Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaliteli lastik basınç ölçer ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaslar michelin lâstik ölçme aletlerine baktım en az 250 tl den başlıyor kalitesiz bir şey de almak istemiyorum sizin öneriniz, fiyat-kalite acısından uygun bir âlet biliyor musunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    en ucuzundan al ne farkeder ki? 250Tl nedir yuh?
    ÖmerFaruk199 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepsiburada sitesinde Michelin MC12290 99PSI basınç ölçer 120 lira gibi birşey . Bak istersen

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Dreamcar Hava Saati Saat Tip Çelik Gövde 22012

Boyle bir urun var hepsiburada’da yorumlari iyi ben de almayi dusunuyorum.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Şu lastik firmaları abuk subuk kampanyalar yapacağı yerde adam gibi basınç ölçer hediye etse ya. Mesela 4 lastik alana hava ölçer hediye gibi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Foto atamadım mobilden de.
    Karşına şu çıkarsa alyım falan deme aman

http://s.aliexpress.com/ANBfu2iE

Motosikleti
    R25
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu lastik firmaları abuk subuk kampanyalar yapacağı yerde adam gibi basınç ölçer hediye etse ya. Mesela 4 lastik alana hava ölçer hediye gibi.
    Katılıyorum , 1300 TL'ye lâstik aldık insan bir hediye verir. Bıktım her sabah benzinlige gidip olcturmekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foto atamadım mobilden de.
    Karşına şu çıkarsa alyım falan deme aman

http://s.aliexpress.com/ANBfu2iE
    Işte o kadar para verip bunun gibi dandik bir ürüne denk gelmek istemiyorum. Bunun gibi piyasada bir sürü saçma sapan ürün var en kalitelisi ise en az 200 den başlıyor:(

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hırdavatçı ya git birtane rico basınç ölçer al.Kullanıyorum tavsiye ederim.çeta diyecekti.
    https://m.n11.com/ceta-form-n23-0831-lastik-hava-basinc-olcer-10-120-psi-P124201089

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    https://m.n11.com/basinc-gosterge-sa...asi-P275480339

Aa bak bundan almıştım zamanında.
    Buna benzer gri renkti.
    Doğru gösteriyor. Çoğu arabanın lastiğini bununla şişiriryoruz. Tabi hava da var bizde.
    Basınç göstergeli bmw x5’imiz de falan gayet doğru, değerleri tutuyor.

Üstteki arkadaşın attığı da çok iyi, lastik tamircilerinde görüyordum hep. Mekanik bozulmaz sistem.

250-300 verene kadar tpms almak daha mantıklı gibi, fiyatları tam bilmiyorum ama dijital ekranlı olarak anlık iki lastiğinde basıncını gösteriyor.

Şu da iyimiş
    Fazla pahalı değil.
    https://www.amazon.com/Motorcycle-Bl.../dp/B075QCZKDL

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502

Motosikleti
    R25
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işte nasıl bilmiyorum ama olumsuz yorum çok okudum bence iki üç tl ucuz olacak diye önemli bir şey olan hava basıncını riske etmeye değmez.Yeri gelir 1 psi bile fark eder .
    Yukarıda ki arkadaşın dediği michelin hoşuma gitti fiyatı da çok iyi herhalde onu alırım.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Yanlız onu jantın arasına sokamazsın sipopların yan olması lazım.Ben benimkinle bile zor ölçüyorum.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeta kaliteli üretim yapan bir firmadır hatta ricodan aşşağı değil.Bundan birtane al avadanlığa koy.Ben arabamdada motorumdada kullanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bi zamanlar bende aradım

ihtiyacımın kaliteli pompa olduğunu idrak edene kadar

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Dijitale gerek yok, zırt pırt kalibresi bozulur zaten. Ben gittigidiyordan basit ucuz bir mekanik almıştım, bir kaç farklı benzilikte denedim kalibre ettim, doğru gösteriyor.

Kapımın önünde ölçüp hava basıyorum, benzinliğe gidene kadar zaten lastik ısınıyor

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Açılı siboplar var deneyen oldu mu acaba? Normal sibobun ucuna takılıp, dışa doğru açı veriyor.Benzin istasyonlarındaki uzun hava basan aletler jantın arasına girmeyebiliyor. Bazı motosikletlerde, Ceta marka basınç ölçer de zorlayabilir jantın koluna ve fren diskine denk gelirse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dijitale gerek yok, zırt pırt kalibresi bozulur zaten. Ben gittigidiyordan basit ucuz bir mekanik almıştım, bir kaç farklı benzilikte denedim kalibre ettim, doğru gösteriyor.

Kapımın önünde ölçüp hava basıyorum, benzinliğe gidene kadar zaten lastik ısınıyor
    hava basmak için ne kullanıyorsunuz acaba?
    “Falsehood flies, and truth comes limping after it" J.S.
    "A lie can travel half way around the world while the truth is putting on its shoes" M.T.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Rico' nun ürünleri oldukça uygun fiyatına rağmen kalitelidir. Çok daha pahalı markaların sukoyuverdiği yerde bu ucuz ürünler çatır çatır doğru çalışıp bizi şaşırtmıştı.

Şu anda Rico' nun boya tabancası, lastik hava saatini ve hava tabancasını kullanmaya devam ediyorum. Daha iyisi olamazdı, hele bu fiyata. Kesinlikle öneririm.

Öyle çok profesyonel bir ürününe o kadar para vermeyip orta şeker birşey de alsanız uzun süre kullanabilirsiniz.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Açılı sibop kullanan biri burada yazmıştı.Onun taktığı arka tekerde bir yere çarpmıştı.Dikkat etmek lazım.
    Yada küçük hortum gibi bir şey ayarlamak lazım.Önce onu sibopa vidalayacaksın öyle bakacaksın
    Bende pompa var çoçuğun topa hava başmak için iğneli bir set almıştım 5 tl gibi onun içinden çıkan kısa hortum kullanılabilir.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılı sibop kullanan biri burada yazmıştı.Onun taktığı arka tekerde bir yere çarpmıştı.Dikkat etmek lazım.
    Yada küçük hortum gibi bir şey ayarlamak lazım.Önce onu sibopa vidalayacaksın öyle bakacaksın
    Bende pompa var çoçuğun topa hava başmak için iğneli bir set almıştım 5 tl gibi onun içinden çıkan kısa hortum kullanılabilir.
    Siz sanırım pompa ile basıp, o dijital ölçerle kontrol ediyorsunuz. Ayak pompası ile fazla hava bastığımızda ne yapıyoruz peki havayı indirmek için?
    “Falsehood flies, and truth comes limping after it" J.S.
    "A lie can travel half way around the world while the truth is putting on its shoes" M.T.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ölçü aletini tam oturtmadığında havayı boşaltıyor.Ölçü alti kullandınmı bilmiyorum ama ölçerken pıst diye biraz hava kaçar.Yarım basıp biraz kaçırıyorum sonra tam basıyorum.Basınca göre tekrarlıyorum. Anlatması zor yapması basit.
    french press ve ÖmerFaruk199 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)