Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İşletim sisteminiz?

Katılımcı sayısı
73. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ANDROİD

52 71.23%
  • İOS

21 28.77%
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yerli MOTOSİKLET Oyunumuz Çıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba gençler

Bu haberi forumda paylaşmak istedim. Unity ile geliştirdiğimiz basit ancak çok zevkli bir oyun yaptık. Oyun tamamen el, göz koordinasyonunu geliştirecek şekilde tasarlandı. Oyunda skor listesi olacak ve her ayın ilk 3'üne kask, eldiven gibi ekipmanlar dağıtmayı planlıyoruz ancak bu plan aşamasında. Hayata geçer mi, geçmez mi bilemiyorum. Oyun ilk Google Play Store'de yer alacak.

IOS için de çıkarmayı düşünüyoruz ancak youtube anketlerindeki analizlerimize göre 19 kişiden ancak 1 kişi IOS kullanıcısı. IOS içinde çıkarmak oldukça maliyetli çünkü kendi programlarının ve kendi işletim sisteminin kullanılmasını şart koyuyor. Open hardware hiçbir cihazdan ürün çıkarttırmıyor. Konuya eklediğim anketten işletim sisteminiz ne ise ona göre oy kullanmanızı rica eder, güvenli sürüşler dilerim.

Açılış ekranından bir kare.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    oyunu tek basınıza mı yazıyorsunuz ekibiniz var mı
    MOTORİSK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben dahil 5 kişi var. Ancak sırf bu proje için değil yakın zamanda çok ama çok işinize yarayacak proje hayata geçmiş olacak. Hatta intermedio seviyesinde İSPANYOLCA dil bilen bir kişi daha arıyoruz. Netleşince onunda konusunu açacağım.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun müdür , oyunun içinden dıvııt dıvııt teknolojık goruntu ve sesler koydun mu ? merak ettım kod yazan bu ıslerle ugrasan adamlara saygı duymusumdur hep .
    MOTORİSK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun müdür , oyunun içinden dıvııt dıvııt teknolojık goruntu ve sesler koydun mu ? merak ettım kod yazan bu ıslerle ugrasan adamlara saygı duymusumdur hep .
    Teşekkürler Seslendirme koydum ancak vıt vıt, cuv cuv değil Harikasın, oyunun kıralı, iyisin iyi gibi motive edici terimler var. Tabi effect ile oynama yaptık Bu biraz zevk amaçlı proje(yani insanlarda çok faydamız olmayacak, sonuçta oyun) asıl projeyi yaptık içerik giriyoruz(ekipmanlar hakkında) 1 aya yayında olur gibi

İngilizce yapsan daha iyi olurdu steam eklemeyi düşünüyormusunuz?
    MOTORİSK bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Ios cihaza test için Apk atmak bile zor. Bide yayınlamak için oraya para buraya para kimlik doğrulaması felan çok uzun iş haklısınız ama bende android cihaz yok ios var, pc var. En azından birde pc versiyonunu çıkarsanızda ios cihazı olanlarda pc den oynayabilse süper olurdu. Birde ios kullanıcılarını yabana atma oyunu oynama ve içinde para harcama konusunda en kaliteli kullanıcılardır.(Türkiye hariç, biz Türkler ben dahil oyun içi paranın aldatmaca olduğunu düşünüyoruz.)

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Android candır.
    MOTORİSK bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Handbrake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ios cihaza test için Apk atmak bile zor. Bide yayınlamak için oraya para buraya para kimlik doğrulaması felan çok uzun iş haklısınız ama bende android cihaz yok ios var, pc var. En azından birde pc versiyonunu çıkarsanızda ios cihazı olanlarda pc den oynayabilse süper olurdu. Birde ios kullanıcılarını yabana atma oyunu oynama ve içinde para harcama konusunda en kaliteli kullanıcılardır.(Türkiye hariç, biz Türkler ben dahil oyun içi paranın aldatmaca olduğunu düşünüyoruz.)
    Bluestacks indirin bilgisayarınıza. Ücretsiz Android emülatörüdür. PC'den bu şekilde pek çok android için tasarlanmış oyunu oynayabilirsiniz.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Hayırlı olsun, umarım istediğiniz gibi olur.
    MOTORİSK bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Android candır.
    aha ben en son bu oyunu satın aldım en son.

arkadaşa söyledim bu oyunu ve bana "niye apk indirmedin" diye sordu ve bende "aklıma gelmedi" dedim apk indirsem beleşe gelecek fakat ben 6 lira bayılmayı seçtim.

ama pişman değilim oyun güzel çünkü.
    MOTORİSK bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fatih.met oyun ben de ücretsiz görünüyor bro

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih.met oyun ben de ücretsiz görünüyor bro
    ücretsiz çok az ilerlemeye izin veriyor. oyunu komple oynamak için satın alman gerekiyor.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Hayıtlı olsun.
    MOTORİSK bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Arabalara teğet geçip makas atarak puan toplanılan oyunlardan olmasın da!

Gerçek hayatta güvenli motosiklet sürmekle hiç bir alakası yok oysa...

Ama, ismini zikretmeyeyim şimdi, reklam olmasın, biri yapmış bir oyun, daha çok puan almak için daha "tehlikeli bir şekilde" arabalara teğet geçip, makas atıp ilerlemeniz gerekiyor...

Bu tür "yanlış yapılandırılmış" oyunların gerçek hayatta motosiklet sürüşüne bakışınızı da canınızı tehlikeye atacak şekilde etkileyebileceğini düşünüyorum.

Umarım sizin oyun tasarımınız da ne kadar yanlış kullanılırsa o kadar çok puan alırsınız mantığında değildir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar oyunumuz çıkmış bulunmakta. Beta'da olsa yayınladık. En yakın zamanda grafik güncellemesi yapacağız.

Link: https://goo.gl/eYkp7P

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngilizce yapsan daha iyi olurdu steam eklemeyi düşünüyormusunuz?
    Çoklu dili eklediğimizde telefon diline göre uygulama o dile bürünecek ancak öncelik Türkçe. Şuanlık STEAM gibi eklentiler düşünmüyoruz ama yeni yapacağız oyunlarda photon servisini kullanacağız.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oyunumuz çıkmış bulunmakta. Beta'da olsa yayınladık. En yakın zamanda grafik güncellemesi yapacağız.

Link: https://goo.gl/eYkp7P

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Çoklu dili eklediğimizde telefon diline göre uygulama o dile bürünecek ancak öncelik Türkçe. Şuanlık STEAM gibi eklentiler düşünmüyoruz ama yeni yapacağız oyunlarda photon servisini kullanacağız.
    270 giderken kol çıkartıyormu?
    Siyahi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Handbrake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Uygulama içinde satın alma gibi işlemler yok zaten para amaçlıda yapmadık. Alttan alttan girişim olsun market boş kalmasın diye ve can sıkıntısına birebir Uygulama işleri gerçekten çok ama çok maliyetli şeyler. Yazılımı ayrı, freelance ayrı, 3.parti yazılım destekleri ayrı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Android candır.
    Katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bluestacks indirin bilgisayarınıza. Ücretsiz Android emülatörüdür. PC'den bu şekilde pek çok android için tasarlanmış oyunu oynayabilirsiniz.
    Arkadaş her şeyi açıklamış. Dediği gibi yaparsanız ANDROİD platformunun ne kadar açık olduğunu görmüş olursunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, umarım istediğiniz gibi olur.
    Çok teşekkürler. Bu konuda olmasa da yeni yapacağımız ekipman projesinde kesinlikle her şey istediğimiz gibi olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha ben en son bu oyunu satın aldım en son.

arkadaşa söyledim bu oyunu ve bana "niye apk indirmedin" diye sordu ve bende "aklıma gelmedi" dedim apk indirsem beleşe gelecek fakat ben 6 lira bayılmayı seçtim.

ama pişman değilim oyun güzel çünkü.
    Bir arkadaşım apk indirmek gibi bir olay yaptı ancak içine yerleştirilen backdoor telefonun anasını ağlattı. CPU ve RAM'i tamamen kullanarak coin sistemlerine yardımcı hale getirilebiliyor. Gözlerimle canlı canlı gördüm bunu 6TL çok değil iyi yapmışsınız.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    270 giderken kol çıkartıyormu?
    Yanan sağ bacak bilem var :D

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanan sağ bacak bilem var :D
    pis fakirler, adam bahşetmiş size oyun üretmiş siz dalga geçiyorsunuz !!11!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)