişman mühendis tayfası olduğu için bu tarz şeylerden keyif almalarını beklemek mantıksız. zaten oradaki başlıklarda biraz gezin ne kadar boş muhabbetin yanında kadınları etkilemeye çalışan bazılarının sayfalarca nasıl döktürdüğünü görürsünüz.
    yani özetle geçiniz
    gerçi buranın da çok farkı yok da neyse.
    not:eksi yazarıyım..

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Ya o başlığa cevap yazarlar hayatlarında ilk defa iki kelimeyi birleştirmeye çalışmış onuda becerememiş boşverin beyler boş site boş adamlar

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu salak yeri ciddiye almayın allah aşkına.
    Ekşi sözlükteki başlıkların çoğu bizim konu dışında mevcut. Bazılarının (b)esin kaynağı olmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    "ben de her şeye rağmen bir alet almak istiyorum ama en fazla bir iki sene binerim diyorum. biraz da oturduğum bölgenin ve olası güzergahlarımın uygunluğuna güvendiğimi not düşeyim. her gün otoban gibi yollara çıkacak olsam hayatta motor kullanmazdım sanırım."

Özendikleri hayatı yaşıyorsunuz ondan bu öfkeleri..
    Thugboy0622 bunu beğendi.

Thugboy0622 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    %90'ının bir kere bile motorsiklet kullanmadığına bahse girerim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)