Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Downtown 350i mi Yamaha Xmax 300i mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 300
    Merhabalar halihazırda 2016 model Kymco Xciting 250 kullanıyorum. Ancak bana son hızı ve ivmelenmesi yeterli gelmiyor. 400 - 600cc scooter da istemiyorum yakıttan dolayı. Başlıktaki iki model arasında kaldım. Fiyatları da aynı. Testlerini v.s. de okudum inceledim ancak karar veremiyorum. Siz tecrübeli kullanıcılardan fikir almak istedim. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    ikiside degil.

2.el

2012 Sym Maxi400i tavsiye ederim.

Gidişi ve yakiti tatmin eder,kullanan arkadaşim var gayet memnun,akşam detaylari sorar,bilgilendirme yaparim.

burada detaylar mevcut

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ym-400i-3.html

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    İkisinin de kullanıcısı değilim ama xmax 250 var bende ve facebookdaki sayfadan kullananları takip ediyorum.

xmax 300'ün "blue core" denen yeni motor teknolojisi sayesinde oldukça az yaktığını söyleyenler var. Hatta bazıları uzun yolda yakıtının anlık göstergesinde 1.7-2.0 arasında yaktığının fotoğrafını atmışlar. Tabi şehir içindeki trafikte 3 leri bulur muhtemelen. Eğer ben alacak olsam xmax'i tercih ederdim.

Motosikleti
    MASH150/PCX150/MT25/XMAX250/DOWNTOWN350
    300 deil ama xmax250 eski motorum, 2 sene kullandım. Mennun değildim. uzun yolda çok rahatsız edici. son hızı benide tatmin etmiyordu. ve yakıt ta bir o kadar çoktu. Arkadaşım yeni kasa xmax300 aldı onu kullanma şanşım oldu ama yinede mennun kalmadım. sadece son hız değişti. bana çok sert geldi.
    1 sene önce Downtown350 aldım, şuan çok memnunum çok rahat ve konforlu ve bir o kadarda seri. son hızı 160 kesiciye giriyor. Yakıt oranın uzun yolda kullanıma göre 2,8'e kadar düşüyor.
    medusa_0302 bunu beğendi.

Xmax kullanmadığım için yorum yapmayacağım. downtown 350i 100 km kadar kullanma imkanım oldu. konfor bakımından harika bir motosiklet diyebilirim. Uzun sürüşlerde yormuyor. Özellikle 100-110kmh de gaz açınca kısa sürede 150'lere çıkması beni cezbetmişti

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Hiç maxiscooterım olmadı fakat xmax rahatsızsa eğer forza300 var. Hiç kullanmadım, tamamen farklı modellerden yola çıkarak konuşacağım.

Hondanın motorlar hem sağlam olur, hem az yakar, parçası, bakımı ucuz olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler