Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz oLsaniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nolimit4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100KH (44_FF_432)
    valla abilerim bütün yöntemleri sana yazmışlar bana bişe burakmamışlar okudugum kadarıyla bence cezasız kalmamalı eger malatyada olsaydın abi senin yerine gönüllü yapardım
    HayAT Bir Film BiZim İçİN OynUYOR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şimdi şahin deyince bide boyası dökük deyince sandalyeyi elleme diyecem yazıktır....döner seni bulur...lastik fena fikir değil indir gitsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ya bu kapı kilitlerini japonla bozma işini sevdim.. bence onu dene.. kilt soktuğunda girmesin meselaa ..
    CBR 600F Honda,

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    patatessss ii çözüm çalışmaz arabası kimseyede zarar vermez
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    lastikleri indir çakıyla yar kaportayada boya sökücü fışkırt kapınında sürücü tarafından kilidin 2 karış altından yumruk at kilit havaya kalksın döşemelerede istediğin gibi zarar ver
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    dostum yaşadığımız ülkede böyle tipler çok ve olmaya devam edicek her gün karşılaşabileceğin tipte bir olay bu her gün bu tip insanların lastiklerini patlatsan hidrolik yağı döksen veya başka türlü şeyler yapsan iş güç özel hayat vs... gibi hiç bir normal davranışın kalmaz hayatın bunlarla uğraşmakla geçer sen bu adamın bırak lastiğini patlatmak boyasını kaldırmak indirip aşağı dövsen bile bu tarz kişilerin kafa yapısı da değişmez davranışlarıda bu yüzden hiç aldırış etmeyeceksin sakin olmaya sinirine hakim olmaya devam edeceksin diğer önerilerin espriden ibaret olduğu kanısındayım

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bir şey daha başlık kilitlenmeden,yan camların alt fitiline kazayla sakın japon bulaştırmayın bu sıcaklarda camlar açılmazsa durulmaz o aracın içinde.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    once geçmiş olsun gene iyi dayanmışsın tebrikler,bencede al bi sprey boya ön kaputa ben motosikletleri fark etmeyen öküzüm yaz en güzeli
    Ride your way

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arabanın bi günahı yok bence arabaya dokunma adamı dövebiliyosan bi temiz döv ama yok kavga bana göre deil diyosan. arabaya zarar vermeden lastiklerinin durumuna bak cok yeniyse indir sadece havalarını ama değişmesi gerekiyosa 4 ünüde patlat not bırak geçen gün yürü diye söylendiğin stop lambamı kıran motorcuyum ben...

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    patatessss ii çözüm çalışmaz arabası kimseyede zarar vermez

valla bu patates işi hikaye discovery cahnnel de iki kez izledim, efsane avcılarında, patatesi atıyo egzoz. Bi halta yaramıyo yani, ama hakkaten sopa ve bir not en mantıklı yol galiba. motorcuların aslında ne kadar farklı olduğunu anlar bu adam da.
    Zaten şahinmiş aracı acıdım şimdi, "Kanar durur içimde bir alagül" modunda bi durum odu. ben de araba alsam en fazla Lada alacam sonuçta. Acı amcaya. Merhamet en iyi derstir, ama notunu ve sopanı koy sileceklere mutlaka.
    Bitip tükenmez sigaram, ciğerim nefessiz kalmış modunda bi mesaj ver adama, saygıyla.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    He he şu patates sok egsoz a işini duyunca aklım aokulda yaptığımız bişey geldi bizim hocanın birinin arabasının egsozuna dokunmuştukta biraz
    kendisi istemişti ama arkadaşlar kızmayın şimdi bana öğrencilik bu olur bu kadar müdüre yapcaktıkta müdürün arabası yoqtu ya yani wardı da okula getiremiyordu öğrenci listesi asacaktık onunkinin üstünede
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Yaratıcı fikirlerinizden dolayı sizi kutluyorum arkadaşlar ne çok bilmediğim şey varmış
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşlar yaptığınız şey sadece o adamın aracına değil milli servete zarardır. En güzeli lastikleri indirin. Eğer bu sizi tatmin etmiyorsa milli servet olmayan daha çok milli çöp olan bu adama ancak fiziksel olarak müdahalede bulunabilrisiniz. Bence araçlara zarar vermek her açıdan zarardır.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    e şııkı diyorsunuz veeeeeeeeee puanlar kııııııırrrrmızı masaya gidiyor

şaka biyana bence adamı iğdiş edelim
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Bak kardes ufacik bi tas koyucaksin sibobun oraya lastik havasi paso inecek delirecek bulamazda arkedes o tasi delirsin dursun... Bende sinirlendim valla. Canina bisi olmamis en azindan buna da sukur.

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    a şıkkı bencede
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    bence bı aksam hepberaber bulusup o adamın onunu keselım motorlarla

jar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mindtrap adlı üyeden alıntı
    Bak kardes ufacik bi tas koyucaksin sibobun oraya lastik havasi paso inecek delirecek bulamazda arkedes o tasi delirsin dursun...
    bencede abi sibob kapağına ufacık bi taş sıkıştır tabi sibob kapakları varsa.. sonra kapağı kapat hava yavaaş yavaş iner..
    inner fear is your worst enemy..[FONT="Century Gothic"][/FONT]

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    Marş motoruna bağlanmış C4 patlayıcıyı altına yapıştır. Kontağı çevirmesini bekle biraz uzaktan. Amerikan filimlerinde böyle oluyor genelde

bu güzelmiş

bence bi şey yapma sinirlenme fazla ama ben olsam küfrederdim bol bol

küçükken çok lastik indirdik belki en fazla onu yaparsın4 lastiğininde havasını full indir araba kullanamasın 1 gün o gun trafikteki tüm motorlara karşı bi iyiliğin dokunmuş olur

makine"Arkadaşlar yaptığınız şey sadece o adamın aracına değil milli servete zarardır. En güzeli lastikleri indirin. Eğer bu sizi tatmin etmiyorsa milli servet olmayan daha çok milli çöp olan bu adama ancak fiziksel olarak müdahalede bulunabilrisiniz. Bence araçlara zarar vermek her açıdan zarardır" demiş haklı benceeedee
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler