Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Siz oLsaniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az once eve geLirken kirmizi i$ikta durdum.. i$ikLara geLmeden az once sagdan bir yoL daha var, oradan donen arac arkadan kut diye gecirdi.. Motoru yan ayakLigina aLdim, indim a$$a sadece arka stop catLAmi$ti.. Adamin yanina gittim bir ozur diLer beLki diye hic te sinirLi degiLdim ayrica.. Amcamiz saoLsun gayet pi$kin yurusene karde$im dedi.. Onumde bir otomobiL, onun onunde bir ba$ka otomobiL ve onun en onunde bir minibus var, ve i$ik kirmizi yaniyor.. Soz konusu adam sanirim beni ucak faLan zannetti tepeLerinden ucup giderim faLan sandi herhaLde.. iLk $a$kinLigi atip, ne diosun dedigimde arkadan araba geLio yurusene dedi.. Ozur bekLerken boyLe insan di$i bi pi$kinLik gorunce ba$Ladim bagirmaya.. Bu arada ye$iL yandi, arkada aracLar korna otturuodu ama ben sinirden haLa adama bagiriyordum.. Neyse, bindim motora, yava$ gidip maLum amcayi takibe aLdim arkadan.. Anaa bi baktim bizim mahaLLeye girdi.. Bizim mahaLLenin son sokagina bi yere parketti.. Biraz uzaginda durup i$ikLari kapayarak motoru stop etmeden bekLedim.. Adam kapiyi acti, kutu birasini yere koydu (Birayi neden yere koydu inanin hic bi fikrim yok) bi muddet daha bekLeyip gece gec saatLerde me$hur amcanin aracinin ba$ina gitmek icin oradan ayriLdim..
    1- Sadece ozur bekLedim..
    2- Baygin baki$LarLa kurdugu saLakca cumLeLerLe gayet sakinken sinirLendim..
    3- Bende dahiL oLmak uzere bi cogumuz arabayLa 1-2 bira aLip sahiLde yada kimsenin rahatsiz oLmayacagi bir yerLerde icmi$izdir.. Bu yuzden adama ictigi icin degiL tavri icin sinir oLdum..
    4- Araba evimin 200 - 250 Mt uzaginda..
    Ve bu saydikLarima gore
    a- LastikLerini mi patLatayim ?
    b- PatLatmayip sadece havaLarini mi indireyim
    c- 2 Lastigini patLatip 2 sinin havaLarini mi indireyim
    d- ALLahindan buLmasini mi temenni edeyim
    e- Hic biri
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dıtttt cevap veriyorum 'd' şıkkı.

Büyüklük sende kalsın kötülüğe kötülükle karşılık veren aynı oranda kötüdür. Ya sabır diyeceksin.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    e şıkkı.
    beddua bile etme. sana verdiği zarar sadakan olsun boşver derim ben.

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    f- lastikerini patlat, zaten stop lambaları gerekzsizdir onlarıda indir, rehalde amcam rüzgarı çok seviyordur camlarıda al aşşaya.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    d şıkkı allahından bulsun boşwer sehir ayısı

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bence AAAAAAAAAAA şıkkıııı bu millet cezasını vermedigin sürece akıllanmazzzz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şıklar çok güselde 12. kural ihaliline giriyo bu yüzden önerilerinizi kendinize saklayın hani yap diye değil sadece hatırlatma babında hidrolik yağı boyayı mahfeder ...zamanında yanlışlıkla kaportaya damlatmıştım ordan biliyom ...bide boya sökücüler var eski sandalyelerinizi yeniden boyamak için zımpara ile uğraşmaya gerek yok dökün boyanın üstüne direk boya kalkar..

hatta bu iş için sandalyeye yanaşmaya bile gerek yok veterinerlerin kullandığı yüksek cc li enjektöre çekin boya sökücüyü 10 metreden sandalyeye nişanlayın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

equilibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Eliminator 125
    araba boyu cizik yakısır kardes, oyle okuzlere mustahak
    Gather ye rosebuds while ye may

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    kısassa kısas )) stopları eskimiş galiba bey amcanın..
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    aaa bak az kalsın unuyordum hani aklının bir köşesinde bulunsun!! aseton döşemeleri bitirir. hani kaza ile arabanın camlarını kırarsanda yanlışlıkla o koltukların veya torpidonun üstüne aseton felan dökersin arabanın koltuk ve döşemesi biter aman ha böyle bir yanlışlık yapmaaa

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    baba seni bilmem ama ben olsam inan camı patlatırım. Lastıklere bır guzellık yaparım. içeriyede ''dun aksam alkolluydun hatılamayabılırsın kırmızı ısıkta bana carptın, özür bekledım dılemedin. Bende arabanı bu hale geıtrdım. Umarım akıllanmıssındır'' gıbı bır not yazar bırakırdım. tavsiyem yap akıllı olsun bundan sonra
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yahu! şu kilidin üzerine japon dökülünce tamir olmuyor,evin bütün kapı kilitlerini değiştirmek gerekiyor.Japon yapıştırıcıyı çözen bir solvent yok o yüzden.dikkat etmek lazım sağa sola bulaşmasın,göze möze kaçmasın.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    sen şu adresi versene
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Marş motoruna bağlanmış C4 patlayıcıyı altına yapıştır. Kontağı çevirmesini bekle biraz uzaktan. Amerikan filimlerinde böyle oluyor genelde
    GÖRÜNMEZ ADAMLAR

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim bi sprey boya al ve bir anarşizm sembolü yap arabasının üstüne (ön kaputa), gitsin bu ne diye araştırsın anarşist felsefe üzerine bi miktar okusun. En etkili yöntem, sonunda da arabasını boyatmak zorunda kalsın, acıma, hakediyo böyleleri, ben bile hoşgörüsüzlük yanlısı oldum ya, helal olsun valla.
    Bu arada Anarşizm sembolü, çember içinde bir A harfidir, biline. A'nın çizgisi çemberden taşacak, ona göre. Beşiktaş Çarşı Grubu iyi bilir bunu, koçlarım benim.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    bence AAAAAAAAAAA şıkkıııı bu millet cezasını vermedigin sürece akıllanmazzzz

Ayrıca evet kesinlikle katılıyorum.....
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VaLLa hepinize te$ekkur ediyorum.. Yaratici bir kac fikir bekLiyordum ama bu kadarini da bekLEmiyordum acikcasi Araba 131 $ahin di, BBRR'nin de dedigi gibi hidroLik geLdi akLima ama boyasi zaten yoktu.. TamponLari teLLe faLan tutturuLmu$tu.. Ben kisaca adam masrafa girmesin ama zahmet ceksin istedim.. Bence en mantikLisi LastikLerin havaLarini indirmek.. Sifir masrafLa $i$irebiLir sanirim ama en az yarim saatini heba eder.. AkLi da az da oLsa ba$ina geLir beLki.. OneriLeriniz icin te$ekkurLer dostLar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi egsoza patates sok sonrada bir cubuk ile içine iktir
    araba çalışmaz anlaması içinde 1 hafta geçer :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    şıklar çok güselde 12. kural ihaliline giriyo bu yüzden önerilerinizi kendinize saklayın hani yap diye değil sadece hatırlatma babında hidrolik yağı boyayı mahfeder ...zamanında yanlışlıkla kaportaya damlatmıştım ordan biliyom ...bide boya sökücüler var eski sandalyelerinizi yeniden boyamak için zımpara ile uğraşmaya gerek yok dökün boyanın üstüne direk boya kalkar..

hatta bu iş için sandalyeye yanaşmaya bile gerek yok veterinerlerin kullandığı yüksek cc li enjektöre çekin boya sökücüyü 10 metreden sandalyeye nişanlayın

Bu mesaja çok güldüm yaa..

Lucas, bence sağlam bir tane sopa bul biyerden... Sonra o sopayı... yoo.. sakın camları indirme.. Arabaya zarar da verme.. O sopayı camının önüne koy, ya da silecekleri kaldırıp ikisinin arasına sopayı nazikçe yatır... Üzerine de bir not yaz.. Notta de ki:

"Dün akşam vs vs.. (olaydan bahsederek kendini hatırlat) kişi benim, dünkü ayıbına karşılık ben de senin arabanı bulduğuma göre camını indirip arabanı mahvedebilirdim, boyalarını çizip kilitlerini japonla bozabilirdim, lastiklerini yarabilirdim ama yapmıyorum ki belki utanırsın diye..."
    yaz.

Bu kadarı yerterli. Burada amaç o insanı duyarlı bir hale getirmek, ders vermek olmalı. Yoksa mahvetmek hasar vermek zarar vermek olmamalı amaç. Onun seviyesine düşmemeli, hataya hatayla karşılık vermemeli, büyüklük göstermelisin Ama bunu yaparken de o insanı düşünceye sevketmelisin, bir daha motorcu gördüğünde korkuyla değğil, sevgiyle, utançla bakmalı, motoruları saygın ve iyi kişiler olarak bilmeli. Kaldı ki arabaya hasar verirsen bu ülke ekonomisine de zarar. Büyüklük sende kaldığı zaman bunun hazzı bile seni tatmin eder. Unutma; isteseydin yapabilirdin ama yapmadın... Nasıl hissediyorsun?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    bu başlığı okuyunca geçenlerde benim başıma gelen olay gözümde canlandı ...

aynen kırmızıda bekliyorum arkamdaki araçlarda durmuş karşı şeritten çöp kamyonu geliyor haliyle adam geniş aldı ben şeridin ortasındayım geniş aldığı için tamponu yanımdan geçti bunu gören arkamda duran mecedesli amca heyecanlandı ve hatta baya bi tırsdı üzerine geliyor diye basdımı gaza abi..

bende önunda sürükleniyorum orasıda hafif yokuş sandım fren boşaldı kayıyorum asıldım frene değişen bişi yok ama çatırtılarda gelmeye başladı ve bitti indim baktım çamurluk iki parça adam gayet sakin hayvanoğlu hayvan üstüme sürdü şerefsiz bunlar falan diyor ( kim kimin üstüne ne yapmış kim hayvan kim insan şaşakaldım bakıyorum adama ) ne bir özür ne bir geçmiş olsun neyse lafı uzuatmayayım mühit bizim muhit sert yaptım adama çekelim kenara konuşalım dedi ok dedik çektik kenara bağırdım çağırdım oda bağırıyor falan derken öde dedim parasını sigorta kasko muhabbeti yaptı sen bilirsin dedim baktı olmayacak trafik cezasıda var çıkarttı 20 ytl gibi komik bir para verdi suratına fırlattım si..git çocuklarına doktor ilaç parası yap bindiğin arabadan da utanma sakın dedim bunu duyunca eli ayağı boşandi 50 ytl verdi . allah var yukarda ben de razı oldum yeter dedim bu para aslında niyetim servise çekmekti adamı olmadı aldım servise uçtum çikan fatura 180 ytl bu da ayrı bir macera .....

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    amma psikopat varmış bu arada aramızda.
    Allah a havale et bence
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler