Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SYM Maxsym 400i

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı cem1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yeni maxi 400i kullanıcısıyım.. Daha önce chopper kullanıyordum, arada scooter kullanmışlığımda vardır. Ama bu 400i çok başka , gerçekten insan sürekli binmek istiyor.. Denegesi harika , aerodinamik , konforlu , gayet akıcı , resmen süzülüyor , bastıkça yağ gibi akıyor.. Şahsen çok keyif aldım , yağmur çamur demeden devam.. Almak isteyen , bu düşüncelerimden faydalanır umarım. Daha sayacak çok aey var. Herkese iyi sürüşler..
    hayırlı ugurlu olsun.sym markasında 7 farklı motora bınmıs bırı olarak cok hayırlı bır ıs yaptıgını soylemek ısterım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Maxsym 400i
    Alıntı cem1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yeni maxi 400i kullanıcısıyım.. Daha önce chopper kullanıyordum, arada scooter kullanmışlığımda vardır. Ama bu 400i çok başka , gerçekten insan sürekli binmek istiyor.. Denegesi harika , aerodinamik , konforlu , gayet akıcı , resmen süzülüyor , bastıkça yağ gibi akıyor.. Şahsen çok keyif aldım , yağmur çamur demeden devam.. Almak isteyen , bu düşüncelerimden faydalanır umarım. Daha sayacak çok aey var. Herkese iyi sürüşler..
    Hayırlı olsun. Facebook grubumuzdan bilgi paylaşımı yapıyoruz, bekleriz.

cem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MAXİ 400İ
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun.sym markasında 7 farklı motora bınmıs bırı olarak cok hayırlı bır ıs yaptıgını soylemek ısterım
    Teşekkür ederim.. İyi sürüşler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Alıntı ömerson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Facebook grubumuzdan bilgi paylaşımı yapıyoruz, bekleriz.
    Teşekkür ederim ömerson.. Facebookta gruba üyeyim , oradan denk geliriz umarım. sym 400/600 de

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Bu motor sahipleri nerede ya almak istiyorum ama almasam mi acaba diyede dusunmuyo degilim

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor sahipleri nerede ya almak istiyorum ama almasam mi acaba diyede dusunmuyo degilim
    Üç sene kadar önce Ankara'dan bir arkadaşa 600 lük olanı aldık İstanbul dan , 10-15 km kullandım cüssesine göre ilginç şekilde kıvrak ve dengeli bir sukuterdi , süspansiyon konforu bizim bol yamalı asfalt yollarımızın için gayet iyiydi , klasik varyatör sistemi 600 cc ve 250 kg ın altında bocalıyor gibi hissettiriyordu sanki kalkışta , 250 cc üstü sukuter şahsi fikrime göre gereksiz bir taşıt , 250 cc altıda vitesli için aynı şeyi söyleyebilirim :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)